Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לנייד עד 2000 שח

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 1860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גודל המסך יכול להיות 13.3 או 15.6, זה לא משנה. חשוב שיהיה מהיר אז צריך פה SSD ואני מניח ש I3 דור 7 יספיק. לפחות 10 טאבים יהיו פתוחים בו זמנית + אקסל +וורד ויכול להיות שיהיה גם קצת שימוש בפוטושופ. במבט בזאפ ראיתי כמה דגמים של לנובו/אסוס, למרות שאסוס היו יותר זולים עם אותו מפרט. אבל לא מכיר את איכותם של הדגמים אז אשמח להמלצה על דגם מסוים עם התמורה הטובה ביותר למחיר. 2000 זה המקסימום, אם אפשר אז פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://ksp.co.il/?uin=50133&select=.268..271..580..347..432.

עכשיו יש המון שנוסעים לאילת,כמו כן יש קבוצות טרמפים.

בשביל מחשב לשנים קדימה שווה לקפוץ לאילת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הדרישות שלך דומני שעדיף I5 - אישית אני משתמש בכזה מדור 7 ואפילו הלייטרום לפעמים קצת מקרטע.

ולפחות 16 ג"ב של RAM - כלומר דאג לזה מהתחלה, או בחר דגם בו אפשר להוסיף (בעדיפות) או להחליף את ה-RAM לנפח הנדרש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הדרישות שלך דומני שעדיף I5 - אישית אני משתמש בכזה מדור 7 ואפילו הלייטרום לפעמים קצת מקרטע.

ולפחות 16 ג"ב של RAM - כלומר דאג לזה מהתחלה, או בחר דגם בו אפשר להוסיף (בעדיפות) או להחליף את ה-RAM לנפח הנדרש.

בשביל מה 16GB של ראם?

לשימושים האלו 8GB יעשו את העבודה יפה מאוד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://ksp.co.il/?uin=50133&select=.268..271..580..347..432.

עכשיו יש המון שנוסעים לאילת,כמו כן יש קבוצות טרמפים.

בשביל מחשב לשנים קדימה שווה לקפוץ לאילת.

שבוע הבא דווקא קרוב משפחה נוסע לאילת לצרכי עבודה. אוכל לבקש. ראיתי שיש לא מעט דגמים של הלנובו הזה בכל מני קונפיגורציות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם i5-7200 אני מרגיש את ההבדל בלייטרום, ובן שלי עם i5 מדור 8 גם כן.

כיון שסטיק זכרון של 8 ג"ב עולה בסביבות 250-300 ש"ח כדאי לבחור במחשב עם סלוט פנוי ולהרחיב זכרון כשהתקציב מתפנה. לחלופין אפשר לבחור במחשב עם סלוט בודד ולשדרג, אבל זה כבר עניין של 600-700 ש"ח. בכל מקרה, כיון שמדובר ברכישה לטווח לא קצר החלט כדאי לשקול להרחיב קצת את התקציב.

עוד דבר שכדאי לשים לב אליו הוא נפחי ה-SSD, במחשב שהציע outnex מדובר ב-256 ג"ב שיתמלאו די מהר אם אתה מצלם ולא מנקה את הדיסק באופן סדיר מתמונות ישנות (זה אומר לרכוש דיסק חיצוני. אופס - עוד הוצאה), וכן שמדובר במחשב ללא מערכת הפעלה - צריך לחשוב היכן תרכוש את הרשיון ובאיזה מחיר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...