Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הילדה שברה/סדקה רגל בבית הספר-גבס על כל רגל שמאל ל 3 שבועות- תביעה של הביטוח

michaelbe6
שימו לב! השרשור הזה בן 1843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב.

מבקש לדעת אם יש כאן מישהוא שעבר מהלך דומה עם הביטוח של הילדים בבית הספר.

שלשום הילדה נפלה בבית הספר, אתמול לקחתי אותה לאורטופד ואחרי צילום גילו סדק בעצם הירך מעל הברך וכתוצאה מכך היא עם גבס על כל רגל שמאל ל3 שבועות לפחות.

מכיוון שהילדים מבוטחים מן הסתם במסגרות החינוך(וגם מחוץ למסגרת אני יודע), רציתי לדעת האם תביעה של הביטוח היא כמו תביעה שתובעים ביטוח חובה ברכב, הכוונה על נזקי גוף .

בעבר יצא לי פעמיים לתבוע ביטוח חובה על נזקי גוף ולמרות שהנזקים היו מינורייים, קיבלתי בכל תביעה מספר יפה של אלפים כפיצוי.

האם תהליך הפיצוי בפציעה מסוג זה היא זהה?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שבפוליסה הזו יש לך השתתפות עצמית של 90 יום, על נכות זמנית.

http://cms.education.gov.il/NR/rdonlyres/A9257B84-6470-4BC9-A5A4-80DA02BC4FD6/216283/1819.pdf

תשמור את כל הניירת בינתיים ואחרי שהגבס ירד תראו אם אין נזק קבוע, ואז תדעו אם יש סיבה לתביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתביעות מסוג זה הנזק הסופי מתגבש לאחר חודשים ושנים, לכן אסוף את כל המסמכים, הצילומים (אם אינם בידך גש לבית החולים ובקש את הדיסקים) וכל שאר המידע, ואני מוסיף - בדופליקטים, כך שאם תזקק לייעוצים תוכל לשמור את המקור אצלך ולמסור לרופא העתקים.

כמובן שעליך להתחיל לגשש אחר עורך דין העוסק בתחום, אבל עדיין מוקדם לפנות אליו (אלא אם יש משהו דחוף כמו טיפולים בתשלום).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן למען דורות העתיד :-D

לאחר התייעצות עם סוכן הביטוח בריאות שלי, הוא בדק את הפולסיה וזאת תשובתו:

היי

ממה שאני רואה ( לאחר התייעצות ) בפוליסה הנ"ל יש כיסוי למקרים הבאים :

• מוות מתאונה
  • נכות מלאה או חלקית ( זמנית )
  • כיסוי עבור הורה מלווה

ממה שקראתי ולפי וממה שראיתי לא מגיע לכם פיצוי על הפסד של ימי עבודה או גרימת עוגמת נפש לכם ולילדה.

הכיסוי מאוד מוגבל ומצומצם בביטוח תאונות אישיות דרך בתי הספר .

בשורה תחתונה הכיסוי הוא מאוד מוגבל והוא מותנה בנזק קטסטרופאלי והגדרה של נכות זמנית או קבועה.

אני ויתרתי על ההיתעסקות.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין מה שכתבתי רלוונטי: אינך יודע מתי יתגבש הנזק הסופי. לכן המשך לתעד את הארוע באופן מסודר. על עורך דין וותר בינתיים.

יש זמן לתביעה עד שבתך תהיה בת 25 (או 21, כיון שזו תביעת הביטוח שלכם, אני לא בטוח אם במקרה זה חלה מגבלת 3 שנים או 7 שנים מיום הגיעה לבגרות משפטית).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כך , תביעה על עגמת נפש וכדומה חבל על הזמן.

תביעה בגין הוצאות רפואיות יכוסו מיידית.

תביעה עתידית בגין נזק קבו לפחות החל משנה לאחר מועד האירוע.

תתעד ושמור מסמכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי - חייבים לקבל מסמך מבית הספר שהארוע התרחש בתחומו. אמנם הביטוח מכסה גם פציעות מחוץ לביה"ס, אבל המסמך הזה חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...