Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפו אפשר למדוד נעלי ריצה של המותג LI-NING או לקנות REEBOK בזול?

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי לנעלי הREEBOK המאוד נוחות והאמינות שלי נוצר חור באזור העקב משפשוף מה שלא מאפשר לרוץ או אפילו ללכת בהן.

כרגע אני במסע אחרי נעלי ריצה חדשות הREEBOK באותה כזרת מחיר (כ250 ש"ח) הן היו מעולות ושירתו אותי כשנתיים יש לי כול מיני נעליים של אדידס ונייק בבית אבל אני מבין שהן לא באמת מתאימות לספורט אלא יותר ליופי.

במהלך אחר חיפוש REEBOK חדשות שמתי לב למותג LI-NING אשר מאוד קורץ לי בזכות ביקורות מעולות מראה קצת יותר טוב ומחיר מאוד נוח (בין 100 ל200 ש"ח לזוג) אך מצאתי אותן למכירה רק בחנויות און-ליין ונעלי ריצה חובה למדוד לפני הקניה.

לנושא: איפו במרכז יש חנויות בהן אפשר למדוד ולראות נעלי LI-NING או חנויות שאפשר למצוא בהן נעלי REEBOK בזול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המותג הראשון, אבל בדר"כ בארץ רשת "אליטל" זולה יחסית.

אופציה נוספת ופחות מוסרית -למדוד בכל חנות שתרצה ולהזמין באינטרנט , ל ASOS יש מבחר יפה של נעלי ריבוק והמחירים משמעותית יותר זולים, אתה גם לא חייב למעשה למדוד, תרכוש לפי טבלת המידות או המידה המוכרת לך, תדאג שהרכישה תתבצע דרך PAYPAL ותוכל להחזיר את הנעליים בחינם לאסוס במידה ולא יתאימו לך , דרך שירות "יש דרך חזרה" של PAYPAL.

עוד עצה - להגדיל את התקציב ולקבל נעל שתחזיק הרבה יותר משנתיים, אני עם אדידס לספורט מאחד הדגמים הבכירים, כשנתיים וחצי והנעל כמו חדשה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נינג יש חנות בקניון עיר ימים בנתניה, בפעם שהייתי שם, יש להם מבחר מאוד גדול של נעליים וציוד נלווה, המחיר מאוד זול, יש להם אתר, אתה יכול לחפש בעצמך6a408defa9b7e1ef2c110b1799bc8463.jpg

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לא להינעל על נעל מסוימת אלא לחפש את מה שנוח לך ושאתה אוהב.

תלך לחנויות תמדוד ותבדוק מחירים. לא מתאים לך המחיר תזמין מחול לפי דגם שאהבת ומדדת.

כמו שכתבו לך ממליץ על אסוס, אני מזמין משם כל מה שאפשר.

עוד אופציה: לך על אתר עודפים של ניו באלאנס בארה"ב: https://www.joesnewbalanceoutlet.com.

תוכל למצוא שם נעל טובה ב 40 דולר + 60₪ פלוס מינוס משלוח דרך חברת שילוח חיצונית. מהניסיון שלי יוצא פחות מחצי המחיר ממה שנמכר פה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנושא של אדידס יש לי נעל אדידס לספורט קל ואחת ממש ןא זולה.

ממנה התאכזבתי הכי הרבה תוך שנה הסוליה נדחסה ואיבדה מכושר הספיגת זעזועים והתמיכה שלה.

בינתיים מצאתי את shoesonline חנות ישראלית שמציעה משלוח ומדידה עד לבית בחינם ומחירין מאוד מאוד נוחים (פחות מ200 ש"ח לזוג) אני מאוד רוצה לנסות אותם הבעיה שוב שהייתי רוצה למדוד כמה דגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כבר לא יכול לערוך את ההודעה לכן עדכון:

הזמנתי מSHOESOLINE.CO.IL זוג של LI-NING דגם EXCEED CLASSIC לדעתי גם נראות טוב ולפי התאור גם מתאימות לריצה.

המחיר יצא ממש מצחיק ולא מבייש אפילו את אליאקספרס 145 ש"ח כולל משלוח עם שליח למקום העבודה שלי ואופציה להחליף את הנעל במקרה והמידה לא מתאימה בחינם (שליח בא אוסף את הזוג ומביא חדשות).

אני ממש מקווה שקלעתי למידה כי בנעלי הנייק שלי אני מידה 42 תואמות בול ובנעלי הריבוק שלי אני מידה 44 והן קצת לוחצות אם אני לובש גרב עבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...