Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוו״ד על עסקת 0 ק״מ במוו 330e

משההה
שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אשמח לשמוע מה דעתכם על ההצעה שקיבלתי.

במוו 330e יד 2 0 ק״מ. רכב שהיה שנה בבונדד ונרשם ע״ש החברה.

בסוכנות במוו הציעו לי אותו ב250 אש״ח. שזה המחיר לאחר הפחתה של 13% עבור אפס ק״מ.

קיבלתי הצעת מחיר גם לחדשה ב287 על הכביש עם הבטחה להנחה קטנה נוספת בסגירת עסקה.

מה דעתכם על העסקה (בהתחשב בהחלפת דגם בסוף השנה והיד הראשונה - חברה)? האם ניתן לרדת עוד? למה כדאי לשים לב בקבלת הרכב?

משום שהרכב מגיע עם מצבר, כיצד האחסנה הארוכה שלו משפיעה?

תודה רבה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע בכזו כבר שנתיים כמעט. מכונית פשוט מעולה, ועם לא מעט בוואריות בעברי זו הטובה שהיתה לי.

אני קצת פחות נחרץ מחבריי פה, ואני לא חושב שזו עסקה ממש גרועה (אלא אם כן זה בגלל הזמן שהרכב ישב בבונדר) אבל יש דברים בגו. בהנחה ומדובר ב׳אקסלוסיב׳ הרכב כחדש עלה 295 בבסיסו לפני תוספות, ולפני הנחות. אם אתה כן מסוגל לחיות עם העובדה שדגם חדש של ה3 כבר על הכביש (גם אם טרם הגיע לארץ), אז במחיר הנכון זו עדיין יכולה להיות עסקה מצויינת אבל יותר בכיוון ה230-240.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע בכזו כבר שנתיים כמעט. מכונית פשוט מעולה, ועם לא מעט בוואריות בעברי זו הטובה שהיתה לי.

אני קצת פחות נחרץ מחבריי פה, ואני לא חושב שזו עסקה ממש גרועה (אלא אם כן זה בגלל הזמן שהרכב ישב בבונדר) אבל יש דברים בגו. בהנחה ומדובר ב׳אקסלוסיב׳ הרכב כחדש עלה 295 בבסיסו לפני תוספות, ולפני הנחות. אם אתה כן מסוגל לחיות עם העובדה שדגם חדש של ה3 כבר על הכביש (גם אם טרם הגיע לארץ), אז במחיר הנכון זו עדיין יכולה להיות עסקה מצויינת אבל יותר בכיוון ה230-240.

אכן, מדובר באקסקלוסיב.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במו"מ אגרסיבי, היית יכול להוציא רכב חדש באיזור 265.0 - 270.0 אשח. אולי טיפה פחות.

אז 250 לרכב שכבר נרשם על היבואן, שוכב כבר יותר משנה באיזה מגרש, זה מוגזם בכמה אלפים.

230.0 זה מחיר יותר 'מתאים' לרכב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא הבעיה של הרכב אלא בעיה של בעל הרכב ;-)

אגב, עכשיו שיצא לי לראות את השלוש החדשה (גם את ה330e) ולשבת בה, אין ספק שהאינטריור אצלי למרות שאני עדיין אוהב אותו נראה מיושן בהשוואה. אבל חיצונית, החדשה ממש לא אהבה ממבט ראשון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכישת רכב היא גם פסיכולוגית, בייחוד ברכב שאתה משלם פרמייה על היותו מורם מעם, וכאשר הדגם מתחלף, כל המכוניות של אותו הדגם נראות פתאום מיושנות, אין ערך אם החדשה יותר או פחות יפה, מה שחשוב שהיא החדשה.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר טוב, לרכוש רכב מתצוגה, זה כמו לקנות רכב חדש, רק במקום שישב בשמש ובאבק, הוא חונה באולם ממוזג. תתחדש

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי guy.a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...