Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה מה כדאי לעשות ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המלצתי

ראשית בדוק ברשיון שלך צריך להיות כתוב תאריך מדוייק שהוא תוקף הרשיון עד לתאריך XXXבפינה השמאלית למעלה. לפי זה תדע אם עברו השנתיים.

שנית שוכר את שירותיו של שמאי שלך ש"ימצא" כי אין חליפי / מפירוק ולכן הוא מאשר מקורי.

בכל מקרה מחליף למקורי , מקסימום יהיה לך/ לשמאי מטעמך סחר סוסים עם חברת הביטוח של הרכב הפוגע.

הדוגמה שהבאת של פגוש מזהב היא קיצונית ואנחנו הולכים על הסביר שהוא הנחיה שאחרי שנתיים ניתן להחליף לא למקורי.

קשה לי לראות שופט שיחליט שונה אם מדובר בשנתיים ושבועיים.

ולגבי אם כתוב רק 3/17 , הולך להוציא תאריך רישום מדוייק במשרד הרישוי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי

ראשית בדוק ברשיון שלך צריך להיות כתוב תאריך מדוייק שהוא תוקף הרשיון עד לתאריך XXXבפינה השמאלית למעלה. לפי זה תדע אם עברו השנתיים.

שנית שוכר את שירותיו של שמאי שלך ש"ימצא" כי אין חליפי / מפירוק ולכן הוא מאשר מקורי.

בכל מקרה מחליף למקורי , מקסימום יהיה לך/ לשמאי מטעמך סחר סוסים עם חברת הביטוח של הרכב הפוגע.

הדוגמה שהבאת של פגוש מזהב היא קיצונית ואנחנו הולכים על הסביר שהוא הנחיה שאחרי שנתיים ניתן להחליף לא למקורי.

קשה לי לראות שופט שיחליט שונה אם מדובר בשנתיים ושבועיים.

ולגבי אם כתוב רק 3/17 , הולך להוציא תאריך רישום מדוייק במשרד הרישוי.

15/03/19 מועד הטסט לכן משער לעצמי שעלה לכביש ב-15/03/17.

לקחתי שמאי פרטי , כמובן שהוא רשם הכל וצילם , צריך להחליף טמבון , מה שכן גם אין חליפי וגם לא נמצא מפירוק טמבון כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ליד הרישיון כרגע, אבל בצד שמאל למעלה יש תאריך התפוגה שלו. יום העליה לכביש הוא יום אחד יותר מאוחר, למשל אם תוקף הרישיון פג ב-21.3 יום העליה לכביש הוא 22.3.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה איש מאד מאד אמיץ.

מסתדר טוב עם

בעברי 2 שלילות ותביעת ביטוח מקיף בשנה שעברה ופחות מגיל 24

שאלת על "מה אני אמכור את הרכב כי לא רוצים לבטח אותי".

מעלה פה רעיון מופרע מאוד, ממש בגדר הפנטזיה(!) באוויר: מה אם היית בודק עלויות ביטוח וכד' לפני רכישת הרכב?

הדיונים שלך מעוררים אינסוף אנטגוניזם כי אתה עושה שוב ושוב ושוב ושוב דברים שהם בלשון המעטה לא חכמים, אז לפעמים זה עובד, ולפעמים, כמו עם המרצדס - ממש לא.

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתדר טוב עם

שאלת על "מה אני אמכור את הרכב כי לא רוצים לבטח אותי".

מעלה פה רעיון מופרע מאוד, ממש בגדר הפנטזיה(!) באוויר: מה אם היית בודק עלויות ביטוח וכד' לפני רכישת הרכב?

הדיונים שלך מעוררים אינסוף אנטגוניזם כי אתה עושה שוב ושוב ושוב ושוב דברים שהם בלשון המעטה לא חכמים, אז לפעמים זה עובד, ולפעמים, כמו עם המרצדס - ממש לא.

