Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 50 אלף

bati357
שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום, חסרים פרטים כדי לכוון אותך לרכבים מתאימים :

כמה אנשים צריכים לנסוע ברכב? אם יש ילדים, מה הגילאים שלהם? כמה קילומטרים בשנה הרכב צפוי לנסוע? מה אחוז הנסיעות בעיר/ מחוץ לעיר ? סדר עדיפויות בנוסעים הבאים יכול לעזור:

רכב נוח, חזק, שקט, בטיחותי, חסכוני, זול לתחזוקה, מרחב פנים, בגאז' גדול, רכב גבוה, רכב סחיר....

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, חסרים פרטים כדי לכוון אותך לרכבים מתאימים :

כמה אנשים צריכים לנסוע ברכב? אם יש ילדים, מה הגילאים שלהם? כמה קילומטרים בשנה הרכב צפוי לנסוע? מה אחוז הנסיעות בעיר/ מחוץ לעיר ? סדר עדיפויות בנוסעים הבאים יכול לעזור:

רכב נוח, חזק, שקט, בטיחותי, חסכוני, זול לתחזוקה, מרחב פנים, בגאז' גדול, רכב גבוה, רכב סחיר....

אתה חייב לפרט יותר,איזה קטגוריה? נסועה שנתית? סוג הנסיעות? וכו

אה אוקיי, בעקרון רכב משפחתי שני ילדים 2 וחצי ותינוק, אין ככ נסיעות, רכב שנוסע לעבודה חצי שעה, סידורים בעיר מידי פעם ופעם בשבוע מראשון לאשדוד. הייתי רוצה טורבו, אבל אני מניח שיהיה לי קשה למצוא רכב טוב בסכום הזה שהוא טורבו, אני לא מחפש להשתגע אני נוסע מאוד רגוע, אבל סתם רציתי תוספת חמודה. מחפש כמובן רכב אמין גיר אוטומטי(לא פורד) וזהו נראה לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 308 סטיישן, מנוע טורבו 1.2 וגיר אוטומטי יפני. יופי של רכב למשפחה עם ילדים קטנים ( ועגלות תינוק ).

אולי תוכל למצוא רכב במצב נורמלי בלובינסקי טרייד, עם אחריות לשנתיים .

אגב, פורד פוקוס 2016 כבר עם גיר אוטומטי, לא רובוטי ומנוע טורבו 1.5 - יש גם סטיישן.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה צריך 3 מושבי בטיחות, בכל רכב שתבחר תבדוק שהם נכנסים, זה ממש לא טריוויאלי.

בסכום הזה בדרישות האלו, הייתי מחפש מגאן סניק בנזין. למעט העובדה שהיא לא חסכונית בכלל (אפילו די להיפך) היא תענה על כל מה שאתה צריך, כולל המון מקום ל-3 כיסאות בטיחות מאחורה. היא אפילו אמינה (בניגוד לתדמית), עם מנוע וגיר של ניסאן קשקאי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ראית שצריך מקום ל 3 מושבי בטיחות? אולי בעתיד, אבל לא נכתב על זה שום דבר.

עכשיו זה כיסא בטיחות + סלקל, עגלת תינוק + טיולון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי "2 ילדים 2 וחצי ותינוק", הפרשנות שלי היתה זוג תאומים + תינוק אבל אני מבין איך אפשר לקרוא את זה אחרת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל למתוחקצת את התקציב הפוקוס 1.5 אקובוסט תהיה רלוונטית.

מדובר בגיר פלנטרי רגיל שנכון לעכשיו מראה אמינות טובה, כמו כן מנוע 1.5 אקובוסט החדש אמור להיות נקי מבעיות קירור שהיו בדגם הקודם.

בגלל הסטיגמה מהדור הקודם המחירים ממש נמוכים, תמורה מעולה לכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל למתוחקצת את התקציב הפוקוס 1.5 אקובוסט תהיה רלוונטית.

מדובר בגיר פלנטרי רגיל שנכון לעכשיו מראה אמינות טובה, כמו כן מנוע 1.5 אקובוסט החדש אמור להיות נקי מבעיות קירור שהיו בדגם הקודם.

בגלל הסטיגמה מהדור הקודם המחירים ממש נמוכים, תמורה מעולה לכסף.

אני לא רוצה פורד.

איך השברולט טרקס 2014?

ולמה המיצובישי ככ זולות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרקס צפוף. לאיזה מיצובישי אתה מתכוון?

אני רואה ביד 2 מיצובישי 2015 יש גם מתחת ל40 אלף. אני רואה בשנים האלה חברות אחרות הן מגיעות ל70 אלף דוגמת טויוטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לנסר נותנת תמורה מעולה למחיר. רכב אמין, מרווח, בגאז' גדול, לא יקר לתחזוקה.

לא סחיר- במקרה שלך רווח נקי, לפחות עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לנסר נותנת תמורה מעולה למחיר. רכב אמין, מרווח, בגאז' גדול, לא יקר לתחזוקה.

לא סחיר- במקרה שלך רווח נקי, לפחות עכשיו.

מה עם כל הצרפתיות? אמינות? או ללכת על המיצובישי לנסר?

כי אמרתי לעצמי שהיפניות משעממות מידי מבפנים, אבל אני עדיין מעדיף איכות על יופי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו זוג עם 2 ילדים קטנים מסתדרים מעולה עם הונדה ג'אז צורה חדשה.

בתקציב שלך אתה מגרד 2015 צורה חדשה דגם טרנד.

ממליץ בחום, חסכונית בטיחותית ומרווחת מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...