Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Morel mw9 vs 1800.3 mille

שימו לב! השרשור הזה בן 1825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך המוראל ביחס למילה

?,האם המוראל חזק יותר בועט עוצמתי יותר

בהנחה שאין בעיה של הגברה וחשמל,

על פי הנתונים המוראל חזק יותר אבל שמעתי מאנשים שלמרות הנתונים המוצהרים הוא עדין ושקוף(באופן אישי אוהב לשמוע בעוצמה גבוהה ועדין לשמור על איכות)

יש כאן מישהו שמכיר את 2 הדריברים מקרוב ויכול להעיד שמשהו חזק יותר מהשני ,מבחינת עוצמה ובאס שהדריבר מוציא,כמה באמת יכול לרדת נמוך וכו.((מחפש משהו שישבור לי את הדלת ו4 מילה 7 אינץ בכל דלת לצערי לא מסוגלים למה שציפיתי,השאלה אם המוראל יתנו יותר...

עריכה אחרונה על ידי Eran Harpazz

Pioneer p99, two amp 2300se-triple ml1800.3

Amp 2150se-double mid700.3

amp 2150se-double tw280.3

two mono rockford 1500 bdcp-double jlaudio 12w7,xs power 3100,3400,mehman 240 amp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן אותי אם אני טועה אבל אתה משווה כאן בין מידבאס 7 אינטש לוופר על גבול הסאב וופר 9 אינטש...

אשמח לקבל כאן קצת נתוני TS של כל אחד מהם - בייחוד - FS, נצילות, XMAX, עמידות להספק ונפח נדרש

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן אותי אם אני טועה אבל אתה משווה כאן בין מידבאס 7 אינטש לוופר על גבול הסאב וופר 9 אינטש...

אשמח לקבל כאן קצת נתוני TS של כל אחד מהם - בייחוד - FS, נצילות, XMAX, עמידות להספק ונפח נדרש

Morel mw9

fs-45

qts-0.80

xmax-4.7mm

vas 26 l

spl 89db

25-3000khz

ml1800.3

fs-60

qts-0.5

xmax-4

vas-12.2

spl 93

38-6k

לבסוף ההתקנה תהיה להוסיף זוג נוסף 1800.3 משמע 6 דריברים בכל דלת

האם יש משמעות והבדל לחבר כל זוג לערוץ בפרוססור בביט 1 ,6 ערוצים סהכ ל2 הדלתות

לבין לחבר לפיוניר לשני ערוצים את כולם (3 מידבאסים לכל ערוץ)ליציאת

Low (pionner p99)

מה אני מרויח בפרוססור של הביט 1 שבעצם כל זוג מידבאס יהיה מחובר לערוץ

מלבד המשחק בטיים קורקשין

two mono rockford 1500 bdcp-double jlaudio 12w7,xs power 3100,3400,mehman 240 amp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הMW9 הוא וופר ואפילו סאב וופר - הFS שלו נמוך והוא יוכל לנגן חזק מאוד באזור ה40 הרץ

לא רואה את ההיגיון לחבר שישה וופרים שעובדים בתצורת מערך לשישה ערוצים נפרדים בפרוססור אלא אם כן אתה מתכוון לתת לכל אחד מהם מגבר נפרד - לTC אין כאן משמעות קריטית - תתייחס אליהם כרמקול אחד שבנוי ממערך של כמה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הכוונה לחבר 3 מגברים שכל מגבר 2 ערוצים,מגביר זוג ב2 האום.

האם בחיבור שכזה לביט 2 ב6 ערוצים אני מקבל יתרון כלשהוא על פני החיבור של השישה ליציאת 2 הערוצים בפיוניר של הlow

?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה ערן אבל איכשהוא אני לא מצליח להבין את אופן החיבור -

כמה מידבאסים בכל דלת? איך הם מחוברים אחד לשני?

איך הם מחוברים למגבר? איך המגבר מוגדר? (גישור, ערוץ ישיר וחזק)

איך כל מגבר מתחבר לביט 1?

האם מדובר בביט1 עם 8 יציאות, 9 יציאות או 13 יציאות או בכלל במוד FIR עם 9 יציאות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע מחוברים 4 מידבאסים בכל דלת ב4 האום, כל 4 מידבאסים מוגברים במגבר 2 ערוצים בגישור לערוץ אחד.

