Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה מה כדאי לעשות ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

היום התרחשה תאונה כאשר בחניון ציבורי גדול נסעתי לכיוון היציאה כאשר היה רכב מסוג יונדאי לפניי , כאשר שמרתי ממנו מרחק של 2-3 מטרים , אך שלפתע הוא נעצר ואני עמדתי והחליט לנסוע ברוורס בפול גז ונכנס בי.. נגרם נזק לטמבון (דחיסות בחלק מהמקומות ושפשופים עמוקים) וגם הגריל קיבל שפשופים.. הרכב שלי הוא BMW שנת 2017.. חודש עליה לכביש 3.. הרכב כשנתיים בדיוק על הכביש.

הנהגת הפוגעת כמובן מודה , מסרה פרטי ביטוח , נוסף על כך יש לי כמובן סרטון מהמצלמת דרך באיכות 4K שתיעדה הכל.

עכשיו אני מתלבט מה לעשות.

כרגע אני מחכה ליום ראשון שהסוכנת ביטוח שלי תבדוק את כל הפרטים לגבי הביטוח שלה , כך שיהיה אפשר להתחיל בתביעה.

לגביי תיקון.

הרכב שלי הוא רכב מאוד יקר , M240 שנת 2017 המחירון סביב ה-250-260 אלף שקל.

הרכב כחדש ללא תיקון צבע או החלפה של חלק מאז יצאה מהמפעל בגרמניה.

האם יכול להיות מצב שיחליטו "לתקן" לי את הטמבון הקדמי ולא להחליפו בחדש ?

אני לא מוכן לנסוע עם טמבון שעבר מעיכה דיי רצינית בהרבה מקומות ולתקן אותו בפחחות וצבע.

האם אני יכול לדרוש טמבון מקורי חדש לרכב שלי ולא תיקון ?

שאלה #2

האם כדאי לתקן במוסך המרכזי של BMW בפתח תקווה או ללכת למקום פרטי שמתמחה ויש הרבה המלצות עליו כמו אודיוה ארט ?

ואשמח לקבל הצעות לגביי שמאי רכב , אני מאזור נתניה.

עריכה אחרונה על ידי PRONATI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שיש לצד השני ביטוח. קח שמאי פרטי מטעמך שידריך אותך בתהליך (לא מחברת הביטוח). הם בדרך כלל גם יודעים איזה מוסך פחחות מומלץ לרכב וראו כמה עבודות בחיים. בעיקרון הביטוח של הצד השני ינסה למשוך אותך לאחד המוסכים שלו אבל לך הזכות לסרב באדיבות.

לחלופין אתה זורק את האוטו בחברת הביטוח שלך ומודיע להם : הנה הפרטים של הפוגע , טפלו בזה.

לוקח מהם את המפתחות של הפיקנטו ונוסע.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. לא זורק פיזית. מודיע לחברת הביטוח לטפל בתיקון מול חברת הביטוח השנייה.

זה נחשב הפעלת הביטוח עד אשר הצד השני ישלם את עלות התיקון .

רכב מעל שנתיים כבר לא חובה להתקין חלפים מקוריים מהניילון . מצד שני אני לא מכיר גריל תחליפי שכזה. אולי מפירוק.

הכי חשוב : לגבות את הסרטון כי בשלב הזה הגרסאות עלולות להשתנות...

אתה יכול בהחלט לבחור את המוסך המרכזי גם אם אינו מוסך הסדר, דרך הביטוח שלך , פשוט לשלם את הקנס בפוליסה ולגבות אותו מהפוגע. הסוכנת שלך תסביר לך.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. לא זורק פיזית. מודיע לחברת הביטוח לטפל בתיקון מול חברת הביטוח השנייה.

זה נחשב הפעלת הביטוח עד אשר הצד השני ישלם את עלות התיקון .

רכב מעל שנתיים כבר לא חובה להתקין חלפים מקוריים מהניילון . מצד שני אני לא מכיר גריל תחליפי שכזה. אולי מפירוק.

הכי חשוב : לגבות את הסרטון כי בשלב הזה הגרסאות עלולות להשתנות...

אתה יכול בהחלט לבחור את המוסך המרכזי גם אם אינו מוסך הסדר, דרך הביטוח שלך , פשוט לשלם את הקנס בפוליסה ולגבות אותו מהפוגע. הסוכנת שלך תסביר לך.

אין לי ביטוח מקיף.

רק ביטוח צד ג

אף חברת ביטוח לא הסכימה לבטח את הרכב שלי מכיוון שהוא רכב ספורט מאוד יקר ובעברי 2 שלילות ותביעת ביטוח מקיף בשנה שעברה ופחות מגיל 24

לפי מה שאני הבנתי כל עוד התביעה שאני עושה היא תביעת צד ג על חברת הביטוח שלה להחזיר את הרכב לקדומותו כפו שהוה לפני כן , אם היה לי טמבון מזהב 24 קארט שהיה שווה 100,000 שקל על חברת הביטוח שלה היה להביא לי טמבון בדיוק אותו דבר או לשלם את העלות המלאה עליו

בעניין ביטוח מקיף אתה צודק . במידה והרכב הוא מעל שנתיים בכביש ואתה מפעיל ביטוח מקיף על חברת הביטוח לתקן לך את הרכב בחלקים מקוריים אם הוא עד שנתיים על הכביש או בתחליפיים אם הוא מעל שנתיים.

