Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכמים - 8 חודשים עם אאודי RS3

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיל מסכם 8 חודשים (וכמעט 8 צמיגים) עם אאודי RS3. מה הוא אהב, מה פחות, ומה שבר אותו בסוף.

MAIN-אאודי-RS3-2018.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תוגה על השיתוף.

עלויות תפעול גבוהות זה משהו צפוי במכוניות ספורטיביות,

ובאקזוטיות המצב הרבה הרבה יותר מופרך. לא שומעים על זה כל כך כי זה לא סקסי לדבר על זה.

לא מוצא טעם לדבר על צריכת דלק במכונית שעושה 1 ל-100 ב-4 שניות, מיותר ולא מעניין.

צריכת שמן גבוהה, להבדיל מחלפים בעלי אורך חיים קצר שדורשים החלפה על פי הספר (ע"ע אקזוטיות) היא מטרד זניח מבחינת עלות ועבודה. פותחים ממלאים תוך כדי הבדיקה השגרתית של שמן/מים שבכל מקרה כל חובב רכב מבצע גם במכונית הכי פשוטה/יומיומית.

להבדיל, אני לגמרי מזדהה עם הקטע של הצמיגים, אפשר להבין מדוע זה שבר את בעל הרכב. כנראה שמסלול הנסיעה השגרתי פשוט לא מתאים לנהיגה, איך נקרא לה... ספורטיבית?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם הייתי קורא לצריכת שמן כזו הזויה מטרד זניח. יותר כמו מטרד הזוי ומלחיץ.

מטרד זניח מבחינת עבודה/תשומת לב/עלות.

שוב, אם אתה מראש בא בגישה שמתאימה לאוטו על גבול האקזוטי, יותר קל לעכל את הדרישות המיוחדות שיש למכוניות מיוחדות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הלך הרכב ל טרייד אם קנית מסוחר? או שהתכוונת טרייד של סוחר?

בכל מקרה - הנאה שלמה ונסיעה בטוחה.

מבחינתי טרייד זה נתתי את הישן, קיבלתי תמורתו אחד אחר והוספתי X כסף. אם אני טועה במושג, אנא האר את עיני בבקשה.

אני לא אומר את זה בציניות. זה מבחינתי טרייד.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטרד זניח מבחינת עבודה/תשומת לב/עלות.

שוב, אם אתה מראש בא בגישה שמתאימה לאוטו על גבול האקזוטי, יותר קל לעכל את הדרישות המיוחדות שיש למכוניות מיוחדות.

על גבול האקזוטי? כולה גולף שעברה Pimp my ride ומיוצרת בmass production. אין שום הצדקה לצריכת שמן כזו הזויה. הרכב הזה הוא לא אקזוטי ולא נעליים, ולא שמעתי שרכבים אקזוטיים מודרניים צורכים כאלו כמויות של שמן. אולי לפני 30 שנה כן.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יהיה נכון לאמר שהרוב הגדול של הרכבים מקבוצת וואג מצטיינים מבחינת ביצועים לשקל אבל לא מהנים ומרגשים לנהיגה בסופו של דבר?

שמתי לב שזו התרשמות שחוזרת בהמון ביקורות רכב כלפי הרכבים שלהם, כאילו יש בהם משהו מכני וקר וצפוי כשזה נוגע לאספקטים האלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אכן מפתיעה צריכת השמן . בעניין החתך של הצמיג , אצלי בfk8 לא היו בעיות בכניסה לבורות בכביש . אכן צריך להיזהר בכיכרות עם חתך כזה .

בהצלחה והנאה מרובה ברכב החדש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנתונים של אאודי, לכתב של ערוץ carwow ביוטיוב היה RS4 ועל דיינו היא נתנה מספרים גבוהים יותר ממה שיש על הנייר.

כנראה מדיניות לא ברורה של אאודי לכתוב קצת פחות ממש שיש בפועל.

אם הצלחתי להבין נכון, לולא צריכת השמן היית נשאר עם האאודי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על גבול האקזוטי? כולה גולף שעברה Pimp my ride ומיוצרת בmass production. אין שום הצדקה לצריכת שמן כזו הזויה. הרכב הזה הוא לא אקזוטי ולא נעליים, ולא שמעתי שרכבים אקזוטיים מודרניים צורכים כאלו כמויות של שמן. אולי לפני 30 שנה כן.

מסכים לגמרי אבל בבקשה לשמור על תרבות דיון. אפשר להימנע מ "לא נעליים".

האם יהיה נכון לאמר שהרוב הגדול של הרכבים מקבוצת וואג מצטיינים מבחינת ביצועים לשקל אבל לא מהנים ומרגשים לנהיגה בסופו של דבר?

שמתי לב שזו התרשמות שחוזרת בהמון ביקורות רכב כלפי הרכבים שלהם, כאילו יש בהם משהו מכני וקר וצפוי כשזה נוגע לאספקטים האלה...

לא הייתי מכליל את כל ואג בעיניין. למבורגיני ופורשה זה גם ואג. אני חושב שזה יותר אאודי מואג. חוץ מה R8 כמובן.

שמעתי גם המון ביקורות טובות על כל המוטציות החדשות של הגולף GTI.

שלום

אכן מפתיעה צריכת השמן . בעניין החתך של הצמיג , אצלי בfk8 לא היו בעיות בכניסה לבורות בכביש . אכן צריך להיזהר בכיכרות עם חתך כזה .

בהצלחה והנאה מרובה ברכב החדש .

כפי שציינתי, יכול להיות שזה סתם היה מזל רע.

תודה

לגבי הנתונים של אאודי, לכתב של ערוץ carwow ביוטיוב היה RS4 ועל דיינו היא נתנה מספרים גבוהים יותר ממה שיש על הנייר.

כנראה מדיניות לא ברורה של אאודי לכתוב קצת פחות ממש שיש בפועל.

אם הצלחתי להבין נכון, לולא צריכת השמן היית נשאר עם האאודי?

אני דיברתי על מספרי התאוצה והמהירות המירבית. על כ"ס אני יודע שב.מ.וו ממעטים מאוד במספרים. למשל בחדש שלי יש 370 סוסים במנוע ע"פ היצרן כאשר יש ביוטיוב סרטון שמראה 385 בגלגל. אם מוסיפים את ה 18 אחוז של פער בין הכוח בגלגלים לכוח במנוע, עומדים על איזור ה 450. כפי הנראה גם באאודי זה ככה.

יש מצב טוב שהייתי נשאר עם הרכב עוד שנה לפחות אלמלא השמן.

עריכה אחרונה על ידי kingikra
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת השמן שציינת חריגה מאוד. גם את רכבי - RS3 SALOON בצבע כחול קיבלתי במהלך חודש יוני 2018, ורק לאחר כ 8700 ק"מ נדרשתי להוסיף כחצי ליטר שמן.

כמו כן, אני משתמש באופן קבוע באוקטן 98 ולא חווה צריכת דלק מוגזמת.

לגבי יכולות הרכב , הן דומות ואף טובות יותר בהשוואה למספר רכבים אקזוטיים שמחירם בארץ אף כפול מהאאודי.

בכל מקרה מאחל לך הנאה שלמה מרכבך החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת השמן שציינת חריגה מאוד. גם את רכבי - RS3 SALOON בצבע כחול קיבלתי במהלך חודש יוני 2018, ורק לאחר כ 8700 ק"מ נדרשתי להוסיף כחצי ליטר שמן.

כמו כן, אני משתמש באופן קבוע באוקטן 98 ולא חווה צריכת דלק מוגזמת.

לגבי יכולות הרכב , הן דומות ואף טובות יותר בהשוואה למספר רכבים אקזוטיים שמחירם בארץ אף כפול מהאאודי.

בכל מקרה מאחל לך הנאה שלמה מרכבך החדש.

אם אני מחבר את צריכת הדלק שלך להשערה שלי שבנהיגה רגועה רוב הזמן צריכת השמן תרד משמעותית, אני יכול להבין. אלא אם כן אני טועה ואתה חזק על דוושת ההאצה ברוב שלבי נסיעתך.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...