Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינפיניטי באירופה - הסוף...

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאור המכירות העלובות משהו (האירופאיים לא ממש התחברו למותג, וגם הביקורות הפושרות בקרב עיתונות הרכב לא ממש עזרו אני מניח) אינפיניטי יוצאת מהשוק האירופאי בשנה הבאה ותתרכז בשוק האמריקאי והסיני. המהלך לא אמור להשפיע על היבוא לישראל מלבד זה שהדגמים שיגיעו לפה יגיעו בתקינה אמריקאית.

אינפיניטי גם תיפרד עוד השנה מדגמי Q30 וQX30 שמיוצרים היום במפעל ניסן באנגליה.

בדומה לדגמים האחרים שלה הדגמים האלא לא ממש היו הצלחה גדולה באירופה. מהQ30 נמכרו כ3000 יחידות עם מכירות של כ3000 יחידות, כאשר לשם ההשוואה אאודי ומרצדס מכרו כל אחת כ140,000-150,000 יחידות מהA3 והA קלאס המקבילות. והXQ30 מכרה רק קצת מתחת לאלף ילידות כאשר מרצדס מכרו כ72,000 אלף GLA, ורטורי 57,000 אלף יחידות מהQ3 הוותיקה.

בישראל לעומת זאת אינפיניטי צמחה בכ35% ב2018 לעומת 2017 ומכרה כ560 רכבים.

בחדשות נוספות מבית אינפיניטי, הם מתכוונים לחלוטין להפסיק למכור רכבי דיזל עד 2021 ולחשמל את כל הדגמים שלהם עד אז.

443553c30d11ed69a19b5e0e52ce03d4.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינפיניטי בנו על הQ30 שתיהיה הלחם והחמאה שלהם, בפועל הם עיצבו רכב שלדעתי (ורוב מי שפגשתי) פשוט לא נראה טוב ואני עדין בתיאור.

הוא גבוה מידי וחלק האחורי מוזר.

מה זה ג'יפון? מה זה רכב קומפקטי? לא, זה אינפיניטי...

מפה הכל מתחיל ונגמר.

כמן כן באירופה תקנות זיהום היורו החדשות כבר ככל הנראה יחייבו את כל הרכבים לעבור להייבריד או לחנוק מנועים ואינפיניטי לא שם ולא יהיו שם בזמן הקרוב.

אירופה זה לא ארה"ב, והטעם שונה לגמרי- האירופי הממוצע ישנא את הQX70.

לדעתי הם צריכים להתמקד בSUV בכל מיני גדלים, לא ברכב מיני יקר שנראה מוזר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היום ה-QX60 מגיע בתקינה אמריקאית.

הבעיה היא שאינפיניטי עלולה למצוא את עצמה בישראל בדיוק כמו שקרה לביואיק שיצאה מהשוק הישראלי כי החחיטה להתמקד רק בארה"ב וסין ולצאת מהמזרח התיכון.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שזה קצת מבאס אותי הסיפור הזה. מאוד חבל לי שהם לא הצליחו לשבור את ההגמוניה הגרמנית כי הם עושים מכוניות מאוד מעניינות ושונות. נכון, הגימור ותא הנוסעים אפילו לא קרובים להיות ברמה של אאודי או מרצדס, אבל האופי של המכוניות ממש מגניב, האבזור סבבה והמחירים מאוד תחרותיים. במיוחד הQ30 הזאת, שהיא בתכלס A קלאס קצת יותר חזקה, טובה וזולה. ה-QX באמת היה איזו הזיה לא מוסברת, אבל הרגילה הייתה אחלה של אוטו.

אני ממש מקווה שהם ימשיכו למכור בארץ ולא יעברו ביואיקיזציה/שברולטיזציה כי "בסין מוכרים בארזגים". אז מה? מה אכפת לי מסין?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שזה קצת מבאס אותי הסיפור הזה. מאוד חבל לי שהם לא הצליחו לשבור את ההגמוניה הגרמנית כי הם עושים מכוניות מאוד מעניינות ושונות. נכון, הגימור ותא הנוסעים אפילו לא קרובים להיות ברמה של אאודי או מרצדס, אבל האופי של המכוניות ממש מגניב, האבזור סבבה והמחירים מאוד תחרותיים. במיוחד הQ30 הזאת, שהיא בתכלס A קלאס קצת יותר חזקה, טובה וזולה. ה-QX באמת היה איזו הזיה לא מוסברת, אבל הרגילה הייתה אחלה של אוטו.

אני ממש מקווה שהם ימשיכו למכור בארץ ולא יעברו ביואיקיזציה/שברולטיזציה כי "בסין מוכרים בארזגים". אז מה? מה אכפת לי מסין?

אוקיי.

נגיד והיית בא לקנות משפחתית קטנה פרימיום כזאת.

היית בוחר בסופו של יום ב-Q30?

