Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת קיה פיקנטו + טופס בדיקה ..

דניאל1234t
שימו לב! השרשור הזה בן 1854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

אז ככה הייתי בחברת AVIS בירושלים , קיבלתי אפשרות לרכוש את הקיה פיקנטו 2013 דגם LX יד 2 . במחיר

30,000

יד 1 השכרה .

יד 2 פרטי .

יש שתי טופסי טיפולים במערכות AVIS מהיד ה-2 , אין לנו מידע לגבי ההשכרה וגם מי היא הייתה , האם חברת השכרה דואגת לטיפולים בזמן ? והאם יש דרך לגלות מי החברה ? כי הם לא מוכנים להגיד את שמו של המוכר מיד 2 .

אם תרצו שאשלח את הצילומים של הטיפולים מהיד 2 אז אשלח .

עכשיו תראו בגדול אני סטודנט שמוגבל בעלות ל עד - 30000 רוב הנסיעות שלי יהיו בתוך ירושלים - ופעם בשבוע גג פעמיים נסיעה לחולון - ירושלים.

מה שחשוב לי ברכב זה אמינות !! לא בא לי להכנס למוסך כדי לתקן דברים וגם אין לי כסף בשביל זה .. בנוסף חשוב לי מכיון שאני מירושלים שהרכב יעלה עליות כמו שצריך בלי שיתחילו בעיות , אני יודע שפיקנטו לא סוס עבודה שנוסע מהר אבל היא גם לא זוחלת ..

חיפשתי כמובן גם מאזדה 2 , סוויפט , ספייס ספאר , ספלאש ..

אך מה שמצאתי בתקציב שלי וגם לרמת התקינות היה הרכב הזה ..

זהו הבדיקה של הרכב קיה פיקנטו האם הוא טוב ? ובנוסף הרכב הוא אדום , עד כמה זה בעייתי למכירה בעתיד ? כי המטרה למכור אותו בעוד 2-3 שנים ולהתקדם אני מנייח ..

אגב אם אתם לא רואים טוב בגלל האיכות כתוב :

*שילדה ומרכב ליקויים משמעות נמוכה - פגיעות ולחיצות פח פגמים בצבע ופגושים , מעיכות בתחתית .

*הערות כלליות - יש לברר זמני טיפולים והחלפת אביזרים לפי דרישות היצרן, מצורף דו"ח בדיקה ממוחשב , לבדוק תצרוכת שמן בנסיעה , לפרק גלגלים ולבדוק מצב בלמים , תאריך על המצבר 10 / 2017 , פנסי חזית דהויים , ריפוד פגום

הודה לעזרתכם ..

%2BCF83E512D0F067F8B987FDD7852E5F88EE9F2E.jpg

עריכה אחרונה על ידי דניאל1234t
הסבר מדוייק
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי דווקא זה שהדגם הוא ברמת איבזור הנמוכה ירתיע אנשים, ההבדל במחיר בין ex המאובזרת יותר לא גדול ואנשים יעדיפו לקנות אותה.

בנוסף אם לא ברורה היסטורית טיפולים לא היית מתעכב, פיקנטו זה רכב נפוץ מאוד.

מדובר על מנוע 1.25 או 1.0?

Sent from my iPad using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיר הררית הפיקנטו חלשה מידי. עדיף לרגוש מאדם פרטי ולא רכב שהיה בעברו בהשכרה. שכידוע הישראלי הממוצע מתעלל ברכבי השכרה שבדרך כלל מושכרים על ידי צעירים

בסכום הזה תוכל למצוא רכב עם מנוע חזק יותר שמתאים לעיר הררית כמו ירושליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על מנוע 1.25 לדעתי הוא הסחיבה תהיה בסדר, מנוע 1.0 לעומת זאת מרגיש עצל מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תן לי רק להבין , אתה אומר שרמת גימור יפגע במכירה , לא הצבע האדום ? וזה מנוע 12 , רכב שעשה 79 /ק"מ

לפי מה שבדקתי במודעה ביד 2 על המחירון , מחיר האוטו בשנה הזאת הוא 38 ושלי כמעט 34 ..

עריכה אחרונה על ידי דניאל1234t
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הצבע, לנו יש רכב אדום ואישית זה לא היה מונע ממני לרכוש רכב בצבע כזה.

אבל כן היה איכפת לי לקבל בסכום די דומה את רמת איבזור הגבוהה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...