Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צופר טויוטה קורולה רנאקס

אמיר ש
שימו לב! השרשור הזה בן 1862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדוד שלי יש אאוריס והוא בדיוק סיפר לי שיש איזה תקלה עם רכיב בתוך ההגה שעולה לא מעט כסף.

סוג של מגע שמאפשר להגה להסתובב תוך כדי שהוא מוליך חשמל לכפתור הצופר.

ממליץ לחפש בפורומים כי במוסך זה לא יהיה זול.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכיב זה הוא "סליל השעון" clock spring דרכו עובר כל החשמל שמגיע להגה - לכפתור הצופר, לכרית אוויר, לכפתורי שליטה מההגה אם ישנם.

האם במקיל לתקלה הצופר אין נורית air bag דולקת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכיב זה הוא "סליל השעון" clock spring דרכו עובר כל החשמל שמגיע להגה - לכפתור הצופר, לכרית אוויר, לכפתורי שליטה מההגה אם ישנם.

האם במקיל לתקלה הצופר אין נורית air bag דולקת?

הכל עובד רגיל פרט לצופר...שמידי פעם לא בא לו. במיוחד אחרי שהרכב לא הונע כמה שעות. אגב זה דגם ה luxury( לא נראה שזה משנה)

אני רוצה להזמין את הספר של haynce עם סכמת חשמל... אבל עד שיגיע...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח רב מודד פשוט ובדוק בצופר בחוץ שייצקבל מתח ברגע שמישהו לוחץ על הצופר בהגה. אם מיתקבל מתח ולא עובד הבעיה בצופר. לא מיתקבל מתח הבעיה בסליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים נוספים: קורוזיה בנעלי כבל שמתחברים לצופר, בלאי במגעים בתוך גלגל ההגה, סביר להניח שיש ממסר לצופר בקופסת פיוזים בתא המנוע - יכול להיות שהבעיה בממסר או במגעים בבית הממסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צופר טויוטה קורולה runx לא עובד לעיתים שהרכב קר...

אחרי רבע שעה מתחיל לעבוד...

מישהו נתקל בתופעה כזו?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

בכדי להגיע לצופרים עלייך לפרק את הפגוש הקדמי. ייתכן שרק אחד מהצופרים לא תקין.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...