Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חוסם שיחות לאנדרויד.

yohai71
שימו לב! השרשור הזה בן 1857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנייד אמור להיות זמין לכולם מסביבות 7:30 עד 12:00, שאז אני נמצא ותומך במקום עבודה ספציפי. אחרי שאני עוזב את המקום, הם לא אמורים להתקשר אלי (אבל כמו כל ישראלי טוב, לא מעניין אותם - כשיש בעיה ישר מרימים טלפון אלי למרות שיש להם מענה זמין אחר... סטיתי).

כלומר, יש רשימת חסומים שכוללת אותם ועוד כל מני מספרי ספאם וקרובי משפחה מוחרמים למינהם שאני מפעיל באופן יזום החל מ-12:00, תכל'ס עד היום שלמחרת.

בזמנו השתמשתי ב-Call Control, שעבד לא רע אבל התחיל לזייף ולהכניס שיחות.

ניסיתי את Calls Blacklist, שעבד יפה עד שהפסיק לבצע סינון בין מה שנחסם לבין מה שלא ופשוט חסם את כולם. שמתי לב ש-APP דומה מאד אליו הוא Call Blocker, שזה לא פלא כי זה אותו מפתח ואותה אפליקציה בדיוק רק בלבוש שונה, וכנראה המפתח נטש את הקודם ועבר לנוכחי. עכשיו אני איתו ולאחרונה, גם הוא התחיל לזייף, שזה אומר שפעם לא הייתי יודע שנכנסה שיחה ונחסמה (אידאלי מבחינתי) והיום הפעולה היא כאילו אני עצמי מנתק. הייתי מעדיף שזה לא יהיה כך, כדי שהמתקשר לא יקבל את "ניתקתי לך בפרצוף". אני יודע שזה היה תקין כי מתקשרים שונים אמרו לי יום למחרת ש"הנייד שלך לא תקין" והיום הם שואלים: "למה אתה מנתק לי". חוץ מזה, יש שיחות שה-APP מכניס בכל זאת, ולא אמור.

למעשה, הוא נוח מאד כי אפשר לבנות רשימה, לגבות אותה, להכניס מספר ש"מתחיל ב..." וכן הלאה. אבל כאמור, הפסיק לעבוד חלק.

אז אם מכירים משהו עדיף, אשמח. בין הגולשים תוגרל תמונה של פיג'ו 305.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...