Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקת מערכת ביוב בבית קרקע לפני רכישת הבית.

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 1833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

שמנו עין על בית מקסים בהרחבה של אחד הקיבוצים. עם נחל זורם במרחק 10 מטר. אין דברים כאלה.. בגלל שהגליל מקום קטן אז הפעלנו רשת סייענים לברר אודות הבית. מצאנו שהיו בו סתימות ביוב( לא יודעים בדיוק באיזו תכיפות ומתי והם טופלו) , לפי בעלת הבית היו בסמוך למסירת הבית לפני 15 שנה בעיות שטופלו. לפי רשת המודיעין היו גם בעיות בשנים האחרונות. בביקור בבית מצאנו שעל כל דלתות חדרי השירותים יש דפי a4 עם הכיתוב " אין לזרוק נייר לשירותים". נכון להרגע יש מצד אחד סימנים חשודים רבים ומהצד ממש אוהבים את הבית. נאמר לי שניתן לזמן בעלי מקצוע שעוברים עם מיכשור ( מצלמות?) בתוך הצנרת ונותנים דוח מצב מדוייק לגבי מצב הבית בהיבט של צנרת. האם מישהו מחכמי הפורום מכיר את הנושא הזה ויוכל לשפוך מעט אור ולעוץ עצה טובה ? תודה רבה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אנשים בגליל ,

אבל לדעתי כל ביובית יכולה להחדיר גם מצלמה לקווים ולתת לך הערכה של המצב ואם יש סתימות.

חדירות של שורשים או סתימות שביובית בלחץ תוציא אותם.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

להרבה אינסטלטורים יש אנדוסקופ (אבל רציני, לא הקישקוש לטלפון מאיביי) והם מריצים אותו דרך נקודות הביקורת.

יכול לתת לך טלפון של בנאדם מהצפון עם ציוד, אבל לא יודע כמה לוקח והאם יגיע לכל מקום.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכו לתת לך טלפון של אדם רציני מאד מחיפה. אני לא יודע מה רדיוס הפעולה שלו והאם הוא נותן חוות דעת מסוג זה. למעשה מדובר במאתר היחיד שעליו אני סומך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתב יענקו.

לא סיפור בכלל, אפשר לעשות בדיקה מהירה לבד, לשפוך דלי מים צבועים ולראות מה קורה בנקודות הביקורת, אפשר לזרוק מגבונים לאסלה ולראות האם הם מגיעים לבור החיצוני, המצאות עצים גדולים תעיד על שורשים במערכת.

לא הייתי פוסל בית על כזה דבר.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הכי גרוע אפשר לסלול קו ביוב חדש עד לבור היישובי החדש, לא נראה לי לי כזה ביג דיל בשביל בית שאתם אוהבים ורוצים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור החשד שלי הוא לא שורשים אלא תכנון לקוי (קוים אופקיים ארוכים בקטרים קטנים יחסית). אלה דברים שלרוב ניתן לפתור על ידי הוספת שוחה או בוסטר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור החשד שלי הוא לא שורשים אלא תכנון לקוי (קוים אופקיים ארוכים בקטרים קטנים יחסית). אלה דברים שלרוב ניתן לפתור על ידי הוספת שוחה או בוסטר.

בדיוק.

גם לי זה נשמע כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, מה שנכתב בהודעות האחרונות נכון. הבעיה לא מסובכת והפיתרון פשוט בעיקר אם זה הבית שאתם רוצים.

מצד שני, בבית שלנו, שבו אנחנו גרים עכשיו והיה מושכר כמה שנים עד שנכנסנו לגור בו, היתה בעיה של לחות שעלתה מהקירות, בעיקר סביב שירותי האורחים שנמצאים במרכז הבית. בגלל שלא עלינו על בעיה ספציפית כי הכל זרם פיקס אז פשוט החלפנו את כל מערכת הביוב עד למנהול הראשי. בסוף גילינו שהבעיה היתה בשירותי אורחים. השרברב הבן *ונה התקין את הזוית מהאסלה לצינור הביוב בלי גומייה וכל פעם שהורידו מים הכל עלה מתחת לבלטות...

הגומייה עולה שקל. מאחר ומדובר בבית קרקע, לקח לי שבוע של חפירה, על הברכיים, בידיים, מתחת לבית כדי להגיע אליה.

כיום 5 שנים אחרי, הכל יבש.

מבחינת עלויות, את התיקון אבא שלי ואני עשינו בעבודה עצמית. הצנרת והמחברים עלו כמה מאות שקלים ועוד יומית מחפרון. אני מעריך שהכל עלה כ 2200 שקל. עיקר ההוצאה היתה המחפרון.

אין לי מושג כמה יקח אינסטלטור.

תחשוב חיובי, אבל קח בחשבון שיכולות להיות הפתעות.

בהצלחה.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העידוד ללכת עם הלב. האיסטרטיה נקבעה. כעת נותר להחליט אם הולכים על בדיקת צנרת פרטנית ב2000 שח, או על בדק בית מקיף שאיני יודע עדיין את עלותו. אשמח לשמוע את דעתכם והמלצתכם על חברות בדק בית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בדק בית מיותר אם אתה לא רואה משהו מיוחד: עכשיו לאחר תקופת הגשמים, האם ראית סימני רטיבות? את מערכת החשמל קל יחסית לבדוק. סדקים וכו' - לא בעיה לראות, אני מניח שהבית לא חדש מאד? כל המחלות היו כבר צריכות לצוץ. האם יש מע' גז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בדק בית מיותר אם אתה לא רואה משהו מיוחד: עכשיו לאחר תקופת הגשמים, האם ראית סימני רטיבות? את מערכת החשמל קל יחסית לבדוק. סדקים וכו' - לא בעיה לראות, אני מניח שהבית לא חדש מאד? כל המחלות היו כבר צריכות לצוץ. האם יש מע' גז?
הבית יבש לגמרי. מעט סדקים בטיח. שקיעה במרפסת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
הבית יבש לגמרי. מעט סדקים בטיח. שקיעה במרפסת.

אני בגישה של ירחמיאל, בעיקר אחרי חורף.

אבל המרפסת השוקעת מדליקה נורה אדומה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...