Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום עלויות כמעט שנה ו 15K ק''מ סקודה יטי ידנית 2012

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז היום הכל שב למקומו, לפחות בערך...

הביאו לי שטיחי גומי, האמת מעדיף גומי על האוגרי אבק המקוריים אבל אם הייתי קונה כנראה מאיכות טובה יותר. בשורה התחתונה מספיק טוב.4097da33e776bf021173f477da3d29c4.jpg739e9f5d880d00521e9cabf99033f09f.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על השרשור, כיף לשמוע שיש עוד אנשים כמוני שנהנים מיטי ידנית :-D

ראיתי שכתבת שעשית חלונות שחורים - עשית הדבקה גם על השמשה האחורית או רק על החלונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השרשור, כיף לשמוע שיש עוד אנשים כמוני שנהנים מיטי ידנית :-D

ראיתי שכתבת שעשית חלונות שחורים - עשית הדבקה גם על השמשה האחורית או רק על החלונות?

עשיתי על כל החלונות הצדדיים כאשר מקדימה זה ממש עדין, בשמשה האחורית לא עשיתי, אני זוכר שזה הציק לי מעט ברוורס ואני מעדיף את זה נקי, אולי הקיץ יגרום לי לעשות עדין כמו מקדימה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היפר צמיג זה בהחלט מקום אמין ובעל תודעת שירות מצוינת.

בטיפול האחרון שעשיתי נאמר לי שאני צריך להחליף את כל הרביעיה, הלכתי להיפר צמיג לחוות דעת והוא שיחרר אותי לחופשי מבלי להחליף אף צמיג.

עד כמה שזה עצוב, אני בטוח שיש מעט מאוד עסקים שלא היו קופצים על האופציה להשחיל 4 צמיגים.

גם אצל ההורים שלי הם סידרו איזה תקר שמקום אחר טען שצריך להחליף צמיג.

לגבי השטיחים, לא נראים כמו הגומי המקורי, אבל בהחלט עדיף על השטיחי בד הארורים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. אני עשיתי גם מאחורה ואני קצת חושש לקראת הטסט השנה כי הבנתי שהשחרת שמשה אחורית זה תחום קצת אפור לרכבים שאינם מסחריים..
בזמנו מישהו זרק לי ששמשה אחורית בג'יפ או האצ'בק זאת לא בעיה, הבעיה היא ברכבי סדאן רגילים בלבד.

האמת הטסט היה ממש חפיפי, בהחלט לא חיפשו להכשיל אם כבר זה היה מהיר בצורה חריגה, גם אפוד זוהר ווישרים כלל לא בדקו ותכלס זה כבר מזמן לא רכב חדש.

במגאן סטיישן עברתי טסט גם עם שמשה אחורית מושחרת אם זה מעודד אותך.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כל פעם נוסע לשם, גם קרוב וגם באמת אחלה מקום.

אין לי בעיה לרשום פה, אני לא מעביר את הרכב טסט בקומבינה ומעולם לא עשיתי זאת ככה שבאמת אין לי מה להסתיר.

שורה תחתונה, מכון ''יד יצחק'' בראש העין.

אגב אפילו שאמרו לי לסדר לוחיות רישוי איש מטעם המכון לא הוסיף שיש שם חנות אביזרים שמסדרת את זה! באמת שלא מנסים לדחוף דברים בכוח.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון קטן - לא זוכר אפילו למה אבל יום אחד בדקתי משהו במנוע ועל הדרך ראיתי מעת שמן מרוח, הסתבר שנשבר חלק פלסטיק, נשם שמן חד כיווני, הסתבר אח''כ שזאת בעיה נפוצה ברכב.

בדיקת מחירים הובילה לעלויות של בין 320 ש''ח לבין 370 ש''ח לחלק המדובר כי יש רק מקורי.

בדיקה באינטרנט והופה מצאתי חלק חליפי ב 40 ש''ח עם המלצות טובות עליו (פלסטיק שצריך לעמוד בחום) והזמנתי, הוזמנו 2 מיצרנים שונים כדי להיות מכוסה.

כמובן שהוצאתי את השארית השבורה שהייתה תקועה בגומיה האוטמת.

זמנית נסעתי עם קומבינה של משהו שהיה לי בבית לבין החלק הישן כדי שלא ימרח לי שמן באזור.

הגיע אחרי כשבוע וקצת, הורכב, אחרי כמה ימים הוצאתי את החלק ובדקתי שהכל תקין והוא לא נמס או משהו בסגנון.

שוב חסכון בהזמנה מחו''ל!

עדיין בתסביך לגבי הכסאות בטיחות ןעד כה לא מצאתי פתרון שמספק אותי בלי להתפשר על הכסאות בטיחות. הרוחב מאחורה 126 ס''מ, ז''א יש צורך ב 3 כסאות של 42 ס''מ, כרגע עדיין חושב על פתרון ובנתיים הרכב פורסם ךמכירה רק לראות אם תהיה הצעה שתספק אותי ואז אמכור ואקנה רכב רחב שמתאים, כמובן מבקש מעל מחירון וכרגע מנסה להמנע מהצעד הזה כי אין לי זמן וכוחות להתעסק בזה.

1ed6a7b3b56e71a8d910cc4554ae0729.jpg7030aa3e843c244934c8a946c21ae393.jpg2fdb0d46345316fc345b20ce2997322c.jpg233725757acd0aee5038b3455012cf15.jpg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה חודשים? הרכב אצלי שנה +

מאז שהוא נרכש נכנסנו להריון לא צפוי.

כרגע האופציה מונחת על הכף כמו גם האופציה שאסדר משהו עם הכסאות ונסתדר איתו עוד תקופה ארוכה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופסי, התעלמתי מהכותרת והסתכלתי רק על תאריך פתיחת הדיון.
גם שנה זה קצת מדי אבל ייתכן וזה יהיה קורח הנסיבות. בנתיים אפשר לסחוב איתו עוד שנה בחוסר נוחות אבל אפשרי.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספויילר, הייטי נשארת.

כל הנתונים היבשים שאספתי שווים ל.... עד שלא מנסים לא יודעים!

נכנסו שני צ'יקו מייפיט + סלקל קייפיט 30, נכנסו 2 כסאות צ'יקו מייפיט + צ'יקו נקסטפיט שהוא ענק! הדלתות נסגרות חלק.

לא האמנתי וזה אפילו ללא פשרות.f0f28e39224f97cb46a6137c1cddc420.jpg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילדים הכי מוגנים בארץ...

מושבים זה אכן מדע לא-מדויק-בעליל ואין תחליף לבדיקה בפועל.

תתחדשו!

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...