Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולי דיפייזר רנו מגאן 2 2007

shimshia
שימו לב! השרשור הזה בן 1856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

הפולי דיפייזר הוחלף לפני ארבע שנים בהחלפת טיימינג, לאחר שבקע ממנו רעש קבוע אך מתון במשך שנתיים לפני.

כעת ארבע שנים ו 80000 ק"מ אחרי החלפתו, הוא השמיע לראשונה רעש בעת התנעה שנייה בבוקר (התנעתי פעם ראשונה נסעתי קילומטר, כיביתי והתנעתי לאחר מספר דקות ואז הוא הרעיש מייד בהתנעה).

עברו יומיים מהמקרה ומאז הוא לא הרעיש שוב.

אני כותב זאת, כי הרכב נמצא לפני החלפה סדירה של טיימינג ואני תוהה האם להחליף גם את הדיפייזר על הדרך? מה שכרוך בהוצאה של עוד כמה מאות שקלים.

האם מקרה יחיד של הרעש בהתנעה של הדיפייזר, לאו דווקא מסמן על בעיה, כל עוד המקרה לא חזר על עצמו?

האם במקרה הזה כדאי להתחבר לסורק רנו לראות אם הוא קורה תקלה בעניין? אולי יש מקום לבדוק ראשית את הסולונויד של הדיפייזר?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לסלונואיד, כדאי מאוד להחליף את הדיפייזר בטיפול טיימינג הקרוב אחרת הרעש יחמיר.

הרעש נובע משחיקה בשן הנעילה ובהמשך השן נשברת לגמרי והגלגלת מרעישה מאוד ומשנה את התזמון לרעה ללא יכולת שליטה.

בשבל להחליף את הדיפייזר דרוש כלי ייעודי שנועל אותו במצב ספציפי מאוד ובנוסף לסרגל הנעילה של הגלי זיזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

עוד דבר, לגבי הדיפייזר קראתי תגובה פעם, שהחל ממתיחת הפנים במגאן מ 2007, אין יותר דיפייזר תזמון משתנה והמנוע ירד ל 110 כ"ס.

מישהו יודע משהו על זה? כי אצלי במגאן 2007 המוסך רשם בקבלה שהחליף לי דיפייזר מרעיש במהלך החלפת הטיימינג לפני ארבע שנים. בנוסף, במבט מלמעלה על המנוע נראה לי שאני כן מזהה סולונואיד דיפייזר משמאל למצתים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הספק המנוע שרשון ברישיון הרכב?? 115 כ"ס - עם דיפייזר. 110 כ"ס - בלי דיפייזר.

כל המגאן 2 עם דיפייזר,

במגאן 1 אין דיפייזר.

גם זה לא משנה, כי הוא רשם שהוא כבר החליף אותו בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגאן 2 עד 2007 115 כס עם דפיוזר

מ 2007 בדגם לאחר מתיחת פנים 110 כס ללא דפיוזר.

נ.ב

במגאן 1 אין דפיוזר

מאיפה המידע הזה?

כל המגאן 2 1.6 עם גלגלת דיפייזר, עד הדגם האחרון 2009!

אפילו פלואנס 1.6 אותו מנוע עם דיפייזר.

ברנו קנגו בנזין 1.6 אין דיפייזר.

אני עובד יום יום עם רנו דאציה וניסן.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המגאן 2 עם דיפייזר,

במגאן 1 אין דיפייזר.

גם זה לא משנה, כי הוא רשם שהוא כבר החליף אותו בעבר.

קודם כל אני לא מטיל ספק בזה שבאוטו של פותח השירשור יש דייפייזר, אם זה מה שהפריע לך :-)

מאיפה המידע:

אני זוכר שכשהמגאנים האלו היו עוד יחסית חדשים ובהרבה מקרים היה צריך להחליף דיפייזר כבר בטיימינג הראשון אחרי 4 שנים, דובר פה בפורום כמה פעמים על זה שבמתיחת פנים של 2007 מגיעה גירסת מנוע K4M אחרת ללא תזמון משתנה, כמו של קליאו 3.

אפשר לבדוק את זה לפי 3 מספרים שבהמשך לקוד מנוע אבל אם אתה אומר שזה לא נכון - אני סומך עליך לגמרי בדברים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי לא התכונתי חלילה לפגוע בך אתה צודק בזה שבמנוע k4m יש כמה גרסאות שונות בעיקר בראש המנוע ומערכת ה

הקירור

נכון בקליאו 3 אין דיפייזר.

באופן אישי לא נתקלתי במגאן 2 ללא דיפייזר.

המערכת הזו לא אמינה במנועים האלה יש בה המון בעיות בשסתום תזמון עצמו, בגלגלת ובעיה של שחיקה בקאמשפטים ואיבוד לחץ שמן לגלגלת, וסתימות שמן בשסתום.

לעיתים ישנם בעיות שאינם מקפיצים קודי תקלות והרכב לא מניע בכלל או כבה לעיתים ללא סיבה כתוצאה מכשל במערכת הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת הזו לא אמינה במנועים האלה יש בה המון בעיות בשסתום תזמון עצמו, בגלגלת ובעיה של שחיקה בקאמשפטים ואיבוד לחץ שמן לגלגלת, וסתימות שמן בשסתום.

הבעיות התחילו עוד כשהמכוניות היו יחסית חדשות, באיזור 90 - 100 אלף ק"מ וטיפול טיימינג הראשון, בחלק מהמקרים זה תוקן על חשבון היבואן כ"רצון טוב" אחרי שהאחריות הסתיימה. מדובר על מכוניות שהיו כ 4 שנים על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...