Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עברתי תאונה לפני כשעתיים - מה עכשיו?

שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לחברי הפורום,

לפני כשעתיים נכנס בי רכב שלא ראה אותי יוצא מהחנייה, הגיחה ממש משום מקום ונכנסה בי די חזק.

את ההגה לא ניתן לסובב כלל ולכן עשיתי רברס ועליתי כ10% על המדרכה (אין הפרעה ולו מינימלית להולכי הרגל שכן יש צמחייה שם), מאמין שהעירייה לא תיתן דו"ח (יבנה)

פוניי לבית חולים בעקבות צליפת שוט ונראה שחוץ מזה הכל תקין.

אני מבוטח בליברה במקיף בליברה והם לא עונים כעת, השארתי הודעה באתר,

מה התהליך עכשיו? האוטו לא יכול לזוז מהמקום ואני מטפל במוסך פיאט ביהוד - אני עצמי במודיעין, כמו כן הנהג הפוגע מן הסתם יאשים אותי במקרה ואז אני תוהה מה האפשרויות שעומדות בפניי?

תודה

אבירן

**עריכה: החלפתי זוג גלגלים בבוקר ויש לי קבלה, עלה לי 800 שקל, האם אקבל החזר בגין זה מהפוגע או מהמקיף?

עריכה אחרונה על ידי avizaz

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן לחברי הפורום,

לפני כשעתיים נכנס בי רכב שלא ראה אותי יוצא מהחנייה, הגיחה ממש משום מקום ונכנסה בי די חזק.

את ההגה לא ניתן לסובב כלל ולכן עשיתי רברס ועליתי כ10% על המדרכה (אין הפרעה ולו מינימלית להולכי הרגל שכן יש צמחייה שם), מאמין שהעירייה לא תיתן דו"ח (יבנה)

פוניי לבית חולים בעקבות צליפת שוט ונראה שחוץ מזה הכל תקין.

אני מבוטח בליברה במקיף בליברה והם לא עונים כעת, השארתי הודעה באתר,

מה התהליך עכשיו? האוטו לא יכול לזוז מהמקום ואני מטפל במוסך פיאט ביהוד - אני עצמי במודיעין, כמו כן הנהג הפוגע מן הסתם יאשים אותי במקרה ואז אני תוהה מה האפשרויות שעומדות בפניי?

תודה

אבירן

**עריכה: החלפתי זוג גלגלים בבוקר ויש לי קבלה, עלה לי 800 שקל, האם אקבל החזר בגין זה מהפוגע או מהמקיף?

ראשית רק בריאות

שנית ביטוח החובה שלך מטפל בתביעות הגוף

שלישית עם המואדם משקף את מה שקרה , ככל הנראה אתה אשם בגרימת התאונה.

לכן הביטוח המקיף שלך הוא הפתרון, והוא גם יטפל בתביעה שתבוא מהרכב השני שנכנס בך

בכל מקרה הפעל שמאי שלך ומוסך שלך לטפל בכל הקשור לטיפול ברכב שלך.

לגבי רכבך הזמן גרר ,וגרור למוסך שלך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנוח בשבת כי אולי זה יותר מצליפה.

שמור את טפסי המיון.

מקווה שהחלפתם פרטי ביטוח.

ביום ראשון צלצל לביטוח שלך וספר את סיפורך. כולל שרטוט וכיונים. צילום וידאו של האזור גם.

בקש מהביטוח לגרור את הרכב למוסך ביהוד .

הם כמובן ינסו לשכנע אותך לגרור אותו למוסך אחר. תסרב בעדינות. גם אם יגידו לך שזה יעלה לך ₪2000 השתתפות עצמית.

בעקרון אם הצד השני ימצא אשם הוא ישלם גם על הצמיג.

אחרת , המקיף ישלם על הצמיג והנזק , בתמורה תתייקר לך הפרמיה בשנים הבאות.

