Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרמקולים מקדימה שמחוברים למגבר והסאב עושים רעש מוזר כזה

שימו לב! השרשור הזה בן 1844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה דורש החלפה של בעל מקצוע

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקינים שזכורים לי שהומלצו בפורום יחסית באזורך:

סשה בלמגיה SPL Car Lab (אבל לפי הפייסבוק שלו, הוא בדיוק החליט על הפסקה מהעיסוק לטובת לימודים. אולי יסכים למשהו קטן).

Blue Monkey - רעננה.

יוסי אביזרים לרכב - רעננה.

קצת יותר דרומה:

יוני סטריאו Top Sound - ראש העין.

ישראל ג'וניור - פתח תקווה/נייד.

יוסי אלפיין Elite Car Audio - אור יהודה.

יכול להיות שפספסתי כמה רלוונטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן, פניתי ל״רדיו בלה בלה״ שבנתניה, קיבלתי שירות ובזכותם לא החלפתי שום דבר או רכשתי משהו אחר כפי שאותו מקום שחיבר לי את המגבר טען, מסתבר שהמגבר תקום ויש להחליפו כדי שהמערכת תעבוד. תודה רבה לכל החבר׳ה שעזרו :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, פניתי ל״רדיו בלה בלה״ שבנתניה, קיבלתי שירות ובזכותם לא החלפתי שום דבר או רכשתי משהו אחר כפי שאותו מקום שחיבר לי את המגבר טען, מסתבר שהמגבר תקום ויש להחליפו כדי שהמערכת תעבוד. תודה רבה לכל החבר׳ה שעזרו :wink:

היי,

המגבר תוקן, האם מישהו שהיה בשרשור כאן יכול לעזור לי להגדיר את המגבר ואת הרדיו דיסק כמו שצריך כדי שלא יישרף או יקרה משהו אחר שוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תום,

סלח לי על הבורות אך אני לא מבין כלום מהשרשור הנלווה. את המגבר קיבלתי אחד חדש מאותה חנות שרכשתי אותו, מרדיו בלבלה קיבלתי רק עזרה לגבי המגבר הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...