Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום עלויות כמעט שנה ו 15K ק''מ סקודה יטי ידנית 2012

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז מה קורה עם הייטי? האמת? התחיל לשעמם לי!

לרוב לא הייתי מגיע עם רכב לשלב שאני אשכרה נהנה ממנו אחרי היישור קו (חוץ מהמגאן סטיישן שהייתה לי) והנה, כנראה הגעתי לשלב הזה, מתכנן טיפול ב 100 אלף ק''מ (במקום ב 105), כרגע הרכב על 93אלף ק''מ והחופש הגדול כנראה יגרום לו לנסוע מעט יותר מהרגיל.

בנתיים סידרתי את כמה דברים במערכת ואם כבר הייתי באזור הוצאתי את הפילטר מזגן שמשום מה הייתי בטוח שהחלפתי בעבר (כנראה שטעיתי), היה פילטר מקורי של מאן שנראה רע כבר. קפצתי לחנות חלפים באריאל והיה להם רק פילטר נייר פשוט, לא רציתי אותו והוזמן לי פילטר פחם של knecht בעלות 120 ש''ח, הגיע באותו יום והורכב ברכב.

מצרף תמונה של הישן, את החדש לא צילמתי האמת.

זוג הצמיגים הסינים מתוצרת פארוד שאיתם נרכש הרכב להפתעתי עדיין נראים מצויין, רציתי להחליף אותם בסוף שנה עם תחילת החורף אך יש מצב שזה מיותר לגמרי, בעתיד נראה.

שני הכסאות החדשים של צ'יקו מייפיט הורכבו והילדים מבסוטים מתמיד (בהחלט כסאות נוחים, אגב היום ניתן למצוא אותם ב 890 ש''ח שזה מחיר מצויין).

מעבר לזה? זהו!

מצרף תמונה של כמה התא מטען שימושי [emoji6]

Sent from my MI 9 using Tapatalk

f2d445cc5333ee23a860a848c87eceb1.jpg353b4863c58d668fa65e44010eb51b06.jpgf1a66425cbbb484f7bc797a0ec0b44d1.jpgab8b7ea702eb9327cc3ec5bb34ff80ee.jpg

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו ילדה מקסימה!

אם התחיל לשעמם לך זה אומר שהרכב בקרוב יועמד למכירה?

תודה, זה ילד [emoji6]

נסיון להתנהל כלכלית נכון ימנע ממני למכור את הרכב בשנה/שנתיים הקרובות למרות השעמום (אלא אם אזכה בלוטו).

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוקו למעלה לא הכי מומלץ לבן. זה לוחץ על קליפת יותרת המוח שמשדרת לחץ לתת בלוטת האדרנל, שבזמן מסויים עלולה להפחית הפרשת טוסטסטרון. סתם לא.

אני מבין שמשכת אחורה את שני המושבים שזזים על מסילה, אבל במה תפסת את המושב בטיחות שבאמצע? הרי המושב האמצעי צר כמו עולם נמלה.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסאות תמיד היו הכי אחורה, לא אמורה להיות בעיה להתקין כסא באמצע הרי החגורה יורדת מלמעלה עם שני תפסנים.

כרגע עדיין עם שניים ומה שאמור יהיה להיות באמצע זה דווקא כסא בטיחות כאשר סלקל יהיה באחד הצדדים היות ויצריך שליפה קלה ולא מלחמה.

האמת שעכשיו נתקלתי בבעיה אחרת שאין לי פתרון בשבילה באופק. כל כיסא אם מחובר בעזרת חגורה ואם מחובר בעזרת איזופיקס מצריך חיבור שלישי שהולך אל מאחורי הספסל ונק' העיגון שלו נקראת tether anchor, הבעיה פה שיש רק שני חיבורים כאלה בכסאות צד של הרכב וחיבור שלישי נעדר, כרגע אין לי פתרון לזה.

מחומר הקריאה כתוב שהחיבור לא חובה אך מאוד מומלץ, כמובן שאני הולך לפי מה מומלץ לבטיחות הילדים ונראה מה אעשה עם זה. הרי ברגע שיהיה כסא בטיחות באמצע אני חייב את זה.

