Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאנטיס 2003 - מנוע "מנסר" בסל"ד מסויים

avic78
שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי ,

לאנטיס שעברה כבר 282 ק"מ , לאחרונה המנוע מרעיש , אבל הרעש קיים רק כאשר טווח הסל"ד נמצא בין 3000 ל 3200 , הרעש מגיע מתוך המנוע

ממה זה יכול להווצר?

נ.ב. ביום שישי מקווה להחליף שמן מנוע+פילטר בתקווה שיעזור, החלפה אחרונה בוצעה ב270

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בדוק אם אין איזה מגן חום משוחרר על סעפת האגזוז.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה כך לדעת אז נסה להקליט את הרעש בעמידה בטווח הסלד הזה בעזרתו של מישהו או שתעלה סלד ידנית מהמצערת בתא המנוע ותעלה את השמע לפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אז חזרתי לאחר שהרעש התחיל קצת להתפשט לחלקים שונים בסל"ד ורק עכשיו הצלחתי להקליט את הרעש כך שניתן לשמוע אותו.

הרעש בולט בעיקר בטווח סל"ד 3200-3300 אך גם מופיע ב 4000-4100 ובקטנה ב2000-2200~

עוד רקע על הרכב..... כפי שרואים עברתי כבר 290KM הרכב אצלי מעל 14 שנה ומטופל היטב, הרכב נוסע מצויין, ב270 עבר טיפול טיימינג כולל הכל (אטמים, מחזירי שמן, משאבת מים רצועת אבזרים- הכל מקורי) וזה לא פטר את הבעייה.

מעולם לא יצא לי להחליף תושבות מנוע/גיר , יש לציין שהבולמים הקדמיים אצלי תפוסים (לטענת המוסך בו עשיתי טימינג) אחוריים החלפתי לקייבה כי השמאלי החזיר את נשמתו....

אשמח גם לקבל המלצה למוסך בת"א, בנוסף אני גם צריך להחליף רפידות ברכב.

נ.ב. אני לא חושב שזה קשור אבל אני סוחב כבר כמה שנים בעייה של הנעה קשה שמוסכים לא הצליחו לפטור:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...