Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר DSG הלך? הגיוני ?

Flowless
שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

לפני שבועיים הרכב שלי (seat ibiza 2011 1.2 אוטומט TSI)

לא הצליח להמשיך נסיעה כראוי ויצא לי עשן לבן מהמחסה מנוע, לקחתי את הרכב לצמפיון מוטורס בחיפה, ועל פי הבדיקה שלהם הלך המוח גיר, הם הביאו מוח גיר משופץ, הרכיבו אותו והודיעו לי שכנראה המוח גיר בעייתי שהביאו לא תקין כי הרכב לא נכנס להילוך רוורס וגם יש עדיין קצת בעיות בהילוכים ( לא הבנתי כל כך בדיוק עוד מה) הם הביאו מוח גיא משופץ אחר והבעיה עדיין קיימת, עכשיו הציעו לי להחליף את כל הגיר( מוח גיר, הגיר עצמו וקלאצים) !

הוא הביא לי הצעת מחיר על גיר יד 2 שעבר 60 אלף קמ, עם עבודה ועם אחריות ל 3 חודשים ב9100

האם המחיר הזה סביר לגיר dsg יד שניה כלל עבודה כלל הכל ??

עריכה אחרונה על ידי Flowless
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לקבל עוד הצעת מחיר ממקום מתמחה אבל לא מורשה, יכול להיות שבמחיר הזה או בתוספת קטנה, תוכל לקבל גיר חדש,

לא נראה לי הגיוני במחיר כזה לקנות גיר יד שנייה שגם ככה ידוע כבעייתי, אז יכול להיות שעוד שנה תהיה באותו סרט שוב,

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה במקום הנכון (פורום) לא במקום הנכון פיזית. גרור את הרכב למוסך רון - תאמין לי.

אל תתקין גיר DSG יד שנייה.

עדיף לשפץ אותו אוברול ורון עושה זאת.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לעוד מוסך שאתה סומך עליו לחוות-דעת נוספת, ואם אין מנוס תנסה להוציא מהיצרן השתתפות בעלות (מחווה של רצון טוב).

אם אתה מטפל רק במוסגים מורשים הסיכויים לכך יגברו.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9100 שקל לגיר יד 2 כולל עבודה וכו' אם זה כולל מעמ זה לדעתי משתלם.

קח בחשבון 2 דברים

כשאת שם גיר יד שניה עם מכטרוניק שירד מרכב אחר , יש צורך לקודד אותו לפי האימבולייזר של הרכב שלך.

עושים את זה רק בצמפיון , יעשו לך את זה אם תשלם כסף אבל אם תעשה את זה אצלהם לא תשלם על זה.

את זה אני אומר לך מניסיון לאחר החלפה של 2 גירים DSG 6

אתה גם יכול להביא מפירוק לבד ולהרכיב במוסך לבד , אבל ספק אם תחסוך אולי 1000 שקל מכל הסיפור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה : dsg7 יבש: מצמדים ביבואן ₪4000 . מח גיר: כ ₪8000 . הכל חדש מהניילון עם שנתיים אחריות. אם הציעו לך מחיר כולל של ₪9100 לשניהם אז ההצעה הוגנת ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לו גיר שלם (הכולל כמובן גם מוח גיר ומצמדים), אבל משומש שעבר 60 אלף ק״מ, לדעתי זה עיסקת חתול בשק, אי אפשר לדעת מתי הגיר הזה יתקלקל, בקילומטרז כזה לכל הפחות המצמדים יכולים להתקלק בכל רגע (תלוי בתוואי הנסיעה שהרכב שבו היה הגיר עבר) ואם מדובר מרכב מאותו בציר הרי שזה אומר שמדובר באותו הגיר שלא עבר שיפורים בהמשך (לפי מה שאומרים) וששוב יכולה להיות אותה בעיה במוח הגיר שתצריך את החלפת כל הגיר.

הייתי מחפש גיר שלם כזה מפירוק אבל מרכב חדש שהיה חסר מזל ועבר טוטלאוס מוקדם מהצפוי. כנס לזירת המסחר באתר ״גלגלים״ ובצע חיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, לא קראתי לעומק. אם זה גיר+מח יד 2 כבר הייתי מוסיף 30٪ ומתקין חדש+ אחריות שנתיים. הרי הגיר הזה ,כמשומש , הוא פצצה מתקתקת.

יש כאלה שבכלל רואים במקרה כזה כבלאי טבעי.

פות"ש : כמה שרד הגיר המקורי ? עבר 70 אלף ?

שיא הפורום הוא 150K .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9100 שקל לגיר יד 2 כולל עבודה וכו' אם זה כולל מעמ זה לדעתי משתלם.

קח בחשבון 2 דברים

כשאת שם גיר יד שניה עם מכטרוניק שירד מרכב אחר , יש צורך לקודד אותו לפי האימבולייזר של הרכב שלך.

עושים את זה רק בצמפיון , יעשו לך את זה אם תשלם כסף אבל אם תעשה את זה אצלהם לא תשלם על זה.

את זה אני אומר לך מניסיון לאחר החלפה של 2 גירים DSG 6

אתה גם יכול להביא מפירוק לבד ולהרכיב במוסך לבד , אבל ספק אם תחסוך אולי 1000 שקל מכל הסיפור

איך הגעת למצב של הרס תיבת DSG6 ? ועוד פעמיים?

אתה בטוח שזה 6 או שהיה לך את ה 7 היבש עם הבעיות (dq200) כי ה 6 dq250 מאד אמין ובעולם כמעט לא מוצאים בו בעיות.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

מצטרף להמלצות על רון בת"א.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...