Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרומת מחשבים

saay222
שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התגלגלתי לניהול מלאי IT בחברה גדולה, כרגע החברה רוכשת מחשבים ניידים חדשים וגורסת את הישנים.

מדובר בכמאה מחשבים ניידים בעלי מעבד I5 מדור שני ושלישי.

אחרי בקשה קיבלתי אישור לתרום את המחשבים.

דרישות החברה היא עמותה רשומה בעלת אישור לסעיף 46 ועוד כמה דרישות בירוקרטיות.

אני מחפש עמותות ראויות (ילדים, נוער בסיכון, מקלטים לנשים וכו') שאתם מכירים שיכולות להוציא אישור לסעיף 46 (כן, עד אתמול גם אני לא ידעתי מה-זה) ומוכנות לספק מסמכים נוספים לגבי מקבלי השכר בעמותה.

בפרטי בבקשה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בעבודה תורמים מחשבים ישנים, אני יכול לנסות לברר לאן.

הקטע המצחיק, זה כשבאתי והצעתי לקנות מהם את המחשב עבודה הישן שלי בכסף, לא הסכימו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אשתי עובדת בבית ילדים והם רשומים כעמותה.

אברר מולה אם זה רלוונטי מבחינתם ואם יש לה את היכולת לספק את המסמכים שאתם מבקשים

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרומה היא קצת בעייתית מבחינת העסק.

להערכתי כל חברה חייבת להשמיד את הדיסק הקשיח, אין חוק אבל זאת התנהגות רצויה היום, לפחות אם היא עובדת נכון.

ואז לדאוג לדיסק אחר חליפי, להתקין מערכת הפעלה נקיה מחדש או לתרום ללא דיסק.

צריך לחשוב על המשמעות אם נופל דיסק עם חומר עסקי רגיש לידים לא רצויות.

בחברה שאני עובד בה לפני כמה שנים מכרו לעובדים את המחשבים, אבל המחשבים היו כל כך חלשים (מעל 5-6 שנים) ועבדו יום יום שלדעתי לא היה שווה לקנות. מישהו שקנה אמר לי שהמחשב מת אחרי חצי שנה-שנה מהקניה.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה אוכל לתת לך טלפונים של עמותות לילדים אונקולוגים,

בד''כ כם לוקחים רק חדש(גם ספרים) בגלל עיניין הסטרליות,

אבל אם תרצה צור קשר בפרטי ואנסה לסייע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה שלנו תרמה מחשבים לפרויקט מל"ך של הטכניון. למיטב הבנתי יהיה להם את כל האישורים הנדרשים.

כל הכבוד על היוזמה!

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...