Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סורנטו 2014 - בעיות התנעה(מנוע 2.4 בנזין)

HawHaw
שימו לב! השרשור הזה בן 1853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

כבר כמה שבועות שיש לי בעיה בהתנעת הרכב לסירוגין. באמצע ההנעה הסטרטר עוצר לחצי שניה וממשיך לאחר מכן, זה לא קורה בכל הנעה ולפעמים זה בבוקר לפעמים במהלך היום לאחר עצירה של כמה שעות. בנובמבר הוחלף מצבר חדש של start up 70Ah ולפני כשבוע הוא הוחלף באחריות כי היה חלש מדי לאחר בדיקה. חייב לציין שהיום עם המצבר החדש אותה התופעה, בדקתי זליגה עם אמפר מטר ואין כלום, ניסיתי להניע עם בוסטר של NOCO GB40 ועדיין זה עשה את העצירה של הסטרטר ואז המשיך, בסרטון ניתן לראות את העצירה הקצרה יחסית, לפעמים זה עוצר פעמיים ואז מניע. חיברתי סורק תקלות והוא מדליק נורה צהובה אבל רושם שאין קודי תקלות. האם יש חיישן כלשהו שיכול לגרום לעצירה הזו?

אני כבר מיואש מהתופעה הזו, מה זה יכול להיות?

תודה מראש לעוזרים.http://cloud.tapatalk.com/s/5c945fbbd5c3b/VID_20190322_053951.mp4490b0424a26e42f95580e815e4f2a7ce.jpgc6143a63ecf29597f789f05af593d778.jpg

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בלנקות את סנדלי הקטבים שמיתחברים למצבר ואת הארקות. כמו כן בדוק מתח הנעה ברגע שזה קורה ותשווה למתח הנעה שזה לא קורה. אם המתחים זהים הבעיה היא ככל הניראה בסטרטר נחוץ פתיחה, בדיקה, וגירוז כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון,

אז בדקתי את החיבורים והכל נראה תקין ונקי, בדקתי את המתחים בין אם זה קורה ובין אם לא והמתחים זהים, גם בדקתי האם בניוטרל ופארקינג יש הבדל ואין. אולי האימובילייזר עושה את ההעיה אין לי מושג, לרכב אין שום תוספת של קודן או עלוקה, ויש את אופציית הסטרטר שהוא לא תקין, אבל בכל פעם שהוא מניע הוא נשמע מעולה ללא כל דופי.

מה עוד אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב זה מה שאני הייתי ממליץ לעשות אם למשל אתה יודע שהתופעה קורית שהמנוע קר לחלוטין לאחר כמה שעות טובות בהם הרכב נח הוא פשוט לתת מתח ישיר לסטרטר...זה משהו כמובן שצריך לדעת לבצע ולפלס גישה לצורך ביצוע שכזה...ולכן מומלץ להשאיר את הרכב לפחות ללילה לבדיקה כזו אצל מישהו שמבין. אם גם במתח ישיר הסטרטר יחסיר פעימה הבעיה היא בו בוודאות ונחות יהיה פתיחה, בדיקה וגירוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שלרוב זה קורה אחרי נסיעה והמתנה של כחצי שעה ועד לכמה שעות לאחר מכן, וגם לא תמיד. שמתי לב שכאשר הסטרטר נעצר לשבריר שניה אז המתח עולה ואז כשהוא ממשיך המתח שוב נופל לכיוון ה 10 ומשהו וולט, כנראה שההספקה של המתח מןפסקת באותו רגע לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...