Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי דו"ח תנועה שקבלתי

שימו לב! השרשור הזה בן 1853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מהחנ"א

נהגת ברכב הנ"ל ולא צייתת לאור אדום שהיה ברמזור בכיוון נסיעתך בכך שלא

עצרת את רכבך לפני קו העצירה או לפני מעבר החציה או סמוך לרמזור הקרוב או

נכנסת לצומת - בניגוד לאור האדום,

ברור ששלושת התנאים הראשונים לא התקיימו.

לגבי הכניסה לצומת באור אדום היה כדאי לראות את מיקום הצומת כי נראה לי לפחות , שהכביש הימני שנכנס לצומת יותר מרוחק מן הכביש השמאלי.

כמובן שאם השוטר הוא בניידת בכביש הימני ברור שאת הרמזור הקרוב לפות"ש הוא לא רואה, צריך לבדוק אם יש לו זוית ראיה לגבי הרמזור המרוחק.

הייתי שמח לראות את הדו"ח של השוטר ולקבל את הכתובת של הצומת המדוברת כדי לבדוק אותה.

לגבי אם היה יכול לעצור לפני שלושת התנאים ה ראשונים יש לבדוק מרחק מעת שהתחלף לצהוב ועד שהתחלף לאדום עברו 3 שניות במהירות של 50 פירושו 44 מטר.

כמובן יש לבדוק את המרחק מעת שהתחלף לצהוב ל קו העצירה למעבר החציה שזה מרחק זה ולרמזור הקרוב וכמובן לקו הצומת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מהחנ"א

נהגת ברכב הנ"ל ולא צייתת לאור אדום שהיה ברמזור בכיוון נסיעתך בכך שלא

עצרת את רכבך לפני קו העצירה או לפני מעבר החציה או סמוך לרמזור הקרוב או

נכנסת לצומת - בניגוד לאור האדום,

ברור ששלושת התנאים הראשונים לא התקיימו.

לגבי הכניסה לצומת באור אדום היה כדאי לראות את מיקום הצומת כי נראה לי לפחות , שהכביש הימני שנכנס לצומת יותר מרוחק מן הכביש השמאלי.

כמובן שאם השוטר הוא בניידת בכביש הימני ברור שאת הרמזור הקרוב לפות"ש הוא לא רואה, צריך לבדוק אם יש לו זוית ראיה לגבי הרמזור המרוחק.

הייתי שמח לראות את הדו"ח של השוטר ולקבל את הכתובת של הצומת המדוברת כדי לבדוק אותה.

לגבי אם היה יכול לעצור לפני שלושת התנאים ה ראשונים יש לבדוק מרחק מעת שהתחלף לצהוב ועד שהתחלף לאדום עברו 3 שניות במהירות של 50 פירושו 44 מטר.

כמובן יש לבדוק את המרחק מעת שהתחלף לצהוב ל קו העצירה למעבר החציה שזה מרחק זה ולרמזור הקרוב וכמובן לקו הצומת

הינה צילום הדו"ח שקבלתי

והוספתי גם צילום של הצומת מגוגל מפות + צילום מהמצלמת רכב שלי שגם רואים שהשוטר היה בצומת מצד ימין וגם רואים לדעתי בבירור שהייתי אחרי קו הצומת בצהוב ולא אדום

WhatsApp Image 2019-03-20 at 22.48.13.jpg

‏‏צומת מכונית.PNG

צומת גוגל מפותPNG.jpg

עריכה אחרונה על ידי Yoni Gang
הוספת תמונות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הצומת ואת השוטר. שוטר ישר מידות. ישבתי אתו בניידת באכיפה כזו בדיוק.

מהמקום בו עמדה הניידת יש שדה ראיה טוב אל מעבר החציה וקו העצירה במקום ואל הרמזור הרחוק.

היית יכול לעצור.

בכל מקרה, אם נסעת במהירות החוקית, עברת 13 מ' בשניה. מזוית ההנמכה של המצלמה לא ניתן לראות מעבר לכמה מטרים קדימה ממכסה המנוע.

סיכוי סביר שהיית לפני קו העצירה בעת שהאור התחלף לאדום ככתוב בתיאור נסיבות המקרה.

