Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית חזקה

שחר וסרמן
שימו לב! השרשור הזה בן 1842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, שלום רב לכל חברי הפורום, אשמח לעזרה בבחירת רכב

אני רוצה לרכוש מכונית משפחתית (עד 5 נוסעים), בגדול הסכום הוא עד אזור ה 60,000

אני מחפשת מכונית עם ביצועים טובים יחסית למשפחתית, כלומר שגם תרגש כשלוחצים על הגז

וגם תהיה מרווחת ומפנקת

קצת היסטוריה, כרגע אני נוסעת בסוזוקי ליאנה 2007, לפני כן הייתה לי סובארו פורסטר 2014 ולפני כן הייתה לי הונדה אקורד 2009 2.0 ליטר

בגדול נראה לי שהתמקדתי על הרכבים הבאים , למרות שאני מוכנה כמובן להצעות

1. אופל אינסיגניה 2012-2014 - נראית מפנקת ואמינה ועם מנוע 2 ליטר ו 220 כ"ס נראה לי שתהיה חזקה

2. פורד מונדיאו 2013-2015 - גם כן גדולה וחזקה, הייתי מעדיפה את הטיטניום על פני הטרנד אבל לא מצאתי למכירה

3. אלפא רומיאו 159 - 2011 - חבר שהייתה לו כזאת הזהיר מרמת אמינות נמוכה, אז כרגע לא נראה לי שאני רוצה להיכנס לסרט הזה

לגבי היפניות (מזדה 6, סובארו B4, הונדה אקורד....) נראה לי שהן חלשות מדי ולא ממש מפנקות בנסיעה למרות שאני חייבת לציין שמאוד אהבתי את האקורד, בעיקר את הצורה שבה כוונו הבולמים (קשיחים) אבל הייתה נמוכה מדי כי בכל זאת גם אני צריכה להסיע את הילדים (3) ואת אמא שלי לפעמים.

לגבי התמונה, סתם חזרתי לפני מספר ימים מספרד, ובחנייה של המלון נחה לה מקלרן

IMG-20190317-WA0015.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את האינסיגניה אני לא כל-כך מכיר.

מהמונדיאו הייתי נזהר אם עלויות תחזוקה שפויות נמצאות אצלך ברשימה. הגיר בעיקר הוא נקודת תורפה יקרה עד יקרה מאוד לתחזוקה.

את האלפא אני גם לא כל כך מכיר אבל להבנתי לא מדובר ברכב מאוד זול לתחזוקה, בטח שמדובר באקזמפלר כבר לא כל כך חדש,. חכי לחוות דעת של מי שכן מכיר, או שתשאלי בפורום אלפא.

אופציה נוספת (אם כי קצת גבולית בתקציב) תהיה לחפש פיג'ו 508, אבל רק אחרי מתיחת הפנים (עיצוב קצת שונה, בעיקר בחזית, ומנוע עם 165 כ"ס). בשום פנים לא להתפתות לקנות אחת ישנה יותר (156 כ"ס), שוב, עלויות תחזוקה פחות שפויות (לישנות, החדשות אמורות להיות הרבה יותר סבירות).

ואם אפשר להעלות קצת את התקציב - וולוו s60 מ-2014 והלאה, גם אחרי מתיחת פנים, מנוע 2 ליטר (190 כ"ס ל-T4, ו-245 כ""ס ל-T5, המנועים הקודמים 2 ליטר עם 203 או 240 כ"ס ו-1.6 ליטר עם 180 כ"ס פחות מומלצים, כי הם מגיעים עם הגיר הרובוטי של פורד, היישר מהמונדאו).

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינסגניה לא אמינה. נקודה. בעיות במתלים, בעיות אקוטיות במזגן, בעיות מחשבים, בקיצור לא כדאי. הפורד מזדקנת לא יפה, חיצונית ופנימית, מנועי הטורבו שלה, רגישים להזנחה וקמ גבוה, הגיר גם הוא עדין, המזגן חלשלוש. לדעתי, תחפש 508 דור 2 עם המנוע המחודש, לדעתי, היא הסיכוי היותר טוב לקבל רכב שגם תוכל להנות ממנו.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל אינסיגניה - כן - היא תהייה חזקה, אך לאור אמינות מפוקפקת של האופלים למיניהם - לא ממליץ.

פורד מונדיאו - לא מכיר, אבל יש חבר'ה בפורום שהחזיקו/מחזיקים רכב כזה ויוכלו להרחיב/הרחיבו.

אלפא 159 - תלוי באיזה דגם מדובר - אם המוגדש (TBI) - אז חזקה. בכללי - אחזקת 159 לא זולה ועדיף עד כמה שניתן שתתבצע ע"י מוסכים שמכירים את הדגם. פרט לזה - הרכב הכי מעוצב מבין השלושה שציינת.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנסות למצוא סופרב. אם לא - אז אוקטביה 1.4 / 1.8

אופציה אחרת היא סובארו B4 עם מנוע 2.5 .

