Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על "סטיה מנתיב נסיע" מצורף תמונה של הדוח וסרטון העבירה.

שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוברות כ-4 שניות בין הרגע שפות״ש נמצא ליד המשאית ועד שהוא מתחיל לסטות. אם משווים את זה לרכב שלפניו שנסע במהירות דומה, המרחק בינו לבין המשאית נראה סביר בהחלט. אפשר לנסות להעזר בזה לטעון שהיה כאן מעבר נתיב חוקי ורגוע.

גם המרחק לרמזור לא מאוד קרוב שמחייב בלימה פתאומית וחדה.

לדעתי ללא עדות של נהג המשאית שהתמרון גרם לו לבלימת חירום או עדות של השוטר שהנהג ביצע איזה תמרון התחמקות ברור, לא ניתן להאשים אותו בדבר מלבד העדר איתות (זה זמן טוב לבדוק שהאיתותים תקינים).

אבל זו דעתי האישית, לצערי השופט לא מחוייב לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה צריך עו"ד?

השוטר החוצפן משקר במצח נחושה לכל אורך הדוח. הבן לא עשה שום דבר לא כשר, למען האמת אפילו היה צדיק ורצה לחזור לימני!

לדעתי הלא מלומדת די בזה כדי לבטל את הדוח. למען האמת הייתי פועל גם לסילוק שוטרי תנועה שקרנים שכאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

חברים, ב20/3 קיבלתי מייל המאשר את הפנייה למשטרה לגבי הערעור. טרם קיבלתי תשובה כלשהי.

האם אני אמור לקבל אותה למייל? האם אני אמור להתקשר לברר בעצמי?

במידה והערעור ידחה ונרצה ללכת למשפט, כמה זמן בדר"כ מחכים למשפט? תקופת המבחנים בפתח והדבר האחרון שהבן שלי צריך הוא משפט על אחד מימי הבחינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמתין לקבלת התשובה

המשפט יתקיים בתקופת הבחינות של השנה הבאה.

אם המועד לא נוח ניתן לבקש להזיז את המועד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מעדכן:

.הריני לאשר קבלת פנייתך שבסימוכין.

2 .הנני להודיעך כי התובע דן בבקשתך ולאחר צפייה בתיעוד שצירפת לפניה החליט שלא לבטל

את הודעת תשלום הקנס שבנדון, מאחר וגרסתך סותרת את גרסת השוטר רושם הדו"ח, ואין

בידי התובע לא הכלים ולא הסמכות להעדיף פני האחת על פני האחרת.

3 .תוכל לשלם את הקנס המקורי עד המועד הנקוב בהודעת תשלום הקנס אם חלף המועד

לתשלום הקנס המקורי, תוכל לשלם את הקנס ותוספת הפיגור באמצעות דאר ישראל או

באמצעות המרכז לאכיפה וגביה 35502 . *לחילופין, אם ברצונך להישפט, באפשרותך לשלוח

פניה מקוונת דרך אתר המשטרה תוך 31 ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תיעוד צורף לבקשה לביטול?

האם גם הסרטון?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורג אותי ההטפות של השוטר.. ראבק, תסביר לו מה הוא עשה וסתום ת'פה.. טוב שלא התחיל לעשות יו יו יו יו מה עשית

לצערי הרב אחרי שקראתי הכל והערעור נדחה, לפי דעתי שלם ושכח. נכון שיש פה בעיתיות וזה לא הכל שחור על גבי לבן אבל עדיף לגמור עם זה עם 250 שקל שכר לימוד (והלימוד הוא לשמור על עצמך יותר בכבישים, גם מבחינת חיים וגם מבחינה כלכלית ותעבורתית) ואין מה לעשות, תמיד יהיה סוג של חוסר צדק בעולם. אם הייתה לך מצלמה אחורית ואולי עדות של הנהג משאית היה אפשר להוציא יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...