Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה הזוי שקרה לי במעגל תנועה.

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעודי נוסע בתוך המעגל אני קולט נהג מונית חסר סבלנות מתקדם עוד ועוד לתוך המעגל(לא נוסע בו פשוט מתקדם עם האוטו) עד שכבר הגעתי אליו חצי מהאוטו שלו כבר היה בתוך המעגל, בשניה האחרונה הצלחתי גם לבלום וגם להסיט את האוטו, אם לא זאת הייתה תאונה ב100%. יש חלאות אדם בעולם הזה. הכי מרגיז שכמובן הוא המשיך אחרי זה לנסוע כאילו כלום.

מי אשם במקרה כזה במקרה של חלילה תאונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה הזוי, מי ישמע?!

כבר ציפיתי לשמוע סיפור המערב גמדים, חדי קרן או את ג'וליאן שגראן. קורה כל יום בכל כיכר אינספור פעמים.

מה שאני לא מצליח להבין זה אם הוא גלש ממש לאט עם הרכב שלו, איך הצלחת לבלום רק "בשנייה האחרונה"?

אם ראית שזה קורה, תן לו לעבור ותמשיך הלאה, חבל על העצבים ועל השפשוף באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא גלש הוא נכנס במעין פולסים כאלה, עד שהגעתי אליו רק אז קלטתי כמה הוא בתוך המעגל ומין הסתם אתה לא יכול להיות עם העיניים רק עליו, אז עד שהגעתי הוא התקדם עוד ועוד ולמזלי הצלחתי לבלום ולזוז ממנו.

באמת שלא ברורה לי הביקורת.

מין הסתם אם הוא היה נכנס עם כל האוטו ומתחיל לנסוע הייתי נותן לו, למרות שלפי חוקי התנועה אסור לו להכנס למעגל בכלל כל עוד אני בנסיעה.

בקיצור קשה לי להסביר את הסיטואציה אבל תהיה בטוח שהוא הלא בסדר ולא אני, אולי רק אחרי שתחווה תבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוך כדי נסיעה בכיכר לא ראית שזה מה שקורה ולא הצלחת להתאים את עצמך לרמה שלא תדרוש פתיחת שרשור בפורום, אתה צריך לעבוד על כישורי הנהיגה שלך.

ויחד עם זאת, למה לא מפתיע אותי ש"הוא הלא בסדר ולא אתה".

מקרה הזוי, מי ישמע?!

כבר ציפיתי לשמוע סיפור המערב גמדים, חדי קרן או את ג'וליאן שגראן. קורה כל יום בכל כיכר אינספור פעמים.

מה שאני לא מצליח להבין זה אם הוא גלש ממש לאט עם הרכב שלו, איך הצלחת לבלום רק "בשנייה האחרונה"?

אם ראית שזה קורה, תן לו לעבור ותמשיך הלאה, חבל על העצבים ועל השפשוף באוטו.

די נו, אתה סתם מגזים. לי זה קורה רק פעם אחת פר כיכר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד קרנים אני זורם, אבל ג'וליאן שגראן מאיפה הבאת?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא גלש הוא נכנס במעין פולסים כאלה, עד שהגעתי אליו רק אז קלטתי כמה הוא בתוך המעגל ומין הסתם אתה לא יכול להיות עם העיניים רק עליו, אז עד שהגעתי הוא התקדם עוד ועוד ולמזלי הצלחתי לבלום ולזוז ממנו.

באמת שלא ברורה לי הביקורת.

מין הסתם אם הוא היה נכנס עם כל האוטו ומתחיל לנסוע הייתי נותן לו, למרות שלפי חוקי התנועה אסור לו להכנס למעגל בכלל כל עוד אני בנסיעה.

בקיצור קשה לי להסביר את הסיטואציה אבל תהיה בטוח שהוא הלא בסדר ולא אני, אולי רק אחרי שתחווה תבין.

לא ביקרתי אותך, רק רציתי להבין את הסיטואציה ולך קשה להסביר אותה.

עכשיו כל שנותר לי הוא להיות בטוח שהוא הלא בסדר ולא אתה.

