Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונאי למרצדס

hbhcvnkl900
שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני בעלים של מרצדס שנת 2001 ולאחרונה אני חושב שיש בראש מנוע בעיה.

האוטו לא סוחב בכלל ובבדיקה שנעשתה אצל חשמלאי רכב רק שני צילינדרים עובדים.

ובאחד מהם היה קצת שמן על הפלג.

ונעשתה בדיקת קומפרסיה שיצאה שלילית לצערי.

אשמח להמלצות על מכונאי טוב למרצדס שלי.

בברכה יניב.

וכמובן חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יותר פרטים יעזרו..דגם מנוע, נפח, בנזין/דיזל? נעשתה בדיקת לחץ הפוך לראות מהיכן בורחת הקומפרסיה? הרכב עבר התחממות כלשהי? איזה צילינדרים לא תקינים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות המהירות.

מרצדס סי קלאס,מנוע 2000 קומפרסור,בנזין,קוד מנוע m111

המנוע עשה 177 אלף קילומטר.

החשמלאי שבדק אמר שבצילינדר 2 ו4 אין ניצוץ.

לאחר מכן הוא החליף כוהלים לראות אם הבעיה היא בכוהל, מסתבר שלא.(עשה בדיקה עם כוהל משומש).

בצילינדר מספר 4 אני חושב שהיה קצת שמן על הפלג.

נעשתה בדיקת קומפרסיה,ממה שראיתי המכונאי חיבר אותו לצילינדר הרביעי במקום הפלאג ופשוט הנעתי ואמרו שאין קומפרסיה.

מה שמצחיק זה שקניתי את הרכב ביום ראשון,ולאחר יומיים בעליות לירושלים האוטו פשוט לא סחב.

מאז אני מטייל במוסכים כי אף אחד לא מוכן לגעת באוטו בטענה שאין להם כלים וידע לתקן אותו.

דרך אגב אני מאזור המרכז (רמת גן).

פספסתי משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהוא כן החליף את הסלילים הוא כן זיהה ניצוץ במצתים? והאם עשה בדיקת לחץ הפוך לראות מהיכן בורחת הקומפרסיה? קצת מוזר ש 2 צילנדרים הפסיקו ליצר קומפרסיה במכה אחת. משהו שם לא נעשה או לא ניבדק כמו שצריך לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במנוע די בעייתי ויקר מאוד לתיקון, המחלה שלו זה ששבבים מתפרקים מהמדחס קומפרסור( מגדש טורבו מונע רצועה נראה כמו מדחס מזגן ברכב הזה) המנוע יונק את השבבים מכאן מתחיל סלט של צילינדר שחוק ושסתומים שבורים.

בעבר החלפתי למרצדס קומפרסור מנוע היה מאוד קשה להשיג ולבסוף הוא הגיע ללא המדחס המדובר, הלקוח דאג להזמין מחול מדחס וההחלפה הייתה מאוד יקרה.

עליך לחפש בעל מקצוע שמכיר היטב את הרכב לפני שתחרוץ את דינו של המנוע.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי הוא לא בדק ניצוץ אלא פשוט פירק את הפלג והיה עליו שמן אני חושב...

ולגבי בדיקת קומפרסיה שציינת לא בדקו לי מהיכן ישנה בריחת קומפרסיה.

לפי דעתי הראש מנוע לא הלך במיוחד שבשישי שעבר שהרכב עוד היה אצל הבעלים נסעתי עליו והוא פשוט הרגיש כמו חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במנוע די בעייתי ויקר מאוד לתיקון, המחלה שלו זה ששבבים מתפרקים מהמדחס קומפרסור( מגדש טורבו מונע רצועה נראה כמו מדחס מזגן ברכב הזה) המנוע יונק את השבבים מכאן מתחיל סלט של צילינדר שחוק ושסתומים שבורים.

בעבר החלפתי למרצדס קומפרסור מנוע היה מאוד קשה להשיג ולבסוף הוא הגיע ללא המדחס המדובר, הלקוח דאג להזמין מחול מדחס וההחלפה הייתה מאוד יקרה.

עליך לחפש בעל מקצוע שמכיר היטב את הרכב לפני שתחרוץ את דינו של המנוע.

בוקר טוב,אשמח אם תמליצו לי על מכונאי טוב לאוטו או מוסך מבין כמובן.

דרך אגב יש לי את המכשיר אנג'י והוא רשם שיש בעיה בצילינדר 2ו4,תקלה בחיישן maf,ותקלה בסלילים.

אין לי מושג למי ללכת

אשמח להצעות

תודה

עריכה אחרונה על ידי hbhcvnkl900
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הלכתי למוסך ובדקו קומפרסיה בכל ארבעת הצילינדרים והגיע ל100 אני חושב.

אמרו לי שהמנוע גמור ושלא יעזור לתקן אותו.

יש למישהו הצעות?

זה רק נהיה יותר ויותר טוב......:cry:א

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך רם מוסך נהדר, משה ועדי מכירים רכבים כמו שלך בעצימת עיניים. ואם יש מישהו שיכול להציל את המצב זה הם.

אם תרצה עוד חוות דעת, גם מוסך "הסמל" בראשון לציון טוב מאוד.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...