Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע מצויין של ספריי אנד סיל

שימו לב! השרשור הזה בן 1850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שמחפש אוטם צבע מצויין ומאוד קל ליישום אז יש מבצע מעולה בחנות של SOLO.

קונים שמפו סונקס במחיר של 40 שקלים ומקבלים בחינם (כן בחינם!) ספררי אנד סיל ללא כל תוספת.

המחיר הרגיל של האוטם הוא כ80 שקלים.

שווה ביותר וחבל לפספס.

אגב, אני מרבה לקנות ב SOLO, אין לי שום קשר לחנות, המחרים שלהם טובים והמשלוח מאוד מהיר

https://www.solomycar.co.il/item/4904/%D7%A9%D7%9E%D7%A4%D7%95-%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%9B%D7%96-SONAX-1L/

עריכה:

שווה להוסיף פרטים נוספים לקניה ולעבור ערך של 100 שקל כדי לקבל משלוח חינם.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! שווה ביותר , בדיוק קניתי :)

וזה לא הפוך , שמפו ומקבלים אוטם חינם.

דרך אגב אפשר לקנות 2 ולקבל 2 חינם :)

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמפו מעולה ודיל שווה מאוד.

קניתי לפני יומיים שמפו מגווריס NXT שמגיע בבקבוק 2 ליטר.

אם רק הייתי מחכה קצת וגם הייתי קונה את הדיל הזה.

לא נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצע שווה, ראיתי אותו בהתחלה. אבל יש לי כרגע שמפו ויש לי את האוטם הזה, ויש לי חומרים דומים נוספים שאני גם ככה משתמש בהם בחסכנות...האמת שמבחינת מוצרי דיטיילינג אני גם אם אני מתאמץ לחשוב מה אני עוד צריך אני מגלה שכלום. יש לי כבר הכל, ויותר ממה שצריך. המבצעים האלה כל הזמן מגיעים וחוזרים על עצמם. מבצע שעבר שקניתי היה 45 אחוז הנחה על כל מוצרי הדיטיילינג שלהם ואפילו פרסמתי אותו פה. האמת שהייתי קונה את המבצע הזה ב 40 שח בלבד, השמפו והספרי איטום, אבל צריך להגיע שם ל100 בשביל משלוח חינם, ולא הייתי צריך עוד דברים סתם...להוציא עוד 100 שח על דברים שיש לי כבר..מי יודע מתי ייגמרו. ואיסוף עצמי זה רק בשפיים או מקום רחוק אחר, לא שווה לי.

באופן כללי מי שמנסה לחסוך בשמפו ובאוטם או ווקס מהיר -

כדי לחסוך בשמפו , אם אתה מרגיש שהבקבוקים נגמרים לך מהר מדי, שים שמפו במיכל ספריי גדול. שמפו בריכוז של 1:9 או 1:10. אתה יוצר תערובת מרוכזת יותר של שמפו לרכב ומתיז אותה על כפפה רטובה (דרך אגב זו גם תערובת שטובה לרכך צואת יונים ולכלוכים אחרים לפני הסרה שלהם). מספיק דלי אחד לשיטה הזו, הדלי של השטיפה. זה וואן באקט סיסטם. לא צריך לטבול כפפה כל הזמן בדלי מלא סבון אלא ישר מהשפריצר שמכיל תערובת מרוכזת יותר שמיתדלדלת לרמה הרצויה עם המים שנמצאים בכפפה. באופן הזה אתה מבזבז בדיוק כמה שאתה צריך, ולא נשאר לך דלי שלם של מי שמפו שאתה 'מתבעס' לזרוק כי המים נראים נקיים, כי הרכב עבר שטיפה בדיוק לפני שבוע. את השיטה הזו למדתי מדיטיילר אוסטרלי אחד

בקיצור זו שיטה שמעניקה לך שליטה בכמות השמפו שאתה משתמש בו, בהתאם למצב הרכב.

לא רק זה, יש לה עוד יתרונות - פחות שריטות על הרכב כי אתה לא טובל את הכפפה כל פעם בדלי-שמפו שמן הסתם מתלכלך גם בדיוק כמו דלי השטיפה. וגם זה יותר מהיר כי לא צריך לטבול כל פעם בדלי השמפו אלא רק בדלי השטיפה.

אני לא אומר שתמיד עושה ככה, יש פעמים שבא לי שטיפה אולד פאשנד עם 2 דליים, בעיקר במצבים שהרכב מלוכלכך מאד.

עכשיו , לחסוך בחומרי איטום ו ווקס מהיר זה באמת לא בעיה, כי החומרים האלה גם ככה מחזיקים מעמד הרבה זמן. אפילו כששוטפים את הרכב הם עדיין נשארים, כי כמובן אנו משתמשים בשמפו שלא מסיר הגנות. צריך מעט חומר מהספריי אנד סיל הזה בשביל כיסוי/ציפוי שיחזיק מעמד לפחות חודש - וזה ברמה שאתה שוטף כל שבוע מבלי לחדש את ההגנה. הציפוי הזה יחזיק אפילו 3 חודש אם הרכב נשטף לעתים רחוקות. והרוב פה גם ככה יש להם אוטם או ווקס קבוע יותר על הרכב....

בקיצור, יש לי כבר את ה BSD, יש לי ווקס מהיר של סונקס, יש לי ספריי אנד סיל, יש לי עוד ווקס מהיר של טרטל שהוא סבבה דווקא...כרגע מבחינת "הגנה מהירה" יש לי מספיק, אז ויתרתי על המבצע הזה. מבצעים בסולו וגם באוטודיפו יש כל הזמן. ובכלל, באתרי דיטיילינג שונים כל הזמן יש מבצעים.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה חנות! רכשתי מהם כמה וכמה פעמים והמחירים שלהם באמת מעולים.

רק שאלה - אתמול שטפתי את הרכב ויישמתי את הספריי הנ"ל - לאחר ניגוב כל הרכב מרגיש שומני, מה הסיבה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב....סולו התחילו למכור באתר גם מוצרים של כימיקל גייז. ומגוויר'ס . זה לא היה לפני כן. לא הייתי עוד בחנות שלהם אז לא יודע אם מוכרים גם שם. אבל אונליין מוכרים למשל מיכל של שמפו בלק לייט ב 70 שח. נראה לי זה המיכל של ה1.9 ליטר. זה מה שמופיע בתמונה - לדעתי במחיר הזה אבל אתה מקבל רק את הבקבוק הקטן. שמתי לב שסולו לא מציינים גודל חבילה על אף מוצר, איזו חובבנות. ממש הטעייה. קניתי מהם למשל מסיר נשורת של סונקס וזה היה בקבוק ספריי די קטן.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה קוד קופון? או שנגמר המבצע??
היה עד ה28 במרץ

יוגב, אתה לא לבד. גם אני צובר המון חומרי עבודה וניקיון עם כל המבצעים האלה. יש לי כבר סטוק שיספיק לי לזמן רב.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...