Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי כרום ניקל לגנטים

igrinber
שימו לב! השרשור הזה בן 1834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש מקום לביצוע ציפוי לסט גנטים מתכת בטבילה ,חיפשתי באתר ובגוגל, אף אחד לא מוכן לבצע ציפוי לגנטים באזור המרכז , ( גם לא גלונומטה ) .

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכ. למה?

אם זה לא שכנע אותך לרדת מזה, אני יודע שאודיבה עושים צביעה בטבילה, יכול להיות שזה יעזור לך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות , הכוונה לא לצביעה בסגנון אקדח צבע אלה לציפוי ניקל/כרום ( התהליך נעשה בטבילה ) כנראה שלא שאלתי נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באזה"ת ברקן חברה קטנה שמבצעת ציפויים למתכות אני לא זוכר את שמם מאמין שהם מופיעים בגוגל

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפוי ניקל כמעט כל אחד יכול לעשות. אני פעם בניתי לי ערכה בבית.

הבעיה שניקל איכותי, שיחזיק מעמד לאורך זמן, בפרט בבלאי הגבוה אליו חשוף ג'אנט, הוא חוכמה לא קטנה שמצריכה עיסוק עם רעלים פסיכיים ואני בספק אם מישהו בארץ עוד עושה את זה, "כמו פעם".

הכוונה לציפוי נחושת לפני הניקל, ניקל ואז ציפוי "חתימה" עם כרום.

לכן לדעתי הרעיון של ציפוי עם החומר המיוחד שנאפה בתנור הוא פתרון טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות , ציפוי באבקה לפי מה שבררתי עם מקומות שמתעסקים ומוכנים לעשות לא מצליחים להגיע לרמת ברק של גילוון כרום ניקל ,מקומות ומפעלים לא מוכנים יותר לבצע ציפוי ניקל בטבילה ( לדוגמא - גלונומטה ) לגאנטים ( היחיד שהסכים ביקש 1000 שקל לגאנט) , האינטרנט מלאה במקומות המבצעים ציפוי וניל ( מדבקה ) - אבל הישום על גנטים לא יחזיק מעמד , לפי חוקי המדינה לא ניתן ליבא סט גאנטים מחול ( לרכב אספנות -רק אחד עם אישור ) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...