טיפ חרוש לחיים בכביש - תהיה חכם, לא צודק.

די נו, אתה סתם מגזים. לי זה קורה רק פעם אחת פר כיכר.

ואם אתה טועה ביציאה וצריך להקיף את הכיכר פעם נוספת?

חד קרנים אני זורם, אבל ג'וליאן שגראן מאיפה הבאת?

רציתי להמחיש הזייה, אותי באופן אישי זה היה הרבה יותר מפתיע ומרגש לראות אותו מאשר חד קרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה טועה ביציאה וצריך להקיף את הכיכר פעם נוספת?

אז אני מנצל את ההזדמנות לעשות אותה על הצד, ואפחד לא מתעסק איתי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה בגלל שהמונית שלו מסובסדת אז לא אכפת לו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש-

ראיתה אותו מראש מנסה "לגנוב" את הכיכר, תוך הנטייה הישראלית לא לצאת פרייר המשכת למרות זאת להתקדם ואז הגיעה הבלימה הפתאומית שכנראה תובלה בצפירה אגרסיבית ופרצוף זועף.

בכלל לא מצדיק את נהג המונית, אבל נשמע שלא רק שאפשר היה לצפות זאת מראש, אלא גם אתה הבנת את הסיטואציה ובחרת לנהוג עם אגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא גלש הוא נכנס במעין פולסים כאלה,

אכן לא סיפור מרעיש.

אך עם זאת, הסיטואציה שבציטוט מאפיינת לא מעט נהגים (רובם, הייתי אומר- נהגים מקצועיים) חסרי סבלנות ותרבות מינימלית שמה שהם מנסים לעשות זה לראות מי "יישבר ראשון", מי "יותר פראייר". אני אישית נוטה להאמין שנהג מונית בדר"כ מאוד מודע לנעשה סביבו. זה שחלקם (ולא רק הם) בוחרים לנהוג כמו ז*ן כי זה כנראה מה שגורם להם להעצמת האגו זה עניין אחר. אבל הם מודעים מאוד.

נהג כזה שיראה שאתה רואה אותו ואתה לא מאט- יעצור ויתן לך את זכות הקדימה המגיעה לך.

אם יראה היסוס יחשיב אותך כפראייר שאפשר להשתחל לפניו.

עכשיו- אני לא דוגל בהתנהגות בריונית ו/או בלהוכיח לנהגי מוניות ערסים שאתה "יכול עליהם". זה רק היה הסבר קצר מנקודת מבט "פסיכולוגית בשקל" על הנעשה בכביש.

אני דווקא במקרים כאלה אסתכל לו בעיניים ואתן לו להשתלב. במקרה הטוב תקבל ממנו איזה הנהון תודה או משהו כזה. הייתי רוצה להאמין שאחד כזה בסוף יחליט לבחון איך מרגיש ה"צד השני", זה שנותן להשתלב, ואחרי שיטעם מזה אולי יהפוך גם לכזה.

יותר מספק לקבל הנהון תודה ממישהו מאשר להצליח להדחף לפני מישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר לישראליות, לפרייאר או לא או לאגו.

אין שום סיבה שבעולם לעצור באמצע כיכר ולתת למישהוא שנדחף להשתלב.

גם במיטב הנימוסים האירופים אין כזו תופעה בכבישי אירופה.

למה לא לעצור באור ירוק ולתת למי שיש לו אור אדום להשתלב בכדי להוכיח ש"אתה לא ישראלי"?

זה רק עושה בלגן ומסכן את כולם מיסביב כי אף אחד לא מצפה שתעשה מעשה לא הגיוני כ"כ.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהוא צריך היה לעצור ולתת לו לעבור, מצד שני לבלום בפתאומיות להתעצבן עד כדי פתיחת פוסט זועם גם לא נראה לי תקין.

הרי היה ברור שנהג המונית מנסה לגנוב את הכיכר, להתקדם בלי לתת לכך חשיבות זו הקטנת ראש שבקלות יכולה להיגמר בתאונה מיותרת.

לדעתי המשפט "אל תהיה צודק תהיה חכם" מסכם את האירוע.

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...