Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה עדכנית לאוזניות IN-EAR

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 1847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסינים מייצרים אוזניות מצוינות במחירים מצחיקים: https://audiobudget.com/leaderboard/iem

תחקור קצת את האתר הזה ותבחר את מה שמתאים לך.

אני אישית משתמש בtennmak pro שקניתי בעליאקספרס ב80 ש"ח לפני כשנתיים, הסאונד ואיכות הבניה טובים בהרבה מהsennheiser cx 300 שהיו לי לפניהן (ובזמנו עלו בסביבות ה300 אם אני זוכר נכון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להעיד על BASEUS S06 האלחוטיות שיש לי כבר חצי שנה שעלו לי 40 ש"ח עדיין עובדות כמו גדולות ואחלה איכות סאונד..סובלות הרבה לחות בחד"כ אני משתמש בהן נטו בשביל אימונים

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב. אתמול הגיעו tin2 pro. הן טובות. יותר טובות מAKG שלי. הפרדה מצויינת, בס נוכח ועמוק אבל לא ביטי מדי.

לשלילה יש לציין את המשקל של האוזניות עצמן. הן עשויות ממלכת ושוקלת טונה לכן הן לא כאלה נוחות בתוך האוזן בגלל זה.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר אספתי מהדואר את ה

1MORE E1001.

רק דרך השוואה אפשר להסיק מסקנה. כי על פניו הTIN נשמעו טוב, אבל ברגע ששומעים אותם אחד אחרי השני עם אותו מקור ואותו הטרק מבינים עד כמה הצליל של TIN שטוח. תוסיפו לזה את העניין של חוסר נוחות בגלל משקל דרייברים עצמם, ועניין האושר של האריזה של 1MORE ותקבלו נוק אוט לטובת 1MORE.

הTIN יותר טובה בהפרדת צלילים גבוהים וזהו. כאמור צליל שטוח לחלוטין.

1MORE נותן במת סאונד יפה. אומנם הפרדה בגבוהים פחות טובה, אבל הבס הרבה יותר טוב ויש אותה הרגשה של צליל עוטף שחיפשתי.

בשביל הקטע הבאתי BOSE של הבן שלי והרצתי את אותו הטרק. כמובן שקיבלתי באסים עצבניין בלי כלום מלמעלה כפי שתוצרת בוז עושה תמיד.

מחכים לבזאוס, אבל אתם מבינים איזה אוזנית שמתי בתיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...