Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח דרך wobi

שימו לב! השרשור הזה בן 553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי לעבור מהסוכן ביטוח בגלל שירות גרוע, היום התקשרתי ל wobi והם נתנו לי הצעת ביטוח ממש זולה חובה וצד ג' השאלה אם כדאי לעשות אצלם או שלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם בסה"כ מתווכים בינך לבין חברות הביטוח, הם לא חברת ביטוח. מאחר והנציגים שם כאלה חובבנים אל תופתע אם אחרי רבע שעה הם יתקשרו וינפיצו איזה משהו שייקר לפתע את הפוליסה ב 2,000 שקל.

במידה וזה לא קורה, אין סיבה שלא לזרום איתם, רק לוודא שהכיסויים של הפוליסה תואמים את מה שהוצג בהצעה ושכל הפרטים שלך, לרבות ת.ז, שם וכתובת נכונים.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כאלה חובבנים כך שלא תופתע אם אחרי רבע שעה הם יתקשרו וינפיצו איזה משהו שייקר לפתע את הפוליסה ב 2,000 שקל. במידה וזה לא קורה, אין סיבה שלא לזרום איתם, רק לוודא שהכיסויים של הפוליסה תואמים את מה שהוצג בהצעה ושכל הפרטים שלך, לרבות ת.ז, שם וכתובת נכונים.

מבחינת אמינות הם אמינים? ומבחינת שירות?

וסוכן ביטוח שאני אצלו נתן לי הצעה יותר יקרה ב 800 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה החלפתי רכב ונאלצתי לבצע סקר שוק לרכישת ביטוח חדש. גם אני הופתעתי לגלות שאכן וובי ירד מהתהילה שלו. אבל מצד שני, שוק הביטוח באינטרנט פתח בפני סדר גודל של מחירים שלא הכרתי מעולם.

ראשית אפתח בזה שאני נמצא בצד המבוקש של חברות הביטוח. כלומר יש לי את כל האלמנטים שחברות הביטוח מחפשות כדי להוריד במחיר. גיל מעל 30 (רק מעל 50 יש הנחה נוספת ואני דיי רחוק משם). עבר נקי (טפו טפו) של תאונות ודוחות. רכב עיקרי בבית הוא רכב חברה. רכב המבוטח נוסע מעט מאוד ק"מ.

מהסקר שביצעתי ליברה יצאו הכי זולים, בחרתי בהם באופן מפתיע מכיוון שאני לרוב לא אוהב "להתגלח" על מיזמים חדשים. אבל אני חייב לציין שהקונספט והפשטות פשוט "הדליקו אותי". לא רחוק מאחור (פער של 100 ש"ח) היו הפניקס. יש לי ניסיון טוב עם החברה הזו והם כבר הרבה שנים מציעים מחירים אטרקטיבים לנהגים עם עבר נקי ונסועה נמוכה. לא הפריע לי הפער במחיר אלא פשוט ליברה נתנו יותר שירותים אקסטרה, וכמובן האפשרות לקבל הנחה בחידוש הביטוח בשנה הבאה במידה ולא הפעלתי את הפוליסה או שחרגתי מההתחייבויות שלי (משהו חסר תקדים בעולם הביטוח).

מי שאכזב היה דווקא AIG שמשקיעים לאחרונה לא מעט כסף בשיווק של הביטוח החדש שלהם. לא רק שההצעה שלהם הייתה יקרה יותר אלא, הם הגדילו ופשוט הורידו את כל ה"מסביב" של הביטוח. רק מי שיורד לפרטים, יבדוק וימצא באותיות הקטנות שעבור ביטוח שמשות צריך להוסיף כסף, עבור ביטוח גרירה צריך להוסיף, חילוצים וכו'. כולנו רגילים שברירת המחדל של הביטוח שהכל כלול, ומי שרוצה לחסוך מוריד. AIG פשוט הפכו את הכללים וברירת המחדל שלהם לא כוללת את כל הדברים הנ"ל. ומי שרוצה אותם צריך להוסיף כסף.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביטחתי בוובי 3 שנים ברצף והייתי מאוד מרוצה.

