Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ינס מהיכן אתם קונים את שלכם? (או מחפש ג'ינס טוב לרכישה)

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבין אותך לגמרי. אני גם מאוד סובל מהגזרות שמביאים לארץ.

רשתות כמו קסטרו, רנואר ועוד מביאים גזרות שמתאימות לערסים עם תחת שטוח ורגלי חסידה.

במשביר לצרכן יש כמה דגמים של LEE בגזרה יחסית נורמלית.

אמריקן איגל גם מביאים מספר גזרות נורמליות. הבעיה שלי עם אמריקן איגל שרוב הבגדים שלהם נראים כמו משהו שלובשים לאתר בנייה.

לפני כמה זמן גיליתי את oxcloth

שולחים לישראל

חיים שלי השתנו. לא צוחק.

אם אתם מזמינים משם תקפידו לבקש משלוח באמצעות royal post. משלוח DHL נעצר במכס והם מסכימים לשחרר את החבילה רק אחרי תשלום מע"מ ועוד 150 שקל של כל מיני עמלות שקר.

THICC ALERT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המחירים של רנגלר בארץ זה פשוט עושק. בארה"ב הם מתומחרים בחצי מהמותגים האחרים (נגיד לעומת ליוויס). הם נמכרים בוולמארט פור גד סייקס. אני לא אומר שזה ג'ינס רע. ממש לא, למי שהגזרה מתאימה. פשוט הרווח של היבואן שלהם בארץ חזירי אפילו יותר מהשאר (שכנראה גם הם לא בדיוק חיים על רווח מינימלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של רנגלר בארץ זה פשוט עושק. בארה"ב הם מתומחרים בחצי מהמותגים האחרים (נגיד לעומת ליוויס). הם נמכרים בוולמארט פור גד סייקס. אני לא אומר שזה ג'ינס רע. ממש לא, למי שהגזרה מתאימה. פשוט הרווח של היבואן שלהם בארץ חזירי אפילו יותר מהשאר (שכנראה גם הם לא בדיוק חיים על רווח מינימלי).

בהחלט.

אני חושב שזה אותו יבואן של LEE אבל לא בטוח ב100 אחוז.

יום ראשון אקפוץ לקניון למשביר למדוד ג'ינס של LEE.

היה לי כמה זוגות בעבר של LEE הם לא החזיקו מעמד יותר מג'ינסים של פוקס אבל לפחות הגזרה

נורמלית.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לא בטון של השרשור [לא להרוג אותי]

אבל איפה קונים סקיני איכותיים שגם נוחים?

אני קונה בד"כ 28 ומרגיש שזה גדול מדי וכשאני קונה 26 זה קטן מדי.

בנוסף כל מכנס דורש מכפלת למרות שאני בגובה סבבה [178], כאילו הם בכוונה מביאים את זה באורך לא הגיוני.

מחפש מקום שיש מידות אורך גם.

מידות ההיקף הן לא קבועות, ומשתנות גם באותה חנות, בין מודל למודל.

אין ברירה, סקיני חייבים למדוד. יש לי כאלו, הם נוחים מאוד (אבל אני עם גזרה צרה יחסית וגם לא קונה צמוד). קניתי בקסטרו. האיכות סבירה, לא משהו שיחזיק שנים. הפירמות האלו, לדעתי קונות משהו מוכן ושמות מדבקה. אין אחידות בין דגמים, לא בגודל ולא בבד (מה שלא ייקרה בפירמות כמו ליוויס).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לא בטון של השרשור [לא להרוג אותי]

אבל איפה קונים סקיני איכותיים שגם נוחים?

אני קונה בד"כ 28 ומרגיש שזה גדול מדי וכשאני קונה 26 זה קטן מדי.

בנוסף כל מכנס דורש מכפלת למרות שאני בגובה סבבה [178], כאילו הם בכוונה מביאים את זה באורך לא הגיוני.

מחפש מקום שיש מידות אורך גם.

Asos

גם לי יש בעיה עם הג'ינסים בארץ, בעיקר בקטע של האורך (1.66, לא בורכתי בסנטימטרים :-D), לאסוס יש גם מידות של האורך עצמו (short/normal/long), ככה שאפשר לקנות בדיוק את המידה שמתאימה. גם יש מדריכי מדידה, אז אפשר לקלוע בדיוק למידה שצריך.

ובכלל, למותג הבית של אסוס (אבל לא רק) יש כ"כ הרבה פריטים ומידות (והמידות הן אשכרה מידות, measurments, רשימה של איזה 10 מידות ולא רק S/M/L), עם מגוון גזרות, ככה שאפשר למצוא שם פשוט הכל, וכשמבינים את הפרנציפ אחרי הזמנה-שתיים, זה עולם אחר.

האיכות היא במינימום כמו קסטרו/רנואר ושות', אם לא יותר טובה, הבגדים יושבים כמו שצריך (כי אפשר למצוא את המידה והגזרה המדוייקים), מגיע תוך שבוע עד הבית, ובמקרה הרע חצי מהמחיר בארץ (ואת המגוון אי אפשר אפילו להתחיל להשוות).

הרוב המוחלט של המלתחה שלי בשנים האחרונות הוא מאסוס (ז'קטים, נעליים, ג'ינסים, מכנסיים, חולצות T/V/מכופתרות, סריגים, you name it), לצורך העניין יש לי Chelsea Boots שחורות מעור אמיתי שקניתי לפני שנתיים+ ב-150 ש"ח (!) שנראות גם היום כמו חדשות (אחרי שימוש כמעט יום-יומי במשך שנה), אנשים חושבים שהם עלו לי מינימום 500 ש"ח. לא זוכר מתי היתה הפעם האחרונה שהייתי בחנות בגדים בישראל, אני מראש יודע שלא אמצא שם משהו שישב עלי כמו שצריך (וגם אז הוא יעלה כפול).

עוד יתרון משמעותי, לטעמי לפחות, הוא שאין שום label על הפריטים שלהם, לא כמו קסטרו ורנואר לדוגמה שמאוד אוהבים לדחוף את הלוגו שלהם במקום בולט על הבגד, זה תמיד היה נראה לי דבילי.

ועוד משהו לגבי גזרת הסקיני/סלים - חברים, צמוד זה באופנה היום (כנ"ל גם Muscle Fit וכו' בחולצות), ולעומת טרנדים חולפים אחרים, לא נראה שזה הולך להשתנות בקרוב :-D מעבר לזה שזה נראה יפה על גוף חטוב, הגזרות האלו מאוד נוחות (הרבה יותר נוח לי מג'ינסים שלבשתי לפני שנים בתקופה שזה עוד לא נכנס חזק) בגלל שמוסיפים לבד Elastane, לפחות מה שאני לובש. אבל בלי קשר, גזרת Straight היא גזרה קלאסית שתמיד תשאר באופנה, לעומת גזרת boot cut שאני חושב שהוזכה פה, שאלא אם הלובש גר בטקסס, אז...פחות :-D

על דבר אחד אני מסכים בהחלט - הטרנד של מכנסי 7/8 בלי גרביים (או קיפול של ג'ינס באותה צורה). דבילי, מגוחך, בתהליכי היעלמות ויאללה שנפסיק לראות את הזוועה הזאת כבר. כשזה בא עם חליפה ולבוש מחויט אז זה בכלל עושה להקיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משהו לגבי גזרת הסקיני/סלים - חברים, צמוד זה באופנה היום (כנ"ל גם Muscle Fit וכו' בחולצות), ולעומת טרנדים חולפים אחרים, לא נראה שזה הולך להשתנות בקרוב :-D מעבר לזה שזה נראה יפה על גוף חטוב,.

רק שרוב האוכלוסיה לא חטובה ואז או שצריך היצע של לא סקיני (שכמעט לא קיים) או שרחמנה ליצלן, אתה פוגש מוטציות של כל מיני דובות עם סקיני וחולצת בטן צמודה.:shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משהו לגבי גזרת הסקיני/סלים - חברים, צמוד זה באופנה היום (כנ"ל גם Muscle Fit וכו' בחולצות), ולעומת טרנדים חולפים אחרים, לא נראה שזה הולך להשתנות בקרוב :-D מעבר לזה שזה נראה יפה על גוף חטוב, הגזרות האלו מאוד נוחות (הרבה יותר נוח לי מג'ינסים שלבשתי לפני שנים בתקופה שזה עוד לא נכנס חזק) בגלל שמוסיפים לבד Elastane, לפחות מה שאני לובש. אבל בלי קשר, גזרת Straight היא גזרה קלאסית שתמיד תשאר באופנה, לעומת גזרת boot cut שאני חושב שהוזכה פה, שאלא אם הלובש גר בטקסס, אז...פחות :-D

א', "זה לא עומד להיעלם בקרוב" אמרו גם על משקפי שמש אוברסייזד והאלה שהם משקף אחד שמכסה לך את כל הפרצוף, על חולצות פסים (עבים, לרוחב) ועל דיאט קולה לימון.

ב', אתה אל תדבר ככה על בוט קאט! בתור מישהו שנועל רק מגפיים, זה הדבר הכי נוח בעולם. אי אפשר למצוא את זה בשום מקום, אבל זה עדיין נוח.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הג׳ינסים שלי ליוויס 511.

לאחרונה קניתי כמה ג׳ינסים בזארה (גזרת סלים) ואני ממש מרוצה מהם, מאוד נוחים לאנשים שמתאמנים/אנשים עם ארבע ראשי ותאומים מכובדים שרוצים גזרה צרה יותר ולא גזרה ישרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

אתה אל תדבר ככה על בוט קאט! בתור מישהו שנועל רק מגפיים, זה הדבר הכי נוח בעולם. אי אפשר למצוא את זה בשום מקום, אבל זה עדיין נוח.

ליוויס 517, יש לי כמה זוגות כאלה (רצה הגורל ואני מקליד תגובה זו בעודי לובש אחד מהם. לא להאמין).

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של רנגלר בארץ זה פשוט עושק. בארה"ב הם מתומחרים בחצי מהמותגים האחרים (נגיד לעומת ליוויס)

$20 באמאזון כולל משלוח, עם מידות שמתאימות לכל אחד: https://www.amazon.com/gp/product/B078LYB92Q/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליוויס 517, יש לי כמה זוגות כאלה (רצה הגורל ואני מקליד תגובה זו בעודי לובש אחד מהם. לא להאמין).

תתחדש.

הרבה שנים לא קניתי ליוויס.

שכחתי לציין,האם הג'ינסים של ליוויס מתאימים לקיץ ההישראלי הקרב ובא?

אני הולך כול יום רק עם ג'ינס.

יש להם ג'ינס עם בד דק יחסית? כי זכור לי שהג'ינס עבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

שכחתי לציין,האם הג'ינסים של ליוויס מתאימים לקיץ ההישראלי הקרב ובא?

אני הולך כול יום רק עם ג'ינס.

יש להם ג'ינס עם בד דק יחסית? כי זכור לי שהג'ינס עבה.

חייב לציין, ממה שיש לי רק אחד מהם עם בד דק. השאר במיטב המסורת הליווייסית העבה.

אבל לי זה לא משנה במיוחד, כבר כמה שנים שאני רק עם מכנס קצר בקיץ. לשמחתי בעבודה אין עלי מגבלות לבוש, ובזמני הפנוי ברור שלא אתקרב לג'ינס בחום הישראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין, ממה שיש לי רק אחד מהם עם בד דק. השאר במיטב המסורת הליווייסית העבה.

אבל לי זה לא משנה במיוחד, כבר כמה שנים שאני רק עם מכנס קצר בקיץ. לשמחתי בעבודה אין עלי מגבלות לבוש, ובזמני הפנוי ברור שלא אתקרב לג'ינס בחום הישראלי.

כן לצערי אצלי אני חייב ללכת עם מכנס ארוך בעבודה.

אלך מחר לקניון שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...