כמו שאמרו לך קודם, אתה יכול לנסות את מזלך במשפט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמקום בו עמדה הניידת יש שדה ראיה טוב אל מעבר החציה וקו העצירה במקום ואל הרמזור הרחוק.

היית יכול לעצור.

בכל מקרה, אם נסעת במהירות החוקית, עברת 13 מ' בשניה. מזוית ההנמכה של המצלמה לא ניתן לראות מעבר לכמה מטרים קדימה ממכסה המנוע.

סיכוי סביר שהיית לפני קו העצירה בעת שהאור התחלף לאדום ככתוב בתיאור נסיבות המקרה.

מה? רואים בבירור שהרמזור מתחלף לאדום רק אחרי שהוא חצה את קו העצירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני רואה הוא שבשניה 9 האור הופך אדום והרכב נמצא לפני הצומת. שים לב לאבני השפה ולמיקום הניידת.

שב ואומר כי הרכב היה יכול לעצור לפני הצומת.

אתה לא יכול לראות מה מצב הרכב, וגם הנהג לא יודע היכן הגלגלים ביחס לקו העצירה. צריך לזכור שהוא נע במהירות של כמה מטרים לשניה.

השוטר בעמידה, עם שדה ראיה מלא וכולו מרוכז בנעשה בצומת.

יש שטח מת מתחת לגבול התחתון של שדה הראיה של המצלמה. להערכתי, אורכו כאורך רכב (מבוסס על הערכה של מיקום המצלמה ברכב)

מכל זה הסקתי את מה שכתבתי בניגוד למסקנה הנחרצת והלא מבוססת שלך.

חוזר ואומר: שוטר מקצועי, אמין וישר דרך.יילך פות"ש וינסה את מזלו בבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני רואה הוא שבשניה 9 האור הופך אדום והרכב נמצא לפני הצומת. שים לב לאבני השפה ולמיקום הניידת.

שב ואומר כי הרכב היה יכול לעצור לפני הצומת.

אתה לא יכול לראות מה מצב הרכב, וגם הנהג לא יודע היכן הגלגלים ביחס לקו העצירה. צריך לזכור שהוא נע במהירות של כמה מטרים לשניה.

השוטר בעמידה, עם שדה ראיה מלא וכולו מרוכז בנעשה בצומת.

יש שטח מת מתחת לגבול התחתון של שדה הראיה של המצלמה. להערכתי, אורכו כאורך רכב (מבוסס על הערכה של מיקום המצלמה ברכב)

מכל זה הסקתי את מה שכתבתי בניגוד למסקנה הנחרצת והלא מבוססת שלך.

חוזר ואומר: שוטר מקצועי, אמין וישר דרך.יילך פות"ש וינסה את מזלו בבית המשפט.

חח אצלך כל השוטרים מקצועים אמינים וישר דרך, רק שהמציאות מוכיחה אחרת כל פעם.

בכל מקרה, אבני השפה של הרחוב מימין הן הרבה אחרי קו העצירה (אולי זה מה שהפיל את השוטר המקצועי שלך) כי בסירטון רואים בבירור שהנהג חולף על פני קו העצירה (ואפילו את מעבר החציה) הרבה לפני שהרמזור הופך לאדום.

אם עדיין בכל זאת איכשהו אינך מצליח לראות זאת רק מהסירטון אתה מוזמן להריץ את הסרטון בהילוך איטי (מומלץ הכי איטי), תראה שהרמזור הופך לאדום כשחרטומו של הרכב של פותח השרשור נמצא כבר כמעט בקו של הצומת איפה שעומד השוטר, חיפוש קצר בגוגל מפות יראה לך שבצומת הזאת במצב כזה הרכב כבר הרבה אחרי קו העצירה, (במקרה יש שם רכב בדיוק במיקום הזה אפילו כדי להקל עליך).

