Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיג חדש עם תאריך ישן

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 1856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא חושב שעשית טעות נוראית.

אני ממש לא מסכים עם כל מה שנאמר כאן על צמיג עד חצי שנה (???)

אני חושב שצמיג עד גיל שנה אין איתו שום בעיה.

אני גם חושב שעם צמיג מעט יותר משנה אין ולפעמים שאין ברירה, מתפשרים. אבל אם זה צמיג נפוץ, אין באמת סיבה לקחת צמיג בן יותר משנה.

לגבי הסיפור שלך - אין לי ספק שהצמיג תקין לנסיעה. מקסימום תחליף אותו מוקדם יותר ואז ההפרש הכספי שחסכת פשוט יתקזז עם אורך החיים הקצר יותר.

שיקול שלך. אני כן הייתי הולך על צמיג חדש ובטח על דגם חדש אם הוא טוב יותר. אבל יכול להבין את נקודת המבט שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ראשית, גם אני בודק את התאריך של הצמיג כי אם אפשר אז למה לא, במיוחד כשהצמיגים יקרים (ג'יפ מגודל).

פותח השרשור- ממש אין צורך להדבק לדגם מסוים שראית וכבר לא מיוצר. צריך צמיג טוב ומתאים, אתה לא הולך לקצה של הרינג עם זה כרגע. קונטיננטל מהצמיגים האיכותיים והטובים בשוק.

לגבי המיתוס הנכון חלקית של תוקף הצמיג. יודע דבר (אבל באמת יודע) סיפר כי זה החל כשמישהו ייבא כמה מכולות של צמיגים המיועדים לעגלות ומכר אותם כצמיגים למכוניות. במקרה, הצמיגים היו די ישנים, תקשרו בין השניים ותבינו איך נוצר העניין הזה. למה נכון חלקית? כי חובה אחסון מתאים + לאחר שנתיים-שלוש אכן הצמיג עשוי "להתייבש" גם באחסון טוב.

מצד שלישי, לך תסמוך על האחסון של החבר'ה בפנצ'ריה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחסן מקורה ומקורר... למקורה אפשר להאמין,

אבל מקורר? בטח שמו אותו במקרר יין עם בקרת לחות,

שכחו להוסיף לך את החרטוט הזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שקראתי את התגובות המפגרות והמתנשאות של "בעלי המקצוע" שהוזכרו פה, שוב אצטט את ליאור ברוך-יש צמיגאי, ויש פנצ'רמאכר.

לא חסרים בעלי מקצוע רציניים, שמכבדים בקשות לגיטימיות של לקוחות שמבינים עניין, ולא צוחקים עליהם בהתנשאות טפשית ומיותרת

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אותו "צמיגאי" זורם איתך בעניין ה"חצי שנה זה הגבול", אז הוא חכם כפליים. הוא לא נכנס לויכוח עם מי שחושב שהוא מבין ואינו מבין. הרגולציה, התקינה וכל היועצים האובייקטיבים הנוגעים בעניין באירופה וארה"ב מדברים על 6 שנים כתחום הבטוח.

שוב, גם אני לא אקנה צמיג בן יותר מכמה חודשים כי זו הפרקטיקה שקיימת, מזיק זה לא ולא רע להיות על הצד הבטוח מאוד מאוד. עדיין, זה לא עושה את זה נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלפי החוק במדינת ישראל, הצמיג יכול להיות בן 8 שנים.

זה בגלל שהוא נעל אותם במשך תקופה... אם תקנה נעליים חדשות, לא תשים לב בכלל לתאריך (שאין), גם אם הן יהיו בנות 10.

קרה לי עם נעליים צבאיות חדשות לחלוטין ששכבו אצלי כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה שבצמיגים לא חוסכים.

אבל אתה החלטת ללכת בדרך שבחרת, ואתה ילד גדול. בכל מקרה לי נראה שפתחת את השרשור רק כדי לקבל חיזוקים על הבחירה שכבר עשית מראש. אחרת, לא היית רוכש אותם.

מקווה שלא תצטער על כך.

לא, פתחתי את השרשור לפני הקניה. אחרי התגובות פה לא ידעתי מה לעשות, הצצתי בשרשורים אחרים דומים וקיבלתי חיזוק. אחר כך שוב שיניתי את דעתי, אבל דיברתי שוב עם הסוכן ונרגעתי. זה מראה לך שעד עכשיו אני לא סגור לגמרי על זה.

אני לא מבין למה יש כמוך שחושבים שכל הקטע שלי זה לחסוך 1000 שקל, זה בכלל לא ביג דיל. פשוט הייתי נעול על הדגם שרציתי, ויש כזה רק ישן. הדגם השני יותר מתאים לשטח והוא לא נוח (יש רק שני דגמים זמינים במידה שלי).

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחסן מקורה ומקורר... למקורה אפשר להאמין,

אבל מקורר? בטח שמו אותו במקרר יין עם בקרת לחות,

שכחו להוסיף לך את החרטוט הזה.

מקורה ומאוורר. יש חלונות פתוחים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שלישי, לך תסמוך על האחסון של החבר'ה בפנצ'ריה..

אני חוזר ומדגיש שהאיחסון של הצמיגים היה במחסן הראשי של קונטיננטל ולא בפנצ'ריה, הזמנתי אתמול וזה צריך להגיע בעוד שעתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקורה ומאוורר. יש חלונות פתוחים...

אם זה ככה, בוודאות לא הייתי רוכש צמיגים בני 3. זה צריך להיות מחסן מבוקר טמפרטורה ולחות לדעתי, לא מספיק שזה סתם מחסן ראשי של המותג. לא בטוח שיש בכלל מחסן צמיגים כזה בארץ. זכרתי שלמישלין יש, אך לא מצליח למצוא לזה סימוכין. מתוך סקרנות שלחתי הודעה בפייס ליבואן מישלין, אעדכן אם יענו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנית בעלילה... לא יודע למה טעיתי והזמנתי 255, אצלי זה 225. משום מה העתקתי מהרשיון 255... הלך הדיל, עכשיו מחפש משהו אחר. אין קונטיננטל. יש המלצה על דגם של מישלין?

עריכה אחרונה על ידי outlander

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא באמת חושב שאני משקר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...