או קונה סדרה 1/A3/A?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אכנס לקטנות בגלל שאני לא מכיר את כול התמורה והפרטים על כול הרכב ורכב וחבילות האבזור אבל פעם הייתי מזיל ריר על גרסאות הכניסה של מותגי הפרימיום פשוט בגלל העיצוב הפנימי והחיצוני היום לא יודע באמת מה נסגר איתם...

הדש ולוח השעונים בA3 נראה וואג סטנדרטי לגמרי ומיושן משהו אפילו בלאון והגולף המצב יותר טוב....

BMW בכלל תקועים איפושהו ב2008 עם לוח שעונים שטוח רגיל ועיצוב שלא השתנה כבר הרבה זמן פרט לנגיעות עיצוביות פו ושם...

הA החדשה היא היחידה שלדעתי מתקדמת בעיצוב הפנים אבל המסך\לוח שעונים הזה פשוט לא משתלב לא פו ולא שם נראה שפשוט תקעו טאבלט ארוך ויאללה סלמט.

מבחינת מראה חיצוני לדעתי כולן זוועתיות פרט לA3 שנראת הרמונית ופרופורציונאלית וQ30 שלדעתי האישית נראית ממש ממש טוב.

לכן אם היה לי את הצורך לבחור מבין הרביעייה הזאת הייתי שוקל את הQ30 כמועמדת ראשונית ראויה.

לא קשור לנושא אבל במסגרת העבודה יוצא לי לנסוע לא מעט במוניות וממש לא התלהבתי מהC-CLASS הרכב צפוף המושבים קשיחים והמתלים גם קשיחים וכול הפלסטיק "פסנטר" הרבה תמיד מטונף ומלוכלך לרוב אם הנהג אוסף אותי עם גרנד קופה או אוקטביה אני הרבה יותר מבסוט... ואם להתייחס לרמה של המשפחתיות הגדולות בימינו כמו מאזדה 6 או סופרב או 508 לדוגמה באמת שאני לא רואה סיבה למה לקנות רכב קשיח וקטן "כאילו פרמיום".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי המצב השתנה,אבל מוניות היו מגיעות בגימור מיוחד.

מושבי "עור" קשים יותר ורכיבים שיותר בנויים לעבודה מאשר ליוקרה.

לאוקטביה נניח היה דגם מוניות שנראה 2003 להגיע לארץ עד 2011.

את אינפיניטי אני אוהב בזכות G37,וגם עשור אחרי שהוצגה עדיין הייתי שמח לאחת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדש ולוח השעונים בA3 נראה וואג סטנדרטי לגמרי ומיושן משהו אפילו בלאון והגולף המצב יותר טוב....

בעיקר קמצנות של היבואן שמחייב בסכומי עתק על לוח שעונים דיגיטלי שקיים בהמוניו בחו"ל. ה-A3 תוחלף בשנה הבאה בדגם חדש לגמרי, אין לי ספק שב-Audi ראו גם ראו מה מרצדס עשתה ב-Class A החדשה ומין הסתם יגיבו לזה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של יום אם אני צריך לבחור Q30 או A Class הדור היוצא? ברור שQ30 בלי להתבלבל בכלל... נכון הסמלצשל מרצדס יהיה חסר על ההגה, אבל חוץ מזה? היא פשוט טובה יותר או שקולה לA בהכל פרט למערכת המוליטמדיה שטובה יותר בA. והיא יפיפייה לדעתי. הייתי שמח אם הייתה נמוכה יותר... מקווה שהיא תצא ותכנס אחת אחרת (מעריך שנשאר רק עם הQX30). ואם לא... גם Q50/60 ישמחו אותי. בקיצור, אוהב את המותג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי.

נגיד והיית בא לקנות משפחתית קטנה פרימיום כזאת.

היית בוחר בסופו של יום ב-Q30?

או קונה סדרה 1/A3/A?

אני לא יכול להחליט עכשיו אם הייתי קונה אותה, אבל אני יכול להגיד בוודאות שהיא לגמרי הייתה מתמודדת ראויה ואני לא רואה מצליח לחשוב על סיבות מהותיות שהיו גורמות לי לפסול אותה על פני השלוש האחרות. אבל לא רק זה, גם ה-Q60 לדעתי מכונית מעולה שיכולה לעמוד בכבוד בהתמודדות מול ה-4/C/A5. שאר הליין של אינפיניטי באמת קצת פרהיסטורי, אבל הוא נותן משהו קצת אחר מהמתחרות שאני חושב שכן יש לו מקום.

אובייסלי, המספרים מדברים אחרת. אבל מצד שני המספרים גם אומרים שטויוטה קורולה ושות' הן כנראה המכוניות הכי טובות בעולם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שהיא תצא ותכנס אחת אחרת (מעריך שנשאר רק עם הQX30). ואם לא... גם

כמו שכתבתי, הייצור יפסק גם של הQ30 וגם של QX30.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...