Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 3008

drorey
שימו לב! השרשור הזה בן 1854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

השבוע ביקרתי בסוכנות פיג'ו והתעניינתי בפיגו 3008, מנוע 1.2 , פרימיום.

מאוד אהבתי את העיצוב של הרכב אך אני קצת מוטרד מכמה דברים:

האם מנוע ה1.2 לא חלש מידי עבור הבודי השמן והכבד של הרכב המדובר? הסוכן אף ציין בפני כי מדובר במנוע 1.2 חדש שאינו זהה כלל למנוע ה1.2 שהיה ברכבים הקודמים(308 למשל). האם נכון הדבר? האם בדגם החדש אכן אין רצועת טימינג אלא שרשרת ?

לאיזה צריכת דלק אני אמור לצפות ?

2. הבנתי כי לרכב יש גיר 8 הילוכים, האם מדובר בגיר יפני או שמא המצאה חדשה של הצרפתים ?

כל מידע נוסף יועיל...

אני התעניינתי לגבי עיסקת טרייד אין כנגד הרכב הנוכחי שלי (פורד קוגה 2017 עם 17000 ק"מ, יד 1), הוצע לי מחירון אך לא קיבלתי שום הנחה על מחיר הרכב. האם כך נהוג ? אם זכרוני אינו מטעני, דובר על כ168K כולל אגרת רישוי.

האם ידוע על הנחה למועדון מסוים בלובינסקי ? חבר? הוט ? ארגון מורים ? משהו ?

בנוסף, הסוכן הפחיד אותי כי ב1/4 הרכב יתייקר בכ-13000 ש"ח, האם הדבר נכון ? במידה וארצה להתגונן מהעלאת המחיר,מה עליי לעשות ?

כמובן שתיאמתי נסיעת מבחן לשבוע הבא.

בנוסף, מי הם המתחרים ברכב זה ממותגים אחרים ואיזה מהם ראויים וכדאי לי לשקול ?

תודה רבה,

דרור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ה 1.2 הוא אותו אחד כמו ב"רכבים הקודמים". זה ה 1.2 הנוכחי של PSA והוא מנוע בכלל לא רע.

יש לו רצועת טיימינג.

אם תקרא ביקורות על הקומבינציה הזו (3008 עם 120 כ'ס מה 1.2) תגלה שהיא בכלל לא רעה.

הגיר הוא גיר יפני למהדרין, של אייסין, אוטומטי פלנטרי.

אם תבוא עם מזומן - תקבל הנחה. ניסית למכור את הקוגה לבד ?

ובכל מקרה מסקרנות אישית - יש לך רכב דומה כמעט חדש ולא רע בכלל. אתה הולך להפסיד הרבה כסף בהחלפה הזו. למה ?

לגבי התיקרות - אולי. לפ חישוב שנעשה כאן במאמר באתר, זה בכלל לא בטוח. מצד שני האתר לא מייבא רכבים.

עם תחפש ביקורות על הרכב, תמצא גם מי המתחרים שלו. אוטו עשה ממש בימים אלה לזכרוני השוואה בין 4 ג'יפונים, כולל ה 3008. כנס לאתר וקרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תחפש ביקורות על הרכב, תמצא גם מי המתחרים שלו. אוטו עשה ממש בימים אלה לזכרוני השוואה בין 4 ג'יפונים, כולל ה 3008. כנס לאתר וקרא.

אתה כבר פה, לא תקרא מבחן?

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3306/מבחנים/פיג'ו-3008-(1.2-ל'-8-היל')-במבחן---אלוהים

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נקנה ב160 ומשהו, לא זוכר במדויק, מציעים לי 118k( טיטניום, יד 1, 17000 קמ, 2x4)

קיבלת מחיר פגז על הקוגה, תחטוף, במכירה לבד לא היית מקבל גם 100K, מבחינתך עיסקת טרייד מעולה.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מאוד מוזר קורה בטרייד אין של לובינסקי- לא פעם אנשים כאן ציינו שקיבלו הצעות טרייד מעליבות להחלפת הפיג׳ו/ סיטרואן שלהם באחת חדשה. לעומת זאת, קראתי שני מקרים בשבועיים האחרונים שבהם לקוחות שבאו ממותגים אחרים קיבלו טרייד אין במחיר מחירון על רכבים לא הכי סחירים (כמו במקרה כאן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל נתחיל מהסוף,אני לא מבין איך נתנו לך מחיר כזה על הקוגה,מחיר פשוט מעולה.

לגבי המנוע 1.2,המנוע חזק יותר ממנועים 2.0 ליטר אטמוספריים רק בכדי לקבל אמת מידה,בכל מבחן רכב בעיתונות רכב המקצועית צויין שהרכב סוחב מצויין בכל תנאי הנהיגה,מדובר באותו המנוע המצוי ב308 מ2014 עם שינויים קלים,לי יש 308 עם 246,000ק"מ עם אותו המנוע והוא חזק ושקט כמו ביום הראשון.