בנוסף רואים איך הרכב "מקפץ" על המעבר חציה המוגבה ועובר אותו עוד לפני שהרמזור הופך לאדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.fridman-adv.com/lawyers110614.html

ממליץ לקרוא על ההבדלים בין קו לעצירה לקו הצומת (הדמיוני). לפי הסרטון, בוצעה כניסה לצומת (להבדיל מחציית קו עצירה) כאשר דלק אור אדום ברמזור. שניה 8 של הסרטון - אור אדום, ועדיין יש כ5-6 מטר (לפני גליל נייר טואלט המונח בצד ימין של הדשבורד + מספר אבני שפה עד הצומת) עד הקו של הצומת. כן ניתן להגיד עפ"י הסרטון שפות"ש לא היה 5 מטר לפני קו עצירה, כפי שרשום בדו"ח.

אבי, ממליץ בחום שלא להתווכח עם KRISHI - זמן מבוזבז לריק (הוא לא נותן לעובדות לבלבל אותו + לעולם כל השוטרים אצלו שקרנים -ראה משפט ראשון בתגובה האחרונה שלו).

בנימה כללית יותר לכל משתתפי הדיון -הזמן שאנו משקיעים בניתוח המקרה הוא הרבה יותר גדול מאשר הזמן שמשקיע התובע המשטרתי (נאמר מנסיון לא מועט בבתי משפט לתעבורה ושיחות עם תובעים משטרתיים), ורק במקרים מעטים בלבד קיימת ירידה לפרטים ברזולוציה שנעשית כאן בפורום או במקרים של הרוגים בת"ד, לא עלינו. לכן, אין להתפלא על זיכויים כאלה ואחרים בעת אישום בעבירות תעבורה.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.fridman-adv.com/lawyers110614.html

ממליץ לקרוא על ההבדלים בין קו לעצירה לקו הצומת (הדמיוני). לפי הסרטון, בוצעה כניסה לצומת (להבדיל מחציית קו עצירה) כאשר דלק אור אדום ברמזור. שניה 8 של הסרטון - אור אדום, ועדיין יש כ5-6 מטר (לפני גליל נייר טואלט המונח בצד ימין של הדשבורד + מספר אבני שפה עד הצומת) עד הקו של הצומת. כן ניתן להגיד עפ"י הסרטון שפות"ש לא היה 5 מטר לפני קו עצירה, כפי שרשום בדו"ח.

אבי, ממליץ בחום שלא להתווכח עם KRISHI - זמן מבוזבז לריק (הוא לא נותן לעובדות לבלבל אותו + לעולם כל השוטרים אצלו שקרנים -ראה משפט ראשון בתגובה האחרונה שלו).

בנימה כללית יותר לכל משתתפי הדיון -הזמן שאנו משקיעים בניתוח המקרה הוא הרבה יותר גדול מאשר הזמן שמשקיע התובע המשטרתי (נאמר מנסיון לא מועט בבתי משפט לתעבורה ושיחות עם תובעים משטרתיים), ורק במקרים מעטים בלבד קיימת ירידה לפרטים ברזולוציה שנעשית כאן בפורום או במקרים של הרוגים בת"ד, לא עלינו. לכן, אין להתפלא על זיכויים כאלה ואחרים בעת אישום בעבירות תעבורה.

בעצמך סתרת את דו"ח השוטר הישר המקצועי והאמין לפי אביG ואני זה שלא מומלץ להתווכח איתו? באמת?

ולאיזה עובדות אני לא נותן לבלבל אותי ? שהנהג עבר את קו העצירה לפני שהרמזור הפך לאדום כפי שזה נראה בבירור מהסירטון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית יכול לעצור.

אני שמח שבעיניך הוא ישר מידות. מעניין מה תגיד אם הוא יעצור את הבן שלך כאשר הבן שלך נקי מכל עבר, ורואים בבירור שמדובר במקרה של מעבר באור צהוב, כאשר גם הראיתי לו את הסרטון. לתת עבירה של מעבר באור אדום עם 1500 שקל ו10 נקודות כאשר השוטר עומד בצד הצומת שאין לו שום זווית ראיה שנותנת לו אפשרות לראות גם את המכונית וגם את הרמזור בו זמנית זה פשוט רוע לב או שהוא פשוט מרוויח מזה כסף ורצה לסגור יפה את היום. אני מקווה מאוד שאתה לא ישר מידות כמוהו. אני מצרף לפה תמונה שצילמתי יום אחרי של איפה שהשוטר עמד. קו הצומת הוא הרבה לפני קו המדרכה ואין לו שום סיכוי לראות אותי ואת הרמזור יחד.

