Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין XC40 ללקסוס NX

yehuda renault
שימו לב! השרשור הזה בן 1855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני נמצא בהתלבטות בין 2 הרכבים הנ"ל

בפועל אני ממתין לנסיעת מבחן בNX, את הוולוו מאד אהבתי.

קצת מפחיד אותי נושא האמינות של הוולוו, וסחירות עתידית (אף אחד לא נביא,אבל מניסיון העבר)

כמו כן האם מישהו יודע בערך האם ניתנות הנחות בלקסוס? כמה בערך?

אני ממש בהתלבטות.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הבחינות הלקסוס בעדיפות אני חושב, סחירות הוולוו נופלת חזק במחיר וקשה מאוד

למכור, באמינות הלקסוס מנצחת הוולו אמינה, אבל לא כמו הלקסוס.

הוולוו לא מזדקנת כמו הלקסוס וחלקי הפנים מתבלים מהר יותר.

גם אני אהבתי את הלקסוס ברוב הבחינות, מעוצבת, חזקה, קצת צפופה מאחור.

לא נהגתי בוולוו החדשה אבל נראית לי מצויינת מכל הבחינות.

אבל מה... נהגת בלקסוס NX? היא קשה וקופצנית לטעמי, אולי היא מרגישה ספורטיבית

לחלק מהאנשים, אבל קשיחה מדי לטעמי.

עשה נסיעת מבחן, כי אולי בדגמים החדשים הם שינו, אני נהגתי בלקסוס מלפני שנתיים וחצי

אולי היום זה השתנה כבר ונהיה נסבל יותר.

אם לא הייתי סובל את הצורה החדשה של הבמוו X3 החדש,הייתי רושם אותה כעדיפה.

אבל הצורה שלה, לא לטעמי כלל, אני נוהג בבמוו X3 כבר כמה שנים(רכב מ2012) והוא

מצוין, אמין מאוד, סחירות מעל המחירון נמכרת, נוחות ורכות מצויינת, שקטה מאוד גם ב130

קמש ובעיר היא מגהצת מצויין, מרווח קדימה אחורה מצויין והכי כיף לנהיגה לטעמי, אבל לא

סובל את הצורה שלה 2019...הייתי ממליץ בחום.

אבל אולי אתה תאהב אותה, ממליץ לעשות נסיעת מבחן, הרכב הוא אחד המובילים בקטגוריה

לטעמי וכיד שנייה הוא עדיף על הוולוו אאודי ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביגמיק, אל תיעלב אבל התגובה שלך סלט אחד גדול.

אתה מתחיל בזה שאתה טוען שמכל הבחינות הלקסוס עדיפה, ומייד אחרכך אומר שאמנם לא נהגת בוולוו אבל נראית לך מצויינת מכל הבחינות.

אחרכך אתה אומר שאהבת את הלקסוס כי היא מעוצבת (עניין של טעם) וחזקה, אבל אתה גם טוען שהיא צפופה, קשה וקופצנית. אז איפה הלקסוס עדיפה מכל הבחינות בדיוק?

גם עניין ההזדקנות והאמינות מבוססת על דגמים ישנים יותר אולי, אבל לא מכיר אף בעיה או טענה כזו בוולוואים של השנים האחרונות.

בכל אופן, אני אישית את הNX פחות אוהב. הולוו מעולה בעיני ומאוד התרשמתי ממנה בכמה שעות שביליתי איתה, אבל לעיצוב הלגואי שלה אני פחות מתחבר. בביקורות שהNX מעולם לא כיכבה בהן, הוולוו זוכה למחמאות מקיר לקיר.