לדעתי זה שיוצא מחנייה גם יוצא אשם ברוב המקרים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

אני פחות מתעסק כרגע במי אשם ומי לא, אלו היו נתונים יבשים - לפני 7 שנים עברתי תאונה שהשאירה אותי עם 15% נכות, כסף בא והולך בחיים הפרמייה פחות משנה לי, הבריאות יותר חשובה ויצאתי בסדר מהתאונה הזאת נכון לעכשיו.

תודה חברים על העזרה, אפעל ככתוב ביום ראשון.

WhatsApp Image 2019-03-22 at 16.29.04.jpg

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אומרים, צרות באות בצרורות.

גיליתי הרגע שהרצף הביטוחי שלי לא בהכרח קיים, הצהרתי כי יש לי 3 שנים רצף ביטוחי ללא תאונות מה שחשבתי לנכון.

הבעיה? מסתבר שהפוליסה יצאה על השם של אמי מסיבות בירוקרטיות כאלה ואחרות בעוד הפוליסה של שנה זו על שמי.

אני לא מאשים את חברת הביטוח אלא את עצמי בכל מה שלא יהיה מעתה והלאה, השאלה היא מה יקרה?

א. התנערות המבטח מן הפוליסה

ב. העלאת הפרמייה בדיעבד מאחר ולא היה לי רצף ביטוחי

ג. הרצף הביטוחי אכן קיים מאחר והרכב רשום על שם שנינו ואני הייתי הנהג העיקרי ברכב במשך 3 השנים האחרונות ואני סתם נכנס לחרדות

ד"א, מי ששילם את הפוליסה הוא אני ואני יכול להוכיח שכרטיס האשראי שלי הוא זה שחוייב בשנים אלו.

הם עכשיו דרשו את הוכחת האי תביעות ושמתי לב שהשם שלה מופיע שם בלי השם שלי כלל.

תודה ונקווה לטוב

נ.ב

חברת הביטוח שלי בכלל לא נתנה לי אופציה לתבוע צד ג' וטענו כי זו אשמתי, קיבלתי את זה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שבקצת הזעה הדברים יסתדרו והפוליסות על שם אימך ייחשבו כעבר הביטוחי שלך גם. אלא אם.....

היית מנוע מלהיות מבוטח ולכן הפוליסה יצאה על שם אימך

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני במקרה כזה אפשר לספק תצהיר של בעל הפוליסה (במקרה הזה אמך) שאתה היית נוהג קבוע ברכב וזה מספיק. הרבה נהגים צעירים רוכבים על פוליסה על שם ההורים ולאחר מכן מתאפשר להם להשתמש בתצהיר שכזה כדי להציג רצף ביטוחי (עשיתי זאת בעצמי)

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים הרגעתם אותי.

** לא הייתי מנוע כלל מלהיות מבוטח, אמי עובדת מדינה ולכן ההוזלה דרך הביטוח הקבוצתי שלהם היה משתלם עד שהגיע שחקן חדש בשם ליברה, לכן היא גם רשומה כבעלת הרכב בנוסף אליי ולכן גם הפוליסה על שמה ב3 השנים האחרונות.

השרשור הטוב ביותר בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, הרכב הושבת (הוא זרק "אבדן להלכה")

א. השמאי והביטוח אומרים שאין לזכות אותי על הצמיגים והכסף הלך.

ב. אמרו שאני חייב להביא מפתח שני או שתהיה הורדה, בכמה זה מסתכם? אם זה 50 שקל אין לי מה לטרוח לנסוע למוסך ולשים את המפתח השני שם.

האם אפשר להתעקש על סעיף א?

עריכה אחרונה על ידי avizaz

השרשור הטוב ביותר בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה כאשר השמאי הוא לא שלך.

תתעקש על סעיף הצמיגים יזכו אותך לפחות בחצי מחיר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי לגבי הביטוח שלך.

אם יש לך פרטי ביטוח הם לא יכולים להפיל את זה עליך.

בנוסף נזקי גוף אל תתבע עכשיו אל תכחה כי לפעמים הכאבים צצים ואז אפשר לנפח תיק - אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...