Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ינס מהיכן אתם קונים את שלכם? (או מחפש ג'ינס טוב לרכישה)

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום :)

לאחרונה אני מודד הרבה ג'ינסים ולצערי זה לא זה.

או שזה צמוד צמוד או שהגזרה לא משהו.

היכן יש ג'ינס טוב בארץ? מותג/שם חנות?

אשמח לעצות גזרה ישרה לא סקיני

תודה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני כמוך, לא אוהב את הסקיני הגמיש שמרגיש כמו טרנינג.

בסוף קניתי אחד בבילבונג ואחד בגולף עודפים.

שניהם גזרה ישרה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קניתי באמריקן איגל אחלה ג'ינס. חפש שם ג'ינסים שבפנים כתוב "original straight". זו הגזרה שאתה מחפש.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי כמה באמריקן איגל, יופי של ג'ינסים ואם יש לך כרטיס חבר, גם מאוד זולים.

לאחרונה הזדמנתי בטעות לחלוטין ל"משביר לצרכן" :shock::shock::shock:

לא ידעתי כלל שעוד קיים.

היה מבצע אגרסיבי על ליווייס 501, הג'ינס של ילדותי/ נעוריי, הלכתי למדוד אחד, יצאתי עם 2 זוגות :-)

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

501 זה מה שליויס מגידירים כגזרה ישרה (יש מלא גזרות בתוך ה501) .514 של ליוויס הם גזרה ישרה סלים. 510 הם אותו דבר רק סקיני אבל לא סופר צמוד אם אני זוכר נכון.

יש מקבילים לוורנגלר וLEE (לא LEE COOPER).

מודדים בחנות. חושבים על, ואחרי שחושבים על זה מזמינים באמאזון (עדיף אירופה, גזרות מקבילות לארץ, ארה"ב יותר גדול לפעמים)

לג'י סטאר/גאנט יש אווטלט די זול בכפ"ס עם מבחר די גדול. לא יודע מה המבחר הסטנדרטי (לא קרוע, בלי וושים, גזרות שונות) ג'י סטאר אוהבים odd balls

https://www.levi.com/GB/en_GB/clothing/men/jeans/c/levi_clothing_men_jeans/facets/feature-fit/straight

יש פה בגדול את המראה של הג'ינסים שלהם בכל הגזרות, ככה שזה אינדיקטור טוב למה לחפש.

עריכה אחרונה על ידי urban.racer

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהייתה בשנים האחרונות איזו מגפת סקיני ג'ינס שיכולים לעלות רק על אנשים בתת-תזונה או כאלה ששוכחים כל הזמן את leg day.

אמריקן איגל מוכרים ג'ינסים בשתי מידות (אורך והיקף) ובכמה גזרות - כשזו שאתה מחפש היא כמו שאמרו original straight.

לפני חודש-יים מרוב ייאוש נכנסתי למשביר ומסתבר שהם מחזיקים מגוון די רחב של דגמים של ליווי'ס ורנגלר, שגם מגיעים בגזרות מתאימות לאנשים שמעדיפים לא להרגיש כאילו עטפו להם את הרגליים עם ניילון נצמד. קניתי שני זוגות של ליווי'ס, אחד 505 (שעליי ברגע זה ממש) - עבה וקשיח יחסית, ואחד 511 עם "שרוולים" קצת יותר צריך, בד קליל ונמתח יותר.

מכל החנויות/מותגי הבגדים האחרים שמוכרים ג'ינסים עם מידה אחת בלבד כבר התייאשתי מזמן.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודדים בחנות. חושבים על, ואחרי שחושבים על זה מזמינים באמאזון (עדיף אירופה, גזרות מקבילות לארץ, ארה"ב יותר גדול לפעמים)

.

בסולם הערכים שלי, זה לא מכובד ולא עושה כאלה דברים.

לא שופט את מי שכן עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באותו סיפור,

מדי פעם יש במשביר דוגמאות טובות,

וגם celio.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

סליו לא יצא לי לבדוק אנסה גם שם.

במשביר אתה מתכון ג'ינסים של LEE/ליוויס?

אמריקן איגל אנסה גם שאהיה שוב בתל אביב כי בעיר שלי אין חנות שלהם.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

asos ויש קופונים של 17 ו- 20 אחוז הנחה + יש קשבק של 4%. שים לב להזמין בפאונדים ולא בשקלים.

בדיוק קניתי 3 ג'ינסים כל אחד 60-70 ש״ח.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודשיים רציתי לעשות חידוש משק למלאי הליוויסים המהוהים והמרוטים שלי שאני מתבייש להגיד מאיזו שנה הם.

שאלתי את דוד גוגל איפה ליוויס בזול. שלח אותי לקארספורום, להודעה של באגירה מלפני כמה שנים...

לי ספציפית קשה מאוד למצוא מכנסיים שאני אוהב מהסיבות הבאות:

1. שמרן מאוד בבחירת בגדים

2. להסתובב כל היום ולחפש בגדים זה ממש סבל פיזי בשבילי

3. גוץ מקריח (טוב המקריח לא שייך לעניין), מה שמקשה עליי למצוא מידות מתאימות כי לא מביאים כמעט בכלל מידות אורך מלבד 34 ו- 32 (וגם זה אם יש מזל).

אז האלגוריתם שלי עובד כך:

1. נכנס למשביר, בד"כ בגרנד קניון בחיפה.

2. ניגש למדפים של הליוויס.

3. לוקח 2 עד 3 זוגות 501 במידה 32 על 32 בלבד, בד"כ בגוונים כהים אחידים (אין מידה כזו - הולך הביתה).

4. מודד ומוודא שבעקרון מבסוט מהגזרה ושאין הפתעות (כמו בד אלסטן וכל מיני קישקושים).

5. בהינתן הצלחה - קונה.

6. ניגש לתופרת ומבקש ממנה לחתוך לי 8 ס"מ. מהמכנסיים, זאת אומרת.

בארצות עכו"ם, היכן שיש מבחר מידות אורך (32 על 29 במקרה שלי), אפשר לדלג על שלב 6.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב, ליוויסים ישנים וקרועים שווים כסף.

לא זורקים ליוויסים ישנים, מקפלים וזורקים באחורה של הארון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין אותך לגמרי. אני גם מאוד סובל מהגזרות שמביאים לארץ.

רשתות כמו קסטרו, רנואר ועוד מביאים גזרות שמתאימות לערסים עם תחת שטוח ורגלי חסידה.

במשביר לצרכן יש כמה דגמים של LEE בגזרה יחסית נורמלית.

אמריקן איגל גם מביאים מספר גזרות נורמליות. הבעיה שלי עם אמריקן איגל שרוב הבגדים שלהם נראים כמו משהו שלובשים לאתר בנייה.

לפני כמה זמן גיליתי את oxcloth

שולחים לישראל

חיים שלי השתנו. לא צוחק.

אם אתם מזמינים משם תקפידו לבקש משלוח באמצעות royal post. משלוח DHL נעצר במכס והם מסכימים לשחרר את החבילה רק אחרי תשלום מע"מ ועוד 150 שקל של כל מיני עמלות שקר.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה זמן גיליתי את oxcloth

באמת תהיתי מאיפה מס' 1 מזמין בגדים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...