זה מקרה מאוד מסובך

לא היית לי בעיה כלל לשלם ביטוח מקיף , היית לי S3 שהיית עם ביטוח מקיף לפני חצי שנה , וכן הסכימו לבטח אותי.

הבעיה החלה כאשר משרד הרישוי החליט שיש לי 2 שלילות ולא אחת.

בפועל היית לי שלילה אחת , משרד הרישוי החליט לרשום שיש לי 2.

למה ? מנהלית 30 יום , לאחר חצי שנה היה משפט ובמשפט החליטו לתת לי שלילה ל-30 יום , לאחר עתירה של העו"ד לבית המשפט (אני לא הייתי במשפט) והוא שכח שהייתי 30 יום בשלילה מנהלית , לאחר ההחלטה העו"ד הגיש ערעור והשופט ביטל את השלילה והחשיב אותה ב-30 יום שלילה שהייתי במנהלית.

הגעתי עם טפסים אישורים מבית משפט והחלטת שופט למשרד הרישוי , אבל הם כמובן אטומים ואומרים שאי אפשר לשנות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, אענה לגופו של עניין:

- אתה מתקן את הרכב שלך על פי דוח שמאי ואתה די נתון לחסדיהם של חברת הביטוח הנתבעת בתשלום. להם הכח. להם סוללת עורכי הדין. צדק או לא, זה מה יש. אתה מעדיף שהתביעה תאושר ללא בעיות - להיגרר לבית משפט בזמן שמחזיקים לך עשרות אלפי שקלים בצד זה לא כיף, גם אם אתה מנצח בסופו של דבר.

- שמאי טוב גם יגיד לך את זה. הוא יגיד לך שאם הוא יפריז בעלות התיקון ובחלקים יש סיכוי שחברת הביטוח לא תאשר את התביעה בקלות.

- שוב, אנחנו לא חיים בעולם מושלם, ולהרבה אנשים אין ביטוח צד ג' (חלקם כותבים פה בפורום :roll:), אם היתה פוגעת בך מישהי כזו בלי גרוש, לא היה עוזר לך צדק או לא, עד שהיית רואה ממנה שקל היו עוברות שנים רבות - ולמצבים כאלו אתה סומך על המקיף של עצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, אענה לגופו של עניין:

- אתה מתקן את הרכב שלך על פי דוח שמאי ואתה די נתון לחסדיהם של חברת הביטוח הנתבעת בתשלום. להם הכח. להם סוללת עורכי הדין. צדק או לא, זה מה יש. אתה מעדיף שהתביעה תאושר ללא בעיות - להיגרר לבית משפט בזמן שמחזיקים לך עשרות אלפי שקלים בצד זה לא כיף, גם אם אתה מנצח בסופו של דבר.

- שמאי טוב גם יגיד לך את זה. הוא יגיד לך שאם הוא יפריז בעלות התיקון ובחלקים יש סיכוי שחברת הביטוח לא תאשר את התביעה בקלות.

- שוב, אנחנו לא חיים בעולם מושלם, ולהרבה אנשים אין ביטוח צד ג' (חלקם כותבים פה בפורום :roll:), אם היתה פוגעת בך מישהי כזו בלי גרוש, לא היה עוזר לך צדק או לא, עד שהיית רואה ממנה שקל היו עוברות שנים רבות - ולמצבים כאלו אתה סומך על המקיף של עצמך.

בדיוק בגלל זה אדם רגיל, שאין לו ביטוח מקיף לרכב לא יקנה רכב יקר -אתה עלול להיפגע בשלב מסוים מנהג בלי ביטוח שגם קשה מאוד להשיג אותו או שאין לו כסף ואז תמצא את עצמך בבעיה רצינית

אם הייתי במצב שלך הייתי קונה רכב פשוט יותר עד 40-50 אשח ומחכה שהעבר הביטוחי שלי יהיה נקי יותר ואז מבקש רכישה משמעותית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...