פיגו מצויידים בגירים של אייסין היפנית ,בגרסה זו עם 8 הילוכים,הגיר חלק ועובד בקורולציה מעולה עם המנוע.

לגבי הרכב עצמו,מדובר ברכב השנה באירופה וברכב השנה של מגזין "אוטו",רכב שבכל מבחן רכב השוואתי מול דגמים מקבילים תמיד ניצח.

תודות לממשלת ביבי אכן המחירים של הרכב עולים בסכום שנאמר לך בראשון באפריל,בכדי להימנע מכך,אם בכלל זה אפשרי עכשיו,אתה צריך לשלם את מלוא סכום הרכב בכדי שיתבצע שחרור ממכס,לא יודע אם טכנית זה אפשרי ,תדבר עם הסוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם רון לגבי ה1.2 (פחות לגבי ההפניה למגזין ״אוטו״...) אבל כבר מתקיים דיון חי בעניין בשרשור הזה: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?670439-%D7%9C%D7%A7%D7%A8%D7%90%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%94-3008

לגבי ההתייקרות, אני מפנה אותך לכתבתו של פבל פה: https://cars.walla.co.il/item/3225836

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון, מנוע ה1.2T שיש ב3008 עם 130כ"ס אכן חזק מאוד, וכן הוא חזק יותר מהרבה מנועי 2.0 אטמוספירים, אך לא כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הקוגה. אבל טוענים שהיא מהירה.

לכן, אולי כדאי לבדוק את רמת הביצועים ב-3008 1.2 ואם לא מספקים אותך, אז להתאמץ כלכלית ולרכוש את ה-1600 החזקה בהרבה.

ממליץ לקבל את ההחלטה היום ולשלם את מלוא הסכום (סגירת עיסקת הטרייד ותשלום ההפרש) כבר ביום ראשון.

עליית המחירים, במיוחד בדגם ה-1200,הולכת להיות כואבת.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מאוד מוזר קורה בטרייד אין של לובינסקי- לא פעם אנשים כאן ציינו שקיבלו הצעות טרייד מעליבות להחלפת הפיג׳ו/ סיטרואן שלהם באחת חדשה. לעומת זאת, קראתי שני מקרים בשבועיים האחרונים שבהם לקוחות שבאו ממותגים אחרים קיבלו טרייד אין במחיר מחירון על רכבים לא הכי סחירים (כמו במקרה כאן).

האוטו שלו עם קילומטראז' נמוך מאוד לאוטו בן שנתיים ובכל מקרה כדאי לזכור שבמרבית עיסקאות הטרייד אין, בלי קשר ליבואן ספציפי, המחיר הגבוה שמקבלים מתקזז יפה מאוד עם ההנחה שאפשר לקבל כשמוכרים את הרכב הפרטי לבד. אין בזה כדי למעט ממספר החורים ברגל מהיריות שיורה לעצמו לובינסקי בכל פעם שהוא מציע מחיר מעליב על המכוניות שהוא עצמו מייבא ומוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים

1.מה הסיבה שאתה מחליף את הקוגה כ"כ מהר,

2.אם התרגלת לביצועים של הקוגה, המעבר לפיגו תאכזב אותך, המנוע קטן יותר, נכון שהוא חזק כמו הטוסון 2 ליטר, אז מה, הקוגה הרבה יותר מהיר

3.אם אתה מחזיק מכוניות זמן מועט יחסית, עדיף לך ללכת על ליסינג פרטי ולא קניה של רכב, ככה תפסיד פחות כסף. הרבה פחות.

נכון שהפיגו הרבה יותר מודרנית, חוץ מזה אני לא רואה סיבה להחליף. הקוגה טובה מאוד גם.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שלו עם קילומטראז' נמוך מאוד לאוטו בן שנתיים ובכל מקרה כדאי לזכור שבמרבית עיסקאות הטרייד אין, בלי קשר ליבואן ספציפי, המחיר הגבוה שמקבלים מתקזז יפה מאוד עם ההנחה שאפשר לקבל כשמוכרים את הרכב הפרטי לבד. אין בזה כדי למעט ממספר החורים ברגל מהיריות שיורה לעצמו לובינסקי בכל פעם שהוא מציע מחיר מעליב על המכוניות שהוא עצמו מייבא ומוכר.

מכיר את עולם הטרייד אין די מקרוב, ואין ספק שהוא מסבסד חלק מההנחה.

יחד עם זאת, לובינסקי הציעו הצעות מעליבות לאנשים שרצו להחליף את הפיז׳ו/ סיטרואן שלהם לחדשה וכתבו על זה כאן בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...