סהכ 2 מגברי 2 ערוצים בגישור ל8 מידבאסים

כרגע החיבור ליציאת בפרוססור (lowשל הפיוניר p99

התכנון להוסיף עוד 2 מידבאס לכל דלת

בתוספת מגבר 2 ערוצים נוסף

כאשר כל זוג בדלת יעבוד ב2 האום בחיבור למגבר אחד(שלושה מגברי 2 ערוצים מחוברים אחד לשני

input-output..

והם מחוברים לפרוססור של הפיוניר כמו עכשיו או לביט 1 hd.

השאלה האם להישאר עם הפיוניר כאשר כל המגברים מחוברים ל2 ערוצים של יציאת המידבאס בפרוססור של הפיוניר

או לחבר את הביט 1 hd

ולעבוד על 6 ערוצים

כל זוג על ערוץ

האם יש יתרון בעבודה כזו על פני חיבור של ה2 ערוצים בפיוניר )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון היחיד הוא שכל ערוץ יקבל יציאה נפרדת משלו עם נתון של 4V במקום להשתמש במפצלים שיכניסו התנגדות ורעש נוסף למערכת.

אבל למה שישה מידבאסים בדלת???

אני לא חושב שיש שום בעיה של עוצמת שמע גם עם שני מידבאסים בלבד בדלת - אז איפה הבעיה? טווח תדר מסויים שאתה לא מצליח להפיק?

מה המטרה של כל זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הבעיה תמיד הייתה חוסר עוצמה מספקת מהמידהאסים

התחלתי עם בניה של 2 בכל דלת, בהמשך הוספתי אחד

וכרגע 4.

הם יורדים יפה ל40-50

אם הם היו נותנים פי 2 עוצמה באופן שמנגנים עכשיו היה נהדר.

אך תמיד מרגיש שאני רוצה לשמוע מהם יותר ,

את המיידרינג טוויטר וסאב תמיד יש עודף אפשרות הגברה והם תמיד מונחתים.

המידבאסים הם ממש עד הקצה,עוד מלימטר הגברה והם נכנסים לרוויה..

כמובן המערכת עברה אינסוף כיוונים כך שזה 100% לא הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה מבין שיש תדר שאתה כנראה לא מצליח להפיק בצורה יעילה?

איפה בדיוק אתה מרגיש שאתה לא מקבל מספיק כוח? באזור ה40-50 הרץ? יותר גבוה מזה?

כי פשוט אין מצב שלמערכת SQ או SQL אתה מוריד שישה מידבאסים או ארבעה מידבאסים בכל דלת ואין לך מספיק עוצמה - אלא אם כן הבעיה בכלל היא בשבלול באוזן שלך - בדקת שאין לך בעיה של חוסר נוזל באוזן? אני שואל אותך אמיתי רציני - אפשר לבדוק את הנושאים האלה.

תבין - תחום הבאס מבחינת שמיעה אנושית הוא סה"כ לחץ שנוצר על הנוזל בתוך שבלול האוזן מגלי קול ארוכים - אם לבן אדם, אנוש, יש בעיה של חוסר נוזל בשבלול האוזן - תהיה לו בעיה לשמוע תדרים נמוכים.

מעבר לכך - יתכן ונפח הדלתות וסוגי הרמקולים שאתה בוחר פשוט לא תואמים זה את זה - אולי עדיף להתקין סאב וופר בקדמת הרכב או פשוט וופר.

אולי עדיף לבחור רמקולים שיכולים לעבוד בנפח קטן - לקבל הרבה מאוד הספק ולבנות להם תיבה בדלתות כמו למשל דאבל אילייט 6 או 9 אינטש

יכול להיות שאתה מבצע ביטולים קשים בין הסאב וופר למידבאסים - תנסה לבדוק טיימינג בינם ותבדוק גם פאזות בינם.

תבדוק גם טיימינג ופאזות בין צד ימין לשמאל.

אין מצב - שיש לך כל כך הרבה דרייברים ואתה לא מצליח להפיק את עוצמת השמע הרצויה - איפשהו, יש בעיה ואתה לא תפתור אותה כנראה גם אם תקנה MARUDER (גרסא סופר מגודלת של האמר) ותתקין 12 מידבאסים בכל דלת - יש כנראה בעיה פיזית או בשמיעה שלך או במה שאתה עושה ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמיעה שלי תקינה מכיון שאת 2 הסאבים

12w7

אני שומע טוב מאוד... הכל יחסי ואני מוענין לאזן את הבאס שלהם ברמה כזו

שהמידבאסים יכולים להגיע אליהם

אז אם הייתי מתקין מידבאס אחד או שניים היה אפשר לשכוח מעוצמה של 2 סאבים כאלו להתמזג עם המידבאס

אבל 4 בכל דלת בהחלט מספיק עוצמה לתת בראש...

התדרים הנמוכים של המידבאסים 50-300 הייתי מוענין שינגנו יותר מכפי שהם מנגנים עכשיו

וזאת אני בודק ושומע אותם לבד,מכבה את שאר האלמנטים,שומע מהם נהדר

מגיע איתם עד הסף.. וחסר לי מהם עוד,שאני מדליק את הסאבים אני צריך הרבה הרבה להנחית אותם שלא יבלעו את המידבאסים.

אולי באמת הבעיה בבחירת האלמנטים, למרות שהאופי של הבעיה לא לרדת נמוך יותר, אלה להפיק יותר עוצמה אפילו אם זה יהיה בחיתוך 80

24db

אני מאמין שאם תישב באוטו ואני אשמיע לך את תחום התדרים של הדריברים בנפרד,כל הדריברים שאחראים על תחום תדרים, תגיד לי תנמיך זה חזק..

ושנגיע למידבאסים זה יראה ש8 אלמנטים שכאלו שעוד מוצרים בספיגה של 150 וואט כל אחד

פשוט אמורים לתת עוצמה רבה יותר.

ביטולי פאזות גם שיחקתי בהרבה אפשרויות וכרגע תקין,שינוי אחר והבאס בכלל נעלם,

בין הסאב למידבאסים יש חפיפה ואין ביטולים בינהם

על פניו איך נשמע כרגע על פני אופציות אחרות שהיו וביטלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מכבה את הסאבוופרים - מה התדר הכי נמוך שאתה מצליח להפיק בצורה איכותית עם המידבאסים?

האם בדקת שכל המידבאסים מחוברים באותה קוטביות וזזים לאותו כוון בכל דלת ודלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן קוטביות מחוברת נכון,זזים לאותו כיון.

40hz 36db

שומע באס טוב בתחום הווליום האפשרי,יש קרקושים קצת

שלא ניתן להימנע מהם למרות שהקרקושים זאת בעייתי האחרונה

(הדלתות עברו איטום די קפדני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן אדי תודה על התשובות,מרגיש לי שאכן אני דורש מהאלמנטים יותר ממה שמסוגלים לתת.בלי שום קשר

האם אתה מכיר את הדריבר

Cdt audio es-06+

על פי הנתונים שלו הוא ממש מוגדר כסאב

06+ are the most exceptional drivers in the mid-size range. This speaker delivers subwoofer bass and reference quality midrange at the same time. The ES-06+ is an amazing work of art in speaker design. The dome and cone vibrations are combined with rare precision to get synergetic results. Most subwoofers have a midrange performance that can color the sound even considering the low crossovers often used. The ES-06+ can be used as a small pure sub or as a mid/woofer with top results. The trade off is that the sensitivity must be slightly lower as is characteristic of subwoofers in general due to the heavy construction of the moving parts that simply take more power to move and which can also move further. Again the trade-off is against dynamics but here one speaker replaces two and in a small car can deliver.

General Features:

• Diameter: 6.5"
  • Sensitivity: 83.9dB
  • Maximum Power Handling: 300 Watts Peak
  • Nominal Power Handling: 150 Watts RMS
  • Frequency Response: 10~4000 Hz
  • Nominal Impedance: 4 Ohms
  • Voice Coil Diameter: 1.5"
  • Peak Xmax: 15mm
  • Magnet Weight: 30 OZ
  • Surround Material: Rubber
  • Frame Type: Cast Alloy
  • Mounting Depth: 3.37" (top mount)
  • Cutout Diameter: 5.812"
  • Overall Outer Diameter 6.81"
  • fs38hz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שרגישות די נמוכה פה.אולי צריך אלמנט 7" עם רגישות גבוהה יותר

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...