Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקראת רכישה 3008

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 1856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מתענינים ב 3008, רצינו מאוד את הדיזל.הגיענו לסוכנות ושם שטפו הראש על ה 1.2 סמ"ק בטענות שאין מלאי לדיזל ועוד דוגמאת כגון נסועה נמוכה לשנה ועוד אגדות ישנות על דיזל. אמרו שיש מלאי של 1.2 סמ"ק ושהמנוע מספיק. עשינו נסיעת מבחן סה"כ המנוע מספק הסחורה אבל זו נסיעה קצרה ובלי רכב עמוס...הרכב מרשים נוח ומאובזר.

משום מה המחיר של 1.2 שווה למנוע החזק שהיה לפני כמה חודשים שזה מכעיס. נכון להיום מחיר מחירון הדיזל שווה כמעט לבנזין. האם שווה להתעקש וללכת על הדיזל ובכלל האם יש הבדל ששווה את ההשקעה בין האקטיב לפרימיום. קראתי המפרט ומה שמעניין אותי אלו הם מערכות בטיחות אקטיביות. יש בדגם האקטיב מערכות אבל ניראה שבפרמיום השקיעו יותר.

אז מה אומרים?

דיזל או בנזין 1.2?

אקטיב או פרמיום? הבדל של 15 אלף.

תודה לעוזרים.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני רכשתי את ה1.6 פרמיום בנזין לפני 7 חודשים,הרכב מעולה.

ה1.2 נוסע טוב מאד,יותר טוב מה2.0 בנזין של הקוריאניות,והוא די חסכוני.

לגבי רמת האבזור,אני הייתי הולך על הפרמיום,הוא מוסיף לא מעט אבזור, ובעיקר, רכבים ברמת גימור גבוהה נמכרים טוב יותר מרמת גימור בסיסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום , לא רשמת מה כמות הנסיעות וסוג הנסיעות.

אם נוסעים 10-15 אלף קילומטרים בשנה, ובעיקר בעיר\פקקים, תעדיפו בנזין. לא הכל אגדות מהעבר - מסנני חלקיקים ברכבי דיזל לא אוהבים נסיעה כזאת גם עכשיו.

אם הרוב בינעירוני - תקנו מה שאתם רוצים ולא מה שהסוכנות מעוניינת למכור (בקיצור דיזל).

בקשר לרמת אבזור - אני לא נכנס לכם לכיס. ההפרש במחיר משמעותי. כמובן, פרמיום עדיף מכל הבחינות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכן המכירות אוכל לך את הראש על ה1.2 כי זה האינטרס שלו למכור לך את הדגם שפחות הולך.. שיותר קשה למכור.

לדעתי חד משמעית אסור להתפשר כשהולכים לקנות רכב חדש. ואם אין,שיזמינו!

תהיה בטוח כשתקום מהכסא ותגיד להם ביי הם יפסיקו לאכול לך את הראש..

אז לא הייתי לוקח את גירסת ה1.2 בשום מקרה! לדעתי זה לא מספיק לרכב כזה.

או 1.5 דיזל פרמיום או 1.6 טורבו בנזין!

אל תתן למוכרים להשפיע עליך ותבוא עם החלטה מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחידי שאני מסכים עם ההודעה שלפניי הוא שסוכני מכירות (בכל תחום) ימכרו את מה שטוב להם למכור, ולאו דוקא מה שטוב ללקוח לקנות. זה גם לא אומר שאין מקרים שבהם להם טוב למכור מה שללקוח טוב לקנות.

היה פה ממש לא מזמן מבחן בדיוק ל-3008 עם המנוע הקטן, ולא זכור לי שנאמר שהוא לא מספיק. אבל מספיק זה עניין מאוד סובייקטיבי, ולכן הדרך היחידה לדעת אם זה מספיק לפות"ש היא לעשות נסיעת מבחן ממצה יותר - הייתי פונה לנציג של לובינסקי פה בפורום, אולי הוא יוכל לעזור.

לגבי רמת הגימור, זו כבר באמת שאלה שאי אפשר לענות עליה. הייתי מתחיל בלחשוב כמה עוד 15,000₪ חשובים לי, ומה הייתי יכול לעשות איתם במקום לשדרג רמת גימור. אם התשובה היא שאין בעיה כספית ואין שום צורך אלטרנטיבי שיותר חשוב לי, אז כנראה כדאי לשדרג. אם לא, אז לא.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שזה עניין של תקציב אבל מדובר בהפרשי איבזור משמעותיים (לפחות בעיניי)

גג פנוארמי, בקרת שיוט כולל שמירת מרחק, מראות מתקפלים.

וגם בנושא הבטיחות הגירסא עדיפה עםמערכת התראה על שטח מת והתראה על סטייה מנתיב עם היגוי אקטיבי.

אלו לא הבדלים שאפשר ככה להתעלם מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, ההפרש במפרט בין האקטיב לפרימיום מהותי. ועדיין, זו שאלה של תקציב (אם כי אפשר להניח בזהירות שמי שיכול לשים כרגע כמעט 150,000₪ על רכב חדש יוכל לשים עוד 15,000₪, אבל זה עדיין שיקול סובייקטיבי).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל פרימיום לדעתי.

לובינסקי צריכים להבין שהתמחור שלהם על המנוע הקטן יקר מדי (זו כנראה הסיבה שזה פחות נמכר).

במחיר שעולה ה-1.2 הייתי קונה ספורטאג' שמאובזרת הרבה יותר

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל פרימיום עולה כבר בפער משמעותי מהבסיס. ב 165 אלף זה או פרימיום 1.2 או אקטיב 1.6 או דיזל אקטיב. דרך אגב יש מבצע חיסול של ה 5008 במחיר דומה.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נעול על 3008? כי יש אחרות בקטגוריה שגם ראויות

למשל סיאט אטקה מגיעה עם רמת איבזור גבוהה באקסלנס ב161k

יש גם גירסת דיזל לספורטאז לא רעה, מה שכן היא נחותה באיבזור מול האטקה.

אולי שווה להסתכל על עוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מחליפים סקודה יטי 1.4, ניראה לי שמיצינו את המותג. לא שהיה רע אבל אולי כדאי לנסות משהו חדש. לא מתחבר לקיה ליונדאי. צריך להחליט ויש הרבה אופציות חדשות במחיר הזה...

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל פרימיום עולה כבר בפער משמעותי מהבסיס. ב 165 אלף זה או פרימיום 1.2 או אקטיב 1.6 או דיזל אקטיב. דרך אגב יש מבצע חיסול של ה 5008 במחיר דומה.

אז למה לא לקנות 5008?

המכירה העתידית תהיה במחיר גבוה יותר בוודאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...