Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה הזוי שקרה לי במעגל תנועה.

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין שום קשר לישראליות, לפרייאר או לא או לאגו.

אין שום סיבה שבעולם לעצור באמצע כיכר ולתת למישהוא שנדחף להשתלב.

בטח שיש.

אולי אתה מדמיין מעגל תנועה בלי עומס תנועה שבו מקסימום תחכה שהרכב שבמעגל יעבור אותך ותוכל להשתלב. במקרה כזה מסכים איתך 100%.

אני מדמיין מעגל תנועה עמוס, 360 מעלות, כזה שכולם מנסים להכנס אליו ולנסוע בו בו זמנית. ויש לא מעט כאלו, במיוחד בשעות הלחץ.

במקרה כזה יש יותר אגו במעגל מאשר כלי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא שרשור כזה ולהבין מדוע מערכות בטיחות אקטיביות הן כזה להיט.

פות"ש היה נבלם הרבה לפני שהיה צריך להתחמק בעור שיניו. :idea:

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהזוי בעיניי זה שפותח השרשור (נהג חדש/צעיר?) לא נתקל במקרים כאלו בעבר.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הכיכר היה ריק, היה מאוחר בלילה הייתי רק אני והוא, תודה לכל מי שתמך והבין.

ממש לא מדובר בקטע של אגו, מדובר בשביל שבגלל חוסר סבלנות ובגלל שהוא חושב שהכביש של אבא שלו סיכן אותי (לא אכפת לי שסיכן גם את עצמו) יש לי רישיון רק חצי שנה אבל למזלי אני נוהג בשיא הצניעות יותר טוב מרוב אנשים שנוהגים שנים, אם זה לא זה תאונב וודאית.

קרתה לי עוד תקרית הזויה אבל לא אשתף אותה היום בגלל שרוב התגובות שליליות אז אין כ"כ חשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הכיכר היה ריק, היה מאוחר בלילה הייתי רק אני והוא, תודה לכל מי שתמך והבין.

ממש לא מדובר בקטע של אגו, מדובר בשביל שבגלל חוסר סבלנות ובגלל שהוא חושב שהכביש של אבא שלו סיכן אותי (לא אכפת לי שסיכן גם את עצמו) יש לי רישיון רק חצי שנה אבל למזלי אני נוהג בשיא הצניעות יותר טוב מרוב אנשים שנוהגים שנים, אם זה לא זה תאונב וודאית.

קרתה לי עוד תקרית הזויה אבל לא אשתף אותה היום בגלל שרוב התגובות שליליות אז אין כ"כ חשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...