עוד אופציה - שברולט מאליבו. אולי אפילו מהדור החדש...

עריכה אחרונה על ידי daniel.gri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילוב של רכב חזק (שהיה פעם יקר) ומחיר זול בדרך כלל לא עובד טוב.

תקציב יחסית נמוך , אמינות חשובה, תחזוקה זולה גם חשובה. לכן הייתי ממליץ לא לפסלול אופציות יותר חלשות כמו מזדה 6, הונדה אקורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לכל ההצעות שניתנו יש בעיות נילוות כאלו או אחרות - יש לי הצעה מעניינת - ב.מ.וו סדרה 3 בשנים 2009-2011 נכנסת היטב למחיר.

אם הגברת מעדיפה משהו גדול יותר - גם סדרה 5 יכולה לבוא בחשבון.

איכויות הב.מ.וו מתעלות ברוב המובנים על הצעות ה- אינסנייה/מונדיאו/159/מאליבו/סופרב/מזדה 6/ אקורד/סובארו השונות.

מצרף כמה מודעות רלבנטיות של סדרות 3/5 שבהחלט ייתנו תמורה פלוס חווייה.

318.png320.png523.png530.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לכל ההצעות שניתנו יש בעיות נילוות כאלו או אחרות - יש לי הצעה מעניינת - ב.מ.וו סדרה 3 בשנים 2009-2011 נכנסת היטב למחיר.

אם הגברת מעדיפה משהו גדול יותר - גם סדרה 5 יכולה לבוא בחשבון.

איכויות הב.מ.וו מתעלות ברוב המובנים על הצעות ה- אינסנייה/מונדיאו/159/מאליבו/סופרב/מזדה 6/ אקורד/סובארו השונות.

מצרף כמה מודעות רלבנטיות של סדרות 3/5 שבהחלט ייתנו תמורה פלוס חווייה.

תודה

ראיתי את המודעות, אבל נראה שמדובר ברכב חלש 136 כ"ס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב - גם ה - 318 עם הספק 136 כ"ס נותן 9.1 שניות במיאוץ התאוצה הקלאסי, בכלל לא רע.

הביטי נא בשאר המודעות - 320 מגיע עם 156 כ"ס, ה - 523 עם 191 כ"ס (זה כבר מתאים לך?) ואם חפצה נפשך בממש הספק ראוי ל- 530 במודעה יש 272 כ"ס .

אם תשבי בב.מ.וו ותנהגי בהן, אפילו בדגם ה"פשוט" כבר לא תחשבי על אף אופציה אחרת.

בנוסף, אולי "מביני עיניין" יפחידו אותך בנושא עלויות אחזקה/טיפולים. אכן, אצל היבואן לא זול. עדיין - האמינות הבסיסית הגבוהה ואיכות הבנייה יהוו פקטור מכריע להעדפה על שאר החלופות. ובנוסף - יש לא מעט מוסכים מתמחים שאינם מורשי יבואן שיתנו שירות איכותי ובמחיר סביר בהחלט.

עריכה אחרונה על ידי beamvelavan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר חזק ב BMW אטמוספרית מלפני 10 שנים. הן לא מזדקנות יפה, לא באמת מספקות חווית נהיגה בגרסאות החלשות ( יותר כמו חווית חרדה שמא משהו יתקלקל ) וה 3- די צפופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט מאליבו 2013 2.0 ליטר טורבו 6.3 0-100

ניסן אלטימה 2014 - קשה למצוא אבל אם כן לדעתי אפשר להגיע לתקציב - מנוע 2.5 182 כ"ס, אמורה להיות אמינה מאוד

שברולט אימפלה 2013 - אמנם מעל התקציב אבל אולי אפשר להגיע לאזור ה 65K, לא יודע - רכב מפנק אבל קחי בחשבון צריכת דלק קצת יותר גבוהה מרכבי 2 ליטר (זה מנוע 3600 303 כ"ס). אמינות אמורה להיות טובה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר חזק ב BMW אטמוספרית מלפני 10 שנים. הן לא מזדקנות יפה, לא באמת מספקות חווית נהיגה בגרסאות החלשות ( יותר כמו חווית חרדה שמא משהו יתקלקל ) וה 3- די צפופה.

מה?

חווית נהיגה יש גם ב318 חלשלושה בת 11 .

לא M3 אבל בהחלט ליגה אחרת גם מהמנהלים של היום .

גם האמינות די מוצלחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה

לגבי הסופרב , שמעתי על בעיות גיר שמתקלקל הרבה.

ההונדה מעולה!, מתייחסת כמובן ל 2.4, ה 2 ליטר חלשה, 156 כ"ס ודי יקרה לאחזקה (זוכרת שכל טיפול סטנדרטי היה קריעה)

הסובארו לא כבדה מדי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצה

באמת מעניינת ה volvo T5 ואני חושבת שאוכל לעמוד במחיר.

אני יודעת שהיא אמינה ומפנקת אבל מניחה שעלויות האחזקה לא מבוטלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...