לגבי הX3, יצא לי לבלות 24-48 שעות עם כל אחת משלושת הדגמים הרגילים שלה (בנזין ודיזל) והיא פשוט מעולה. העיצוב משעמם נורא (איפה היא ואיפה סטלביו לדוגמא) אבל לא מכוער. בכל מקרה, מדובר בקטגוריה אחרת מXC40 כי המתחרה שלה זו הXC60, ואני מניח שהNX נכנסת למשוואה של פותח השרשור בגלל התמחור שלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שקופצנות בלקסוס הוא עניין אישי וכל אחד והרגשתו, לכן הצעתי נסיעת מבחן.

אולי הוולוו לטעמך יותר טובה, אצלי היא נפסלה בגלל סחירות עתידית, אמינות נמוכה והזדקנות

מזעזעת. הבחור הציע רק 2 רכבים אז הבחירה שלי מבין ה2 היא הלקסוס.

ולכן הוספתי את הX3 שלטעמי מנצח בגבולות המחיר של הלקסוס והוולוו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק לטעמי אלא לטעמו של כל ביקורת שאי פעם קראתי. הלקסוס רכב בינוני, בזמן שהוולוו רכב פשוט מצוין.

אני חושב שחבל שאתה מונע מדעות קדומות כשאתה מייעץ לאנשים, אבל אני מניח שגם בצרפתיות לא היית נוגע.

לגבי הX3, המחיר הכי בסיסי שלה אחרי הנחה, עדיין יקר מהXC40 הכי יקרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, שניכם צודקים, בתור רכב הוולוו בליגה אחרת לגמרי, גם בעיצוב וגם בהגשה, עולם אחר, יחד עם זאת, עוד 4 שנים שהוא ירצה למכור, זה יראה אחרת לגמרי. '

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שקופצנות בלקסוס הוא עניין אישי וכל אחד והרגשתו, לכן הצעתי נסיעת מבחן.

אולי הוולוו לטעמך יותר טובה, אצלי היא נפסלה בגלל סחירות עתידית, אמינות נמוכה והזדקנות

מזעזעת. הבחור הציע רק 2 רכבים אז הבחירה שלי מבין ה2 היא הלקסוס.

ולכן הוספתי את הX3 שלטעמי מנצח בגבולות המחיר של הלקסוס והוולוו.

מתי נסעת בוולוו לאחרונה? תיגש ותנסה להזמין את ה-xc40 ותבדוק מהו זמן ההמתנה לרכב (וזה לא שאין מסירות/ הקצאות לישראל).

מזמין אותך באופן אישי לראות את רשימת הלקוחות שממתינים ל-xc60 ו-xc40 יד שניה בטרייד אין שלנו.

בנוסף, מזמין אותך לראות את ה-s60 שלי אחרי 8 שנים ו-160000 ק״מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסעתי על ה-NX, אבל ה-XC40 פשוט נהדר. מאוד אהבתי.

מזכיר את המבחן שהיה כאן לוולוו לפני זמן לא רב (ההתרשמות שלי בתגובות):

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?666464-%D7%95%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%95-XC40-%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9A

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ברכב צרפתי כן הייתי נוגע, גם בוולוו הייתי נוגע ועוד אך הייתי נוגע, נשמע מכם כאילו השמצתי את הרכב.

אז זהו שלא רבותי, זו דעתי על הוולוו וגם על הלקסוס, אם אני משווה בניהם , גם עם דעות קדומות ובלי דעות בכלל,

זו עדיין דעתי, בשביל זה אנחנו כאן בפורום וכל אחד מוסר את דעתו, לא חייב.

רגע, מי מזדקנת טוב יותר?

מי נסחרת במחיר גבוה יותר?

מי תימכר מהר יותר?

מי אמינה יותר?

בבקשה בלי דעות קדומות, פשוט להשוות בין הרכבים (וולוו לקסוס).

כן, אני מכיר וולוו, אני נוסע לפעמים בוולוו של חבר טוב XC60 2012, שלו נראית פח, אני מאוד אוהב את הנסיעה בה.

אמרתי לו כשימכור לי אותה. כי במחיר מחירון הוא יחלום למכור אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...