WhatsApp Image 2019-03-23 at 16.54.26.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שבעיניך הוא ישר מידות. מעניין מה תגיד אם הוא יעצור את הבן שלך כאשר הבן שלך נקי מכל עבר,הבן שלי ביצע עבירה כאשר היה נקי מכל עבר ושילם את הדוח. אין קשר בין העבר התעבורתי לבין עבירה שבוצעה בהווה.ורואים בבירור שמדובר במקרה של מעבר באור צהוב,לך למשפט, הראה את הסרטון לתובע ולשופט ומייד תורשע בסעיף אחר. כאשר גם הראיתי לו את הסרטון. לתת עבירה של מעבר באור אדום עם 1500 שקל ו10 נקודות כאשר השוטר עומד בצד הצומת שאין לו שום זווית ראיה שנותנת לו אפשרות לראות גם את המכונית וגם את הרמזור בו זמנית לא מדוייק. הוא ראה את האור ברמזור הרחוק מתחלף, הפנה את ראשו שמאלה וראה אותך לפני קו העצירה. זה פשוט רוע לב ​דברי הבל ורעות רוח או שהוא פשוט מרוויח מזה כסף ורצה לסגור יפה את היום.אתה באמת אל מתכוון למה שכתבת?! כל זב חוטם יודע שהכסף מקנסות משטרה מגיע לאוצר המדינה ולא למשטרה אני מקווה מאוד שאתה לא ישר מידות כמוהו. אני מצרף לפה תמונה שצילמתי יום אחרי של איפה שהשוטר עמד. קו הצומת הוא הרבה לפני קו המדרכה ואין לו שום סיכוי לראות אותי ואת הרמזור יחד.חוזר ואומר, וממליץ לך לקרוא את הדוח שוב. ראה את האור מתחלף ואז הפנה את ראשו. מה לא ברור לך?

תתייחס למודגש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקרא ביחד מה כותב השוטר

התבוננתי ימינה עד שהאור הפך לאדום , ואז הפניתי מבטי שמאלה לכיוון הרכב שמתקדם.

בזמן הזה שזה כחצי שניה אולי אף יותר מהרגע שהתחלף לאדום הרכב של פות"ש היה 5 מטר לפני קו העצירה. צ'מעו אשכרה לא נכון.

וממשיך לכתוב שמרתי על קשר עין הן עם הרכב של פות"ש והן עם הרמזור האדום. - יש לשוטר הזה שדה ראיה רחב ביותר. לא מאמין לו.

כלומר הדו"ח לא משקף את המציאות.

אבל....

מהרגע שהתחלף האור הצהוב יכול היה פות"ש לעצור את רכבו אחרי מעבר החציה ועדיין לפני חצית הצומת.

מרחק העצירה ב 50 קמ"ש הוא 24 מטר, והמרחק מרגע שהתחלף לצהוב ועד לקו הצומת ( הדמיוני) הוא יותר מ 24 מטר.

לא בטוח שהתובע יתעמק בכך ונישאר עם עדות השוטר מול הסרטון, שבו הסרטון מנצח.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי מהתקופה שעשיתי תאוריה ("רק" לפני 30 שנה) שבאור כתום, אסור להכנס לצומת ויש רק לפנות אותה בזריזות ובבטיחות אם אתה כבר בתוכה. בעצם, אור כתום זה אור אדום לכל דבר ועניין.

זה שונה מאז?

כי רואים בבירור שהוא נכנס לצומת באור כתום.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק חלקית

אם אתה מסוגל לבלום לפני חצית הצומת זה מה שעליך לעשות = אדום

אם אתה לא מסוגל לכך כנס לצומת ופנה אותו בזריזות.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוגל/ לא מסוגל זה פרשנות של הנהג, חוקי התנועה בד"כ הרבה יותר ברורים.

רק לדעתי האישית, רואים את הרכב נכנס לצומת בערך 3 שניות אחרי שמתחיל אור כתום, זה בספר שלי "לגנוב רמזור", אם יגיע למשפט ללא הוידאו, יורשע.

אם יגיע ויציג את הוידאו....לא רואה איך זה עוזר לו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...