Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 50 אלף

helalvirus
שימו לב! השרשור הזה בן 1834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים מזמן לא הייתי פה , אשמח אם תעזרו לי בקניית הרכב הבא שלי .

אני מחפש רכב טורבו מנוע 1.8 ומעלה עם גג נפתח בסכום עד 50 אלף בערך .מעל 2010

אלה הרכבים שהכי אהבתי אבל אין לי שום ידע עליהם

- אאודי א4 2011

- פאסאט 2011

אשמח אם מישהו יודע מה החסרונות של כל אחת מהן אם יש בעיות ספיציפיות ואשמח גם תציעו לי כל רכב אחר :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- פאסאט 2011 - הייתי מחפש דגם דיזל 2 ליטר.

- במקומך הייתי מכוון ללנצ'יה דלתה מנוע חזק מאוד 200 כח, גיר פלנטרי - שים תוכנה ניהול מנוע הרכב חורך אספלט.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הצעה שקשורה ברכב אחר, אני חושב שיש גם סיאט לאון 1.8 (ואולי היא גם עם גג נפתח) שכדאי לבדוק בלוחות.

אין לי ניסיון אישי לגבי רכבים אלו מבחינת אמינות, אבל אתה יכול לערוך חיפושים בפורום טכני או להמתין שחברי פורום בעלי ניסיון יגיבו פה.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט לאון בתקציב הזה מגיע עם מנוע 1.8 cdaa ממש לא מוצלח מבחינת אמינות וגיר dsg7 שגם הוא לא להיט במיוחד בגיל כזה.

הפאסאט 2 ליטר מגיעה עם dsg 6 שהוא הרבה יותר אמין..

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...