Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסנני נייר למכונת קפה Breville

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישבתי עם חבר שהכין לי קפה ממכונה מרשימה שכזו, דגם BES860. הוא התחיל להתלונן על הקושי בהשגת המסננים, ועל כך שהיבואן בזמנו ניפנף אותו, תרתי משמע, אמר שאין לו מסננים, שאין צורך בהם ושאם הוא כל כך חושק בהם - אז שיזמין בעצמו מחו"ל.

כן.

תשובה של יבואן בארץ.

עד כה הוא השיג אותם במחרים מופקעים אצל מישהו בארה"ב.

אמרתי לו שיש את הפורום-הכל-יכול ושאנסה לברר שם.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לבלבל, כנראה מדובר במסנני פחם פנימיים.

אני מניח שהחבר כבר גדול ויכול לגגל לבד :-)

המכונה לא נפוצה בארץ, כך שאין מה לחפש פה כ"כ.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי יש את אותה מכונה רק של SAGE (המותג האנגלי של ברוויל)

אותו סיפור

https://www.ebay.com/itm/Water-Filters-for-Breville-BES990-BES900-BES810-BES860-BES840-Coffee-Machine/122970225036?hash=item1ca198b98c:g:ngUAAOSwkXhcdblx

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להעביר את המים דרך בריטה או לקנות מים מסוננים ופשוט לא להכניס את הפילטרים האלה למכונה ?

חד משמעית.

אחי מעדיף לסגור הכל במקום אחד. הבריטה זה עוד מוצר שהוא לא רוצה בבית. בכל מקרה, פנינו ליבואן. אם לא יתן פתרון, פונים ליצרן. אם להם אין פתרון נעשה משלוח דרך ארה"ב באמצעות USHOPS או משהו כזה.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכונת האספרסו שלי אני משתמש אך ורק ב purified water שאני קונה בסופר ב-60 סנט לגלון. המים האלה אמורים להיות ללא המינרים וללא משקעים מיותרים שיוכלים להצמד לדוד של המכונה.

יש לנו מים קשים עם הרבה אבנית פה בפלורידה ושימוש במים האלה כנראה היה מקלקל את המכונה אחרי פחות משנה. נראה לי פתרון יותר זול ונוח פשוט להשתמש במים שעברו כבר סינון מתקדם וזהו במקום לקנות מחצי השני של העולם את המסננים.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...