Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יכולה להיות הסיבה להרגשה שהרכב פחות סוחב? (פולקסווגן טרנספורטר 2013 2.0 TDI ידני)

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 1863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, תודה על כל התשובות. רק עכשיו מצאתי זמן להיכנס לפורום. יגאל אין טוב ממראה עיניים, אולי נמצא זמן פנוי ונקבע, תעשה סיבוב על הרכב ותחווה את דעתך? (:

מוזר שאחרי 5 שנים, כבר יש ירידה. אבל מי אני שאקבע דברים כאלה, זה סה"כ רכב ראשון שלנו.

אם אכן נראה שיש ירידה (כאילו, אם תשים לב למשהו, אם בכלל תוכל למצוא זמן) אולי באמת שווה להיכנס לתהליך שניסיתי להימנע ממנו:

למכור את הרכב, ולרכוש חדש.

הציעו לנו עליו 60K, כשהמחירון בסביבות 80. זה אחד הדברים שלא רציתי לעשות פשוט, להתעסק עם מחירים, כספים, וקונים.

לא נכנס לעיניינים כספיים רק בגדול טרנספטרטר עם 50 אלף ק"מ זה אוטו חדש, טרנספטרטר שעובד כמונית עושה את זה בחצי שנה.

שמעת על מישהו שמחליף מונית כל חצי שנה?

בלי קשר לזה, יכול להיות שכן משלם לך להחליף אחרי 5 שנים בגלל ההטבה בקניה.

רק שים לב שיש מחירון רגיל ומחירון רכב נכה שהוא יותר גבוה ולקוח בחשבון רכב שמור עם ק"מ נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאמרתי הרגע לאחי. שזה לא משהו נורמלי לרכב שעבר 50K.

הרכב הזה אמור לדעתי לעבור בקלות 250, מינימום. אם אני לא טועה (לא מבין גדול ברכבים).

התחלתי לחשוב, מה זה יכול להיות?

אולי הצטברות פיח?

לא יודע אפילו מאיזה כיון זה בא לי, אבל אולי, יש מצב?

אולי לקנות איזה תוסף. או לנסות הפעם לתדלק בתחנה היקרה יותר (שכחתי מה שמה, זאת שבסולר שלהם יש גולד דיזל, משהו כזה).

אולי זה ינקה את המערכות/מה שצריך מבפנים ויעשה איזה שהוא שינוי לטובה?

לא יודע מאיפה לתקוף את זה. במיוחד אחד כמוני שלא לא אוהב מוסכים. אלא פשוט חסר ניסיון עם מוסכים.

לא רוצה ישר למהר ולהיכנס למוסך. לא בגלל הקטע הכלכלי. להפך, שלוש שנים אחרונות הרכב עבר טיפול אצל חבר הכנופיה, הוא לא נכנס למוסך (חסכון כלכלי), אלא יותר

בגלל הקטע שאני ישר חושב שלך תדע מה יגידו, אולי תצטרך להשאיר את האוטו, איך תדע שלא סתם אומרים לך (לא מוסיף לזה מה שהיה אתמול בחדשות 10,

התחקיר על מוסכים, שבגלל פיוז שרוף גבו כמה אלפי שקלים - זה רק מחזק אצלי את הסיבה לא למהר להיכנס למוסך, או לפחות לא להיכנס לבד {אבל אם אין אני לי מי לי, אין לי עוד עם מי} ולנסוע עד לת"א בשביל מוסך רון, חשבתי על זה: לא פרקטי.

הנסיעה מקרית גת, הזמן, זה יום שאין לדעת.

בקיצור, חייב לרכוש ידע בסיסי לפחות במכונאות ברכבים, בשביל להיות רגוע במצבים כאלה.

יגאל אם תראה את ההודעה ותסכים שניפגש, בשביל להציץ, לבדוק, לעשות נסיעה - אני אשמח שתגיד לי אם זה אפשרי. נקבע למתי שנוח לך.

אין כמו עין של מישהו מנוסה על מנת לעבור על כל מה שזה יכול להיות, לפתוח מכסה מנוע, לשמוע ולהרגיש תוך כדי נסיעה.

או אם יש פה עוד מישהו שמבין, מהאזור שלי (קריית גת). בינתיים מי שאני מכיר זה את יגאל.

אגב, התחלתי גם לחשוב אולי זה בכלל הטורבו, אבל שוב אני לא מבין גדול וזה נראה כרגע שאני משחק בניחושים (אכן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה עשויה להיות פשוטה לתיקון, בטח שלא תעלה 20,000 שקל, כך שלא זו הסיבה בגללה הייתי מציע לך להוריד סכום כזה מהמחירון. לא יודע מה שווי הרכב בשוק ומה הסחירות שלו. יחד עם זאת, אם זה רכב נכים, למיטב ידיעתי הנכה זכאי להחליף רכב ללא מסים כל 3 שנים, כך שהחלפת רכב בהחלט הגיונית בתנאים אלו.

נכה מוסע שלא נוהג זכאי להחלפה כל 5 שנים כמדומני.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...