Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב יד 2 יחסית זול לחייל משוחרר - קטן, חסכוני, אמין

Owned
שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אז כמו שהכותרת אומרת, אני חייל משוחרר, ומחפש לקנות את הרכב הראשון שלי. מניסיון עבר עם רכבים של המשפחה,

או של חברים - נראה שבאמת רכב יפני הכי מוצלח. אנסה לפרט כדי שתבינו טוב יותר איזה סוג של רכב אני מחפש:

- קטן (לא סדאן, אלא מיני או משהו)

- אמין (שלא כל שני וחמישי במוסך, שלא סובל מבעיות רציניות כמו חשמל / גיר וכו', וכמובן שיטופל בזמן)

- חסכוני (לא מצפה ל-1:20, אבל עד כמה שאפשר)

- זול (יחסית, בסדר גודל של עד 15,000₪, בשאיפה לפחות.. בכל זאת, רכב ראשון וההון העצמי שצברתי "לא בשמיים")

- שנתון (מן הסתם השאיפה לכמה שיותר חדש, אבל הבנתי שיש רכבים ישנים שדווקא יוצא מוצלחים, כמו 2005-6-7, אז לא קריטי)

מבחינת אופי שימוש: נטו נסיעות לחברים, לעבודה (של גג 40 ק"מ כל כיוון), לסידורים וכו'.

מבחינת: אופי נסיעה: נסיעה רגועה, לא קורע אותו, לא רכב של עבודה או משהו.. יומיומי.

זהו בגדול, השתדלתי לפרט כמה שיותר כדי שתבינו לאן אני חותר.. אני מקווה שיש משהו כזה שעונה על הקריטריונים,

ובכל מקרה, גם אם יש משהו שאתם חושבים שיכול להתאים והוא קצת חורג ממה שציינתי - יותר מאשמח אם תציעו. תודה רבה! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני הולך ? אם כן, אני ממליץ על פיאט פנדה, היא אמינה למדי למרות מוניטין המותג וזאת הודות לפשטות המכאנית שלה.

היא חסכונית ומרווחת (יחסית לקטגוריה שלה) אך בעלת מימדים קטנים.

בנוסף, הודות למוניטין המותג היא חווה ירידת ערך דראסטית כך שתוכל להשיג אקזמפלר משנתון מתקדם בתקציב שהצבת לעצמך.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק דייהטסו סיריון למשל, נחשבת לאמינה ולא יקרה לאחזקה.

לא חיסכונית כמו מיני ידנית, אבל כיוון שהדרישה היא לאוטומט אין משהו ממש חיסכוני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק דייהטסו סיריון למשל, נחשבת לאמינה ולא יקרה לאחזקה.

לא חיסכונית כמו מיני ידנית, אבל כיוון שהדרישה היא לאוטומט אין משהו ממש חיסכוני.

סיריון נשמע באמת נחמד, תודה על ההצעה!

איזה שנתון אני יכול להביא בעד סכום של 15,000₪?

ושאלה נוספת, אם הבנתי נכון, נפח המנוע שלה ממש קטן.. לא?

אני גר בצפון, באיזור בו יש לא מעט עליות גדולות.. זה לא "יגמור" את האוטו?

בכל מקרה אקח את ההצעה בחשבון, ואשמח לשמוע עוד הצעות ממך / מאחרים, במידה ויש. תודה שוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שנתון תבדוק ביד 2.

הסריון לא רכב חזק אבל יספק לגמרי לדעתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...