Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפיצה קצרה ליער השחור+מפעלי רכב בשטוטגארט

noknok
שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוו שאלה טובה,

בעיקרון אישית אהבתי יותר את במוו מבחינת שלמות קו הייצור - מהצד השני הסיור של מרצדס הוא יותר חוויה מוזיאונית ובסיור של פורשה אתה רואה מלא אנשים מרכיבים ידנית חלקים ביד, במוו מאוד מתמקד באוטומציה של הייצור ואישית הכי אהבתי אותו אבל הוא קצת רחוק מהאחרים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

חוזר לעדכן בשביל דור העתיד:

מפעל (לא מוזיאון!) הרכב של פורשה זו פשוט האטרקציה הכי מדהימה שיצא לי לעשות עד היום [מכל הטיולים].

אי אפשר לצלם, כמו שנאמר, לכן אין תמונות - אבל הסיור באמת מדהים.

ממש בא לי קיימן עכשיו.

נ.ב.

צריך להזמין מקום לפחות חודשיים מראש במידה ורוצים סיור באנגלית.

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אטרקציה נחמדה מאוד, לא הייתי אומר עוצר נשימה אבל בהחלט מדהים לראות את כל הפדנטיות בהרכבה ואת צורת העבודה שלהם, עובדים כמו שעון שוויצרי הכל מתוקתק טיפ טופ, מסודר נקי וכיף לראות סוגים שונים של פורשה שיוצאות לסיבוב בדיקות מהמרפסות בהפסקה שלהם :p

ובכלל את אופן סידור הרכבים בחוץ לאלו שהשכירו פורשה ליום כיף, הרכבים מסודרים כמו חיילים.

לגבי הזמנות המקומות אכן חבר ארגן את הטיול ודאג לזה כמה חודשים מראש, יש כמות לא קטנה של ממתינים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...