צירפתי תמונה להמחשה של על מה מדובר.

d973835f2cd2bdd07a05cdd48bd1fadf.jpg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו טוב, זה יחסית קל. תחבר אותו לאחד מאלו שבצדדים. לא נכנס? תחבר אותם בעזרת שאקל. זה בסך הכל תומך שבזמן בלימת חרום הכסא לא ינוע קדימה ואז בסיום הבלימה יטרק חזרה אחורה וזו עוד מכה לילד. אני אישית קודם כל משתדל להסיע עד גיל שנתיים נגד כיוון הנסיעה. ואז לוקחים שאקל ואת הנקודה השלישית הזאת קושרים לבסיס מסילת כסא הנהג או הנוסע (כרגע ככה אצלי בסורנטו) מחוברת עם שאקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מה אעשה, בנתיים זה מעט מבאס, זה מוזר לי איך 3 ילדים קטנים הופכים את כל הנוגע לרכב למתוסבך, או שאולי זה אני הופך את זה למתוסבך ובמקום כל העניין הזה הייתי צריך לקנות איזה אאוטלנדר.

שאלתי בנתיים את שגיא שילר בבלוג שלו ולהלן תגובתו: "את הכיסא שמחובר באמצע לא מחברים בחיבור אחורי אם אין כזה

תמקם בו את הילד הכי קל וזה לחלוטין בטוח (כל עוד הכיסא כמובן מחובר נכון וחזק באמצעות חגורת הבטיחות)".

ועדיין זה מרגיע רק חלקית

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אתה, זאת הקטגוריה.

ברגע שקופצים ל-3 ילדים קטנים => בבת-אחת 95 אחוז מהמכוניות הופכות להיות צפופות מדי במושב האחורי,

ואז אתה פתאום מבין מדוע קיימות מכוניות עם 3 מושבים נפרדים מאחור.

בינתיים - תשקול בחיוב את ההצעה של של ST12345.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסביר לך, היה לי פחלאנדר, בגלל 2 המושבים שזזים על מסילות, הייטי עדיף עליו בשורה שניה. בפחלאנדר שורה 3 זה גזירת חנק / בישול / אידוי לילד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסביר לך, היה לי פחלאנדר, בגלל 2 המושבים שזזים על מסילות, הייטי עדיף עליו בשורה שניה. בפחלאנדר שורה 3 זה גזירת חנק / בישול / אידוי לילד
גם אין שם מזגן אחורה נכון?

האמת קטע אבל המרווח בין האחורה לקדימה דיי טוב בייטי. לעומת מגאן סטיישן שהייתה לנו הוא אפילו יותר טוב (כמובן ששם זה הלך לטובת התא מטען שהיום זה פחות קריטי).

משעשע שרכב משפחתי בארץ בפועל מיועד ל 4 אנשים.

מה שנקרא מנהלים בארץ בעצם משפחתי בחו''ל ואני יכול להבין למה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלבת יש שם, לא מזגן. לא לשורה שלישית וגם לא לשורה שניה. ותנחש מה? המיזוג הקדמי מעוצב כך שכיוון האוויר שלו הוא מכוון לנהג ולנוסע והסתה כלפי מרכז הרכב ואחורה, היא לא ממש אופטימלית. פחלנדר, כבר אמרתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הרכב הנוכחי למדתי הרבה דברים שיהיו כלל ברזל לרכב הבא ולא אתפשר עליהם.

1. מיזוג אחורה

2. רוחב כסא (למרות שהכל נכנס הייתי שמח לראות מעט מרווח)

3. מרווח בין שורה ראשונה לשניה

4. עיגוני התקני ריסון לילדים

אלו כמובן באמת נועדו למען נוחות אופטימלית, משער שזה יצטרך להיות או רכב ''מנהלים'' כמו מאזדה 6 והסגנון או ג'יפ עירוני בגודל מלא, כל מה שפחות מזה יעשה את העבודה אבל בחוסר נוחות מסויים ובפשרה.

מאמין גם שסגרנו בסטה אלא אם יפלו עלינו כמה מליונים ככה שלא רואה צורך ברכב 7 מקומות בעתיד.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...