Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש בוסטר התנעה לרכב שלי סוזוקי קרוסאובר שנת 2016

latinos
שימו לב! השרשור הזה בן 1867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום אני חדש כאן מחפש בוסטר התנעה לרכב איכותי ראיתי שאתם ממליצים על Nocho ניסיתי להזמין באמזון ואין לסוזוקי קרוסאובר מנוע 1600 אין את הדגם של הרכב שלי אם לא nocho מה כן כדאי להזמין מה ה5 הבוסטרים הכי טובים בשוק ? תודה רבה ואם אפשר קישורים לקניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוסטר לא מיוצר לפי דגם רכב, אלא לפי כושר התנעה. בוסטר נוקו פשוט יתאים לרכב שלך ללא בעיה.

תודה רבה עזרת לי יש אולי קישורים מאיפה ניתן לקנות חוץ מאמזון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוסטר לא מיוצר לפי דגם רכב, אלא לפי כושר התנעה. בוסטר נוקו פשוט יתאים לרכב שלך ללא בעיה.

היי, אשמח לנצל את הנושא על מנת לשאול - איך יודעים מה כושר ההתנעה לפי רכב ספציפי? האם זה לפי נפח מנוע, גודל המצבר?

זה משנה אם הרכב מסחרי או פרטי, בנזין או דיזל?

מעניין המוצר הזה, אולי כדאי קצת להשלים חורים בהשכלה, כי נראה שהוא הולך להיות יותר ויותר נפוץ (מישהו פה יכול להעיד שזה באמת הציל אותו, היה לו שימושי?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה את הסקריה שלי, יש שם תשובות לרוב השאלות:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5500977

המחיר של זה כמעט כמו מחיר של מצבר חדש. אני מניח שיש לזה אורך חיים מסויים, כמו לכל סוללה. וגם אם זה יעזור לך פעם אחת כי המצבר שלך נגמר, הרי אתה תחליף מצבר ברכב ובפעם הבאה שתצטרך הבוסטר כבר יהיה לא שמיש (עברו 3 שנים). זה משתלם לקנות בוסטר במחיר של מצבר רכב בשביל שימוש חד פעמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם זמינות? יום שבת בבוקר, מאיפה תביא מצבר? כמה זמן תחכה לו?

וגם בימי חול, איך תגיע לחנות מצברים? או כמה זמן תמתין לשליח מהחנות?

ומה קורה כשמישהו מבקש ממך "כבלים"?

יש לי את הבוסטר הזה כשנתיים וחצי, בנתיים הסוללה בסדר. השתמשתי בו הרבה פעמים, בעיקר בשביל לעזור לאנשים אחרים.

באוטו שלי השתמשתי בו פעם או פעמיים. קמת בבוקר, צריך לנסוע לעבודה, לא מניע. מאיפה תארגן מצבר חדש באותו רגע? עם בוסטר הנעת, נסעת לעבודה, בזמן הפנוי כשנוח לך הלכת להחליף מצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...