Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i20 קשיחה ולא נוחה

Shay_u
שימו לב! השרשור הזה בן 1820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, מקווה שתוכלו לעזור לי עם השאלה הבאה.

ברשותי יונדאי i20 ידנית משנת 2010, ברמת גימור supreme.

הרכב מגיע עם חישוקי מגנזיום כאשר מידת הצמיגים היא 195/50R16.

הרכב נועל צמיגים בני 4 ממותג סיני עלום שם שיוחלפו בעתיד הקרוב.

אני אוהב את הרכב באופן כללי, אבל יש בעיה שמאד מטרידה אותי בנסיעות שגרתיות.

הרכב קשיח על הכביש בצורה לא הגיונית, מרגישים ממש כל דבר על הכביש. אם יש איזה בור אני מתכווץ בכיסא כי תיכף הרכב יתרסק לתוכו, זה נכון למהירויות עירוניות ולמהירויות בין עירוניות אפילו יותר.

אם יש כביש שלא סלול מושלם (כמו 95% מהכבישים בארץ) זה סיוט עבורי, ממש קשה לי להנות מנסיעה.

אתן דוגמה נוספת, אתמול ירדתי מכביש 4 לרחוב ז'בוטינסקי מראשון לציון, נסעתי על הנתיב הימני בכ-40 קמ"ש. הכביש לא שבור בצורה מיוחדת, הוא פשוט סלול בצורה לא אחידה כך שיש הפרשי גבהים זניחים באספלט בתוך אותו נתיב. באותה נסיעה אני התנודדתי מצד לצד כמו בלרינה עד שנהייתה לי בחילה רצינית. לצורך המחשה נסעתי באותו הכביש בקיה פיקנטו וממש לא הרגשתי שום דבר (כלום!!!).

האם לדעתכם זה נורמלי? מה ניתן לעשות כדי לשפר את איכות הנסיעה ברכב?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להחליף את הרכב או לרדת במידה של הצמיגים?

דבר ראשון, תעיף את הצמיגים האלה - אתה נוסע על פלסטיק ולא על גומי.

תקנה צמיגי נוחות טובים שניתן למצוא במידה הזאת , למשל מישלין :

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=4828&cs=1&diameter=6&aspectRatio=12&width=17

אין מבחר גדול של צמיגים במידה הזאת, בגלל רמת גימור גבוהה הרכב מגיע עם צמיגי 16 בחתך יחסית נמוך שפוגע בנוחות הנסיעה.

מאוד חשוב להקפיד על לחצים תקינים בצמיגים!

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קמ עבר הרכב?

הרכב עבר 75,000 (לא הרבה בכלל).

שכחתי לציין שאני מקפיד לשמור על לחצי אוויר תקינים, והצמיגים אכן יוחלפו.

האם זהו המחיר שחיייבים לשלם בעבור צמיגים בחתך נמוך? כלומר אין רכבים בחתך זהה או דומה שהם כן נוחים על הכביש?

האם תיאורטית ההתנהגות יכולה לקרות כתוצאה מאיזשהי תקלה? קשה לי ממש להאמין שככה הרכב יצא מהמפעל, זה משהו מוגזם לגמרי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את התופעה שפות''ש מדבר.

קשה לי להאמין שמדובר בצמיגים.

המלצתי לאור ניסיון גרוע עם שני רכבי קיה :

כנס למוסך ובדוק מוטות קישור ו/או מוטות מייצבים בפרונט.

כמו כן לבדוק בולמים וכריות בולמים.

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הצמיגים הסיניים בני 4 צריך להחליף בכל מקרה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...