Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה ידנית מומלצת באזור חיפה-קריות?

שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר עם שמואל (לשעבר אודיבה ארט חיפה) עושה שטיפות ברמה גבוהה, ידני בלבד. (לב המפרץ)

050-8939399

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים.

אשמח להמלצה על מכון שטיפה בקריות.

שמואל שהמליץ עליו חבר הפורום dprt גובה 100 בעבור שטיפה הכוללת גם פוליש.

אני מחפש משהו יותר זול, בסביב ה-50 שקלים.

אשמח להמלצות. תודה רבה מראש חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על שטיפת פל-ים בחיפה נמצא מתחת לבית המשפט, הייתי שמה כמה פעמים כשהפעם הראשונה הייתה במקרה כי הייתי באזור ומאז כבר כמה פעמים יצא לי לחזור לשמה בנסיעה מהקריות ולדעתי זה היה שווה את זה. הם שטפו את הרכב ברמה ממש טובה, החל משטיפה ידנית עם כפפה ועד לשטיפה פנימית כשבדרך כלל עובדים על הרכב שני חברה, ועוברים על כל פינה אחד אחרי השני. אין הרגשה שמנסים לסיים כמה שיותר מהר, והשטיפה עצמה אורכת איזה 20-25 דקות במצטבר (פנים וחוץ) ובגלל זה החיסרון היחיד שזמן ההמתנה עד שאתה נכנס יכול להגיע לאזור השעה (כי בגלל המבנה של המקום שוטפים רק רכב אחד כל פעם ולא מספר רכבים במקביל) וקצת תלוי מתי אתה מגיע, יום שבת הם גם עובדים ואם מגיעים מוקדם אפשר לצאת משמה מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי כמה פעמים לשטוף בקלין קאר בחיפה. תמיד יצאתי מרוצה אבל לפעמים נתקעתי שם המון זמן. פעם אחת החברה שם הבינו את המצב והתנצלו ואמרו שנפלו עליהם המון מכוניות ביחד. מה שגורם לי לשטוף שם בעיקר זה שהם פתוחים עד 23:00 בלילה וזה יתרון למי שעובד עד מאוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על שטיפת פל-ים בחיפה נמצא מתחת לבית המשפט, הייתי שמה כמה פעמים כשהפעם הראשונה הייתה במקרה כי הייתי באזור ומאז כבר כמה פעמים יצא לי לחזור לשמה בנסיעה מהקריות ולדעתי זה היה שווה את זה. הם שטפו את הרכב ברמה ממש טובה, החל משטיפה ידנית עם כפפה ועד לשטיפה פנימית כשבדרך כלל עובדים על הרכב שני חברה, ועוברים על כל פינה אחד אחרי השני. אין הרגשה שמנסים לסיים כמה שיותר מהר, והשטיפה עצמה אורכת איזה 20-25 דקות במצטבר (פנים וחוץ) ובגלל זה החיסרון היחיד שזמן ההמתנה עד שאתה נכנס יכול להגיע לאזור השעה (כי בגלל המבנה של המקום שוטפים רק רכב אחד כל פעם ולא מספר רכבים במקביל) וקצת תלוי מתי אתה מגיע, יום שבת הם גם עובדים ואם מגיעים מוקדם אפשר לצאת משמה מהר.

התקשרתי, ענה לי בחור בשם ניקולאי אשר אמר שהמקום נסגר לבינתיים.

המליץ לי על ויקטור, לו מכון שטיפה בדרך בר יהודה.

הטלפון של ויקטור: 054-3650261.

בטלפון ויקטור אמר שניתן לבצע שטיפה עם כפפה, אבל הם עובדים לפעמים גם עם מטאטא. מדובר בשטיפה חיצונית ופנימית.

בטלפון אמר מחיר של 65.

מישהו מכיר ויכול לתת חו"ד?

תודה גם כן ל-Taipan על השיתוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואש על גלגלים:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100026540824292

מה שמיוחד שהוא מגיע עד אלייך לעשות את השטיפה.

אשתי וכמה חברות הזמינו אותו לעבודה, הגיע עד אליהן ושטף חיצונית וניקה פנימית.

מחיר סביר בהחלט לשירות עד הבית (60~70שח, לא בטוח, תתקשר אליו)

wash.jpg

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי, ענה לי בחור בשם ניקולאי אשר אמר שהמקום נסגר לבינתיים.

המליץ לי על ויקטור, לו מכון שטיפה בדרך בר יהודה.

הטלפון של ויקטור: 054-3650261.

בטלפון ויקטור אמר שניתן לבצע שטיפה עם כפפה, אבל הם עובדים לפעמים גם עם מטאטא. מדובר בשטיפה חיצונית ופנימית.

בטלפון אמר מחיר של 65.

מישהו מכיר ויכול לתת חו"ד?

תודה גם כן ל-Taipan על השיתוף.

מוזר הייתי שמה לפני שבוע לתדלק בתחנה לידם והם עבדו כרגיל, בכל מקרה תודה חסכת לי נסיעה מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...