Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף 2004, הרכב מתכבה בעצירות, ורועד בזמן נסיעה

Owned
שימו לב! השרשור הזה בן 1864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אחד הרכבים שיש לנו במשפחה הוא פולקסווגן גולף 2004, הרכב בו אני נוסע, ויש מספר "תופעות" שהתחילו להופיע לאחרונה.

הייתי שמח לדעת מה יכולה להיות הבעיה -

הדבר הראשון שהופיע היה שבזמן נסיעה הרגשתי שהאוטו קצת "מגמגם" ו-"רועד", אבל מעבר לכך לא קרה שום דבר "מיוחד".

בהמשך, בפעמים מסוימות בהן עמדתי ברמזור אדום או בתמרור עצור, אם הייתי "עומד עם הרכב מספר שניות, הייתי מרגיש גמגום

רציני, שלאחריו הסל"ד היה יורד בחצי (לכחצי סל"ד) ואז עולה בחזרה (הרכב כמעט נכבה, אבל לא), ואז מתייצב.. ככה מספר פעמים.

השיא קרה לי בנסיעות האחרונות - כשהגעתי שוב למצב שאני עומד עם הרכב, ברמזור אדום לדוגמא, אחרי מספר שניות הרכב פשוט נכבה,

ונדלקה נורה אדומה של מצבר בלוח השעונים. כיביתי את האוטו, חיכיתי מספר שניות, באתי להניע שוב, ולא הצלחתי להניע את האוטו רגיל,

אלא הייתי צריך לשים גז כדי לעזור לרכב להניע..

לקחנו את הרכב למוסך פעמיים בתקופה הזו, למכונאי שמטפל לנו באופן קבוע ברכב - אבל הוא לא ראה סיבה שבגללה התופעות האלו יקרו.

בקשר למצבר - החלפנו אותו לפני כשנה וחצי. הלכתי לחשמלאי שיבדוק את האלטרנטור והמצבר, הוא אמר שהמצב שלהם בסדר גמור..

יש לכם מושג מה עלול לגרום לתופעות האלו?

מצטער אם חסרים פרטים, אני לא מבין גדול כדי לדעת אם יש עוד משהו רלוונטי להוסיף, אבל אם צריך אז רק תגידו.

תודה רבה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, נעשה לפני קצת יותר משנה, ומאז (בזמן שהרכב היה בטיפולים אצל המכונאי), הוא בדק אותה שוב או ניקה אותה שוב

ככה שאני מאמין שאפשר לשלול את זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחוש שלי, כן כך אותו בערבון מוגבל אבל ישנה סבירות מסויימת לבעיה במשאבת דלק (גמגומים בנסיעה+ קושי בהנעה כפי שציינת). עוד רכיב פוטנציאלי מנוע צעדים תקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שמקלות ההצתה סיימו את חייהם. סריקת תקלות תעלה על מקל או מקלות הצתה תקולים.

שים לב ! במידה ונמצא מקל הצתה תקול רצוי להחליף את ארבעתם באותה הזדמנות.

אתה יכול לעלות צילום של איזור מקלות ההצתה לאחר פירוק כיסוי הפלסטיק של המנוע בכדי לתת לך חוות דעת יותר מדוייקת. שים לב שבזמן פירוק כיסוי המנוע יש לפרק תחילה את צינור יניקת האוויר וגם את הקונקטור של שסתום הוואקום בצד ימין מתחת למכסה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...