שירות מהיר ויעיל, אני דווקא נתקלתי בנציגים שהתנהלו היטב ואפילו דאגו לוותר על המיגון שהופיע באתר, בחלק מהזמן ללא תוספת תשלום ובשנה האחרונה עם תוספת מזערית.

לאור הניסיון החיובי אני בהחלט ממליץ על וובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטחתי בפניקס ועלה פחות ממה שהופיע בוובי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וובי הם אכן רק מתווך. הייתי מבוטח אצלם בשנה שעברה והשנה עזבתי כי קיבלתי מחיר ותנאים טובים יותר אצל אחרים.

שים לב שלרוב ההצעה שהם נותנים לך זהה למה שתוכל לקבל ישירות מול אותה חברת ביטוח. רק שמול חברת הביטוח יש את האפשרות לומר שזה לא מספיק זול ולקבל טלפון חזרה כעבור יום-יומיים עם הצעה למחיר נמוך אף יותר (מה שקרה אצלי השנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנורה, מגדל, AIG, כולם נותנות מחיר אחר לאותו הרכב, גם פוליסה אחרת, מהנסיון שלי

אני בודק כל שנה מחדש ומשווה מחירים, דווקא וובי משיג לי מחיר יקר מהחבורה ובנוסף,

אתה משאיר פרטים ולמחרת אתה מקבל טלפונים מאיש יודע כמה סוכנים לכל אורך השבוע.

אני אישית מקבל מספרים הזויים מוובי, אז הפסקתי לבדוק אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wobi היא סוכנות רגילה לכל דבר. זה לא zap של ביטוחים.

אני מבוטח דרכם ברכב שלי ומרוצה. בדיוק שלשום חידשתי והמחיר שלהם היה +- 15 שח מהביטוח של הרכב השני שמבוטח ב555.

שני הרכבים זהים ונתוני הנהגים זהים גם כן.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנה ביררתי לגבי ביטוח ל-c3 picasso שלי. בדרך כלל מבטל דרך חברת שומרה בהסכם עם ועד העובדים.

השנה משום מה יצא שיותר זול לבטח בהראל משמעותית. 3100 (ועוד קצת) לביטוח מקיף וחובה לכל נהג מעל גיל 33 ועוד הרחבתי את הביטוח והורדתי את ההשתתפות בירידת ערך ל-0%, כולל פנים ומראות (שאין בביטוח שומרה בהסכם) וכולל ביטול השתתפות עצמית.

בשומרה מבקשים באיזור ה-3800.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודש האחרון רכשתי שתי פוליסות ביטוח (חובה+מקיף, חובה+ג'), הראשון ב-GO והשני בליברה. שניהם היו זולים משמעותית מ-WOBI.

נקודת ההתחלה שלי היא בד"כ מחשבון ביטוח חובה באתר משרד האוצר, משם אני ממשיך לאתרים של שלושת החברות הזולות ביותר.

אגב, בנוסף לליברה ול-GO, כדאי לבדוק את WeSure - על ביטוח חובה לספורטאז' 2019 הם ביקשו 850 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מנסיון בזה הם לוקחים עמלה על התיווך. תעשה השוואת מחירים באופן עצמאי.

אני מצאתי פער של 1000 שקל .

לא כדאי לך וובי רק שתדע , אני עברתי טוטל לוס , ובחוזה לא רשום כמה ימים אקבל רכב חלופי .

לצערי היגיע לי רק שבוע , והם לא רצו להרחיב לי , עזוב שכל פעם שאתה מתקשר זה שירות לקוחות וכל הזמן הם משאירים הודעה שנציג מתביעות יחזור אליך מבטיחים שעתיים ,לא באמת חוזרים בקיצור סיוט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...