Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית כריות אוויר - אוואו 09

CorenUtz
שימו לב! השרשור הזה בן 1827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נורית כריות אוויר (לא של הניתוק) דולקת קבוע בלוח השעונים.

הרכב היה במוסך כללי במשך כמה שעות וניסו להתחבר למחשב עם כמה מכשירי בדיקה ללא הצלחה.

נאמר לי שם שבגלל שהמנוע והגיר הם לא אותו יצרן הם לא מצליחים להתחבר ולבדוק תקלות... לי אישית זה נשמע מוזר.

בכל מקרה... האם יש משהו שאני יכול לבדוק בעצמי. חיווט, מחברים ? לפני שאני מגיע למוסך של שברולט.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בדיקת מחברים נמצא מחבר מנותק מתחת למושב נהג (הלבן בתמונה).

התקלה לא נפתרה והנורה עדיין דולקת.

ראיתי שם עוד מחבר צהוב שגם נכנס לתוך הכסא... למה הוא משמש?fe80d03ec124981c36334096a706d951.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן וסליל כרית אויר נחוץ החלפה. או שתיגש למורשה שייסרקו כמו שצריך ויגידו מה הבעיה או שתתן מיספר שילדה וניבדוק לך על סליל כרית אויר ייתכן והיא זולה מאוד וכן יהיה כדאי לך ללכת על החלפה יזומה...אבל זה כבר שיקולים אישיים וכספיים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בדיקת מחברים נמצא מחבר מנותק מתחת למושב נהג (הלבן בתמונה).

התקלה לא נפתרה והנורה עדיין דולקת.

המחבר הלבן הוא רוב הסיכויים של התראת חגירת חגורה, משמיע צפצוף ומדליקת נורה של חגורת בטיחות בלוח שעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח האשכול.

בכל מקרה תצטרך חיבור למחשב גם אם תנסה ללכת בשיטת מצליח כמו שמאור הציע, ואם לא תצליח לקלוע אז תשלם כפול בכל מקרה. כי בסופו של דבר חייב לחבר סורק לאיפוס אחרת הנורה לא תתכבה מניסיוני ברכב הזה.

גש למוסך שמחזיק בסורק תקלות מקצועי של בוש, או לאנצ וכד כדי להתחבר לרכב הזה.

בקש מהאיש דיאגנוזטיקה במוסך לנסות להתחבר דרך דגמי רכבי דייהו רוב הסיכויים שיצליח אם אין ברשותו סורק מקצועי מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...