לא הגיוני שפוגע יפרק לי רכב חדש ויחליטו לשים לי חלפיים תחליפיים שיורידו את ערך הרכב שלי

לפי ההיגיון לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה היה כותב "צדק זה כוכב".

בקיצור, יש חוק ויש תקנות. אם תגיע למשפט השופט יפסוק לפיהם, לא לפי רצונותיך.

מהם תאריך הרישוי הראשון לתאריך התאונה? יתכן שיום אחד בתאריך הרישוי והתאריך התאונה ישנה את החלטת השופט

שכור שירותי שמאי "פרטי" (כלומר, לא מטעם חברת הביטוח) והתנהל לפי הנחיותיו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי הוא רכב מאוד יקר , M240 שנת 2017 המחירון סביב ה-250-260 אלף שקל.

אין לי ביטוח מקיף. רק ביטוח צד ג

אתה איש מאד מאד אמיץ.

לעניין:

כמו שסייב אמר כבר בפוסט הראשון, המפתח להצלחה הוא שמאי טוב מטעמך.

כאחד שמייצג רק אותך (ולא את חברת הביטוח, המוסך, הפוגע...) הוא ידאג לך לפיצוי מקסימלי, הוא ידע לייעץ לך היכן לתקן.

בדוק במדור ה"המלצות על בעלי מקצוע" כאן בפורום על השמאי אלי אמרן.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגיוני שפוגע יפרק לי רכב חדש ויחליטו לשים לי חלפיים תחליפיים שיורידו את ערך הרכב שלי

אם הרכב מעל שנתיים על הכביש, מתייחסים אליו ככזה שיכול לקבל חלק תחליפי וזה לא יפגע בערך שלו.

קשה לי להאמין שקיים בכלל פגוש תחליפי לרכב שלך, שהוא נדיר ויקר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה היה כותב "צדק זה כוכב".

בקיצור, יש חוק ויש תקנות. אם תגיע למשפט השופט יפסוק לפיהם, לא לפי רצונותיך.

מהם תאריך הרישוי הראשון לתאריך התאונה? יתכן שיום אחד בתאריך הרישוי והתאריך התאונה ישנה את החלטת השופט

שכור שירותי שמאי "פרטי" (כלומר, לא מטעם חברת הביטוח) והתנהל לפי הנחיותיו.

אין לי איך לדעת מה הוא תאריך המדוייק של העליה לכביש של הרכב

רשום ברישיון רכב 03/17 אין יום.

במקרה הזה כל החודש 03 נחשב שהרכב שלי עדיין בתחום בן שנתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ביטוח מקיף.

ואני חשבתי שאתה אמיץ שאתה מטפל בכזה רכב באחריות מחוץ למוסכי היבואן.

שיניתי את דעתי, זה לא אומץ...:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לסמוך? מה הקשר?

ומה אם נכנס בך מישהוא ואין לו ביטוח?

ומה אם אתה קם בבוקר ואין אוטו בחוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שסבתא שלי הייתה אומרת..."זה ייגמר בדמעות...".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לסמוך? מה הקשר?

ומה אם נכנס בך מישהוא ואין לו ביטוח?

ומה אם אתה קם בבוקר ואין אוטו בחוץ?

אם כך היה המצב , אף אחד לא היה עושה ביטוח צד ג , עושים תאונות ברכבים ולא משלמים.

להבנתי אני נמצא במדינת ישראל ולא בסודן ויש חוק , גם במקרה ואין לבן אדם ביטוח יש חוק ומשפט וכמובן מצלמת תיעוד נסיעה.

מה שכן שזה בירוקרטיה בית משפט וכו'.. אבל לא היית לי בעיה לעשות מקיף , אם היית קורא כמה הודעות לפני כן , בדקתי בכל חברות הביטוח מסוכנים ועד חברות קטנות ואף אחת מהחברות לא מסכימות לבטח את הרכב עקב הנתוני נהיגה שלי , שלילות ותביעה קודמת וגיל.

לגבי קם בבוקר ואין רכב בחוץ פחות מדאיג אותי , הרכב תמיד חונה בחניון עם מצלמות אבטחה , איתוראן וכו'

מה שכן סטטיסטית הרכב שלי "פחות" נפיץ לגניבה , יותר הקיא ספורטג , יונדאי ושאר הירקות לחלקי חילוף.

אז בגלל שלא מסכימים לבטח אותי , אמכור את הרכב ? אולי זה מה שאת היית עושה , לא אני עוד 4 חודשים אהיה 24 וכנראה כן יסכימו לבטח אותי.

כרגע זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...