Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכנת הרכב לקיץ,יישום נכון של SRP ואוטם צבע.

שימו לב! השרשור הזה בן 1833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי סיאט איביזה דגם 3 ד',לפני הקיץ אני רוצה להכין אותה בצורה הכי טובה שאפשר מפני נזקי השמש.

רציתי לדעת מה התהליך הנכון לביצוע(תקנו אותי במידה ואני טועה)*אציין שלפני שנה מרחתי על כל האוטו אוטם של מנזרנה PL:

1.שטיפה יסודית של הרכב להוריד לכלוך ואבק,ושהרכב עוד רטוב מעבר עם פלסטלינה והשמפו של הרכב בתור סיכוך,ואז שוב שטיפה להורדת המזהמים שהפלסטלינה הורידה,ואז יבוש וניגוב מלא של האוטו.

2.ישום של SRP על כל הרכב,ממתין חצי שעה,ואז מוריד את החומר עם מטלית.(במידה ועדיף לי ווקס,אשמח לדעת איזה ווקס)

3.ישום של מנזרנה PL על כל הרכב,כולל שמשות,מחכה חצי שעה ואז מוריד עם מטלית.

אשמח לתיקונים :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול כל אחד והשיטות שלו ומה שרשמת נכון אבל חשוב מאוד - לא ווקס במקום הגלייז, אוטם צבע לא יצמד לפח הרכב כמו שצריך אחרי ווקס - אני אישית משתמש בגלייז של כימיקל גייז.

לאחר *הניגוב* של הגלייז אני נותן לרכב שעה עד שמתחיל ליישם את האוטם צבע ולא חצי שעה, כמו כן אני נותן לאוטם צבע להתייבש שעה ולא חצי שעה על הפח - אבל בגדול זה תלוי מזג אוויר ולא מה שיעשה את ההבדל לרוב.

חשוב לעבוד במקום מוצל, אני מתחיל לעבוד אחר צהריים ועובד עם פנס ראש במקום מקורה - עוזר מאוד לעבודה גם אם אתה חושב שאתה רואה מצויין.

לאחר שהאוטם צבע מתייבש(כדאי פשוט בשטיפה השבועית שישי שאחרי)ליישם ווקס להעצים עוד יותר את הברק וההגנה.

כל זה מהנסיון שלי כדיטיילר חובב שביצע את התהליך 6-7 פעמים בלבד, בטוח שיש אנשים שעושים אחרת עם הזמני ייבוש וכל מיני שיטות משלהם אבל בשבילי זה עושה את העבודה מעולה, האוטם מחזיק מעולה 4-5 חודשים אם שוטפים את הרכב נכון ומיישמים ווקס/ווקס מהיר בשטיפות מדי פעם.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, יש פה משהו שלא הכרתי.

מומלץ לשים אוטם צבע על שמשות? הבחור כאן כתב את זה ואף אחד לא תיקן אותו.

מה זה נותן?

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין של השמשות שהוא נותן את אותו אפקט שהאוטם צבע נותן על הפח של הרכב..

אפילו שיוגב המליץ לי על ווקס לאחר שבוע,הייתי שמח לווקס שיחזיק כמה חודשים טובים,ויתן מראה רטוב ונקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יישום של אוטם צבע על שמשות לא ייצור סינוור? מי אמר שמקדם השבירה של השכבה שנוצרת מיישום אוטם הצבע זהה למקדם השבירה של השמשה עצמה?

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי בהחלט ליישם אוטם צבע על שמשות. אבל חייבים שמשות נקיות לפני יישום.

אני עובר עם QD כל פעם שאני עובר על הרכב - מקבל אפקט דומה. ( גלישת מים מהשמשה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק

אתמול יישמתי ג'ט סיל ולאחר שעתיים שלוש התחיל טפטוף לא צפוי, לאחר שבוע של שמש... הטפטוף המשיך בערב אבל לא היה גשם חזק.

הרכב מלא סימני נקודות לבנות מהגשם. יש חשש שהאוטם לא התיישב כמו שצריך על הרכב בנסיבות כאלו או מאחר וזה גשם חלש ולא מדובר בשטיפה, הכל על הכיפאק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טפטוף חלש לא אמור להשפיע על האוטם, כי הוא מתאחה מהר מעל הצבע.

אבל תמיד אפשר להעביר יד נוספת לאחר שבוע/שבועיים.

ליישם אוטם של 200 שקל פעמיים על אוניה, יש דרכים פחות משוגעות לאבד את הכסף [emoji23]
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה למרוח לאחר שבוע שביצעתי את כל התהליך(לתת לאוטם צבע מספיק זמן שיקשר לפח) את Meguiar's Ultimate Liquid Wax,יתן ברק?מומלץ או לא?

ועוד שאלה אחרונה,אבד לי הפד הכתום עם החיתוך הבינוני לישום של הSRP,האם פד רגיל יתן לי גם תמורה,או שחייב את הפד הכתום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

על איזה אפליקטור מדובר?

היום יישמתי SRP עם אפליקטור חיתוך לפוליש -יצא מדהים. רמת הלכלוך/שחורים שירדו מהצבע

לא היו מביישים פוליש מקצועי,וכל זה ללא גילוח הלכה. SRP לא מאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.autostore.co.il/product/%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99-sonax-p-ball/

יוגב,קודם כל תודה על התשובה המהירה,וזה האפליקטור שקניתי בקישור.

אגב עם איזה אפליקטור השתמשת?היית מעלה לנו תמונות לשטוף